Close
رستوران

کافه عمارت (تبریز)

Emarat Cafe

پیشنهاد کاربران
از نقد و بررسی

نوع کاربری

کافه

سبک آشپزی

فست فود

نوع وعده های غذایی

صبحانه
ناهار
میان وعده

قیمت

اقتصادی

امکانات

فضای باز
صندلی
پارکینگ خیابانی رایگان
پرداخت الکترونیک

نقد و بررسی کاربران


امتیاز این رستوران :
 • Nasi zarei
  نقدها:
  گزارش
  کافه رستوران عمارت
  توصیه شده توسط کاربر

  این کافه رستوران در عمارت پارک ایل گلی واقع شده و در دو طبقه به پذیرایی از مهمانان مشغولند .تنوع منوی بسیار خوبه و فضای داخلی رستوران هم بزرگ و مناسب و نسبتا شیکه .پرسنل برخورد خوبی دارند اما سرویس دهیشون یکم ضعیفه و کلی طول می کشید تا چیزی رو که سفارش دادیم رو بیارن .
  ما در این رستوران چیکن استراگانف ،بیف استراگانف و چیز برگر و یه پیتزا سفارش دادیم که بسیار خوشمزه بود و از کیفیت بالایی برخوردار بود

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • نادر مزرعه شادی
  نقدها:
  گزارش

  عمارت ایل گلی تبریز، با تغییر کاربری به رستوران و کافی شاپ تبدیل شده است. طبقه نخست آن رستوران ایل گلی است و طبقه دوم آن با عنوان کافی شاپ فعالیت می‌کند که کافی شاپ عمارت نامیده شده است. شاید دید زیبا به استخر و فضای مشجر ایل گلی بارزترین حُسن این مجموعه باشد. فضاهای ایوان مانند آن با سیستم گرمایشی تابشی حتی در روزهای سرد هم فضایی دلنشین و خوب است. اما کیفیت سرویس ارایه شده در این محل چندان مطلوب نیست. کیفیت غذاها هم در بهترین حالت متوسط است. پیتزایی که برای دخترم گرفتیم واقعا کیفیت پایینی داشت. طعم بستنی اما قابل قبول بود. در زمان سفارش ما همه لیست منو قابل سفارش نبود و کاستی و ناهماهنگی در کافی شاپ ملموس بود.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه: