Close
هتل کانتری این
Naeemeh ghasemi
نقدها:
گزارش
کانتری این هتلی با صبحانه های بی نظیر
توصیه شده توسط کاربر

شاید بتوان تنها ایراد هتل کانتری این دهلی را ، دور بودن آن از مرکز شهر عنوان کرد که آن هم با توجه به اینکه اکثر هتل هایی که آژانس ها انتخاب میکنند در همین محدوده هست، درصورتی که با تور به این سفر میروید، از این ایراد هم میتوان صرف نظر کرد.

هتل دارای یک محوطه بیرونی سرسبز هست، لابی بزرگ و شیکی دارد، یک کافی شاپ داخل لابی هست مهمانداران هتل بسیار مهربان و مودب هستند و درخواستها را خیلی سریع و با خوشرویی انجام میدهند. اتاق نسبتا بزرگ و تمیز و شیک بود.

سرویس بهداشتی شلنگ دارد و لوازم بهداشتی مثل حوله، مسواک، صابون، شامپو و ژل بدن در حمام موجود هست. هر روز اتاق ها تمیز و وسایل مصرفی شارژ میشوند. همچنین داخل اتاق آب معدنی، چای و قهوه هر روز به صورت رایگان شارژ میشود.

مینی بار اتاق خیلی قشنگ و لاکچری بود که شامل تنقلات و آبمیوه میشد. تلویزیون، یخچال و چای ساز هم در اتاق قرار دارد. ما اول نتونستیم چای ساز رو روشن کنیم و فکر کردیم خراب هست، به محض اطلاع به پذیرش هتل، یک نفر فرستادن برای تعمیر اما چای ساز سالم بود و روشن شد.

در طبقه دوم استخر رو باز و سالن اسپا قرار داشت که شبها کافی شاپ دور استخر فعالیت میکرد، یک رستوران دیگر هم در کنار استخر قرار داشت.
از همه این موارد جذابتر ، صبحانه های بی نظیر این هتل هست، اگر در این هتل اقامت داشتید، بدونید که اصلا صلاح نیست تایم صبحانه رو به خواب بگذرونید.

اگر چه غذاهای این هتل گیاهی هستند ولی آنقدر زیاد و متنوع هستند که شما میتوانید بسیاری از طعم و مزه ها و غذاهای هندی را در صبحانه های کانتری این تجربه کنید. انواع شیرینی، میوه، دسر، نوشیدنی و غذاهای گرم هندی موجود هست. چند آشپز در حین سرو صبحانه نان های متنوع هندی رو طبخ میکنند، و یک اشپز هم برای شما خاگینه و کرپ درست میکند.

تنوع صبحانه هم بالاست، تصویر برخی از غذاهای صبحانه رو اینجا قرار دادم. موقع خروج هم فقط از ما پرسیدن که از مینی بار استفاده کردید یا خیر. از انتخاب این هتل صد در صد راضی هستم.
#تایسیز

نوع سفر:
تاریخ سفر: