Close
رکسوس پریمیوم بلک
هومن پولاد
نقدها:
گزارش
هتل رویایی
توصیه شده توسط کاربر

با سلام
هتلی رویایی
من به همراه همسرم از تاریخ 31 مرداد 94 به مدت یک هفته در این هتل اقامت داشتیم.

پرواز ما با دو ساعت تاخیر انجام شد و در حدود ساعت 7 صبح ما به هتل رسیدیم. به علت عدم شروع ساعت کاری هتل استقبال کننده در ورودی درب هتل نبود و ما به لابی هدایت شدیم و لیدر تور برگه ها رو آورد تا تکمیل کنیم و به همراه گذرنامه به پذیرش هتل داد. گذرنامه ها پس از تحویل اتاق به شما برگردانده می شود. نکته جالب هتل این بود که به شما هیچ دستبندی داده نمی شود و شما به مجرد ورود به هتل تا زمان خارج شدن از هتل می توانید از خدمات هتل استفاده کنید، فقط استفاده از پارک آبی و رزرو کردن رستوران ها نیاز به شماره اتاق دارد که تا زمان check in شماره اتاق مشخص نمی شود.در لابی هتل با انواع خوردنی از شما پذیرایی می شود و همچنین می توانید ازبارها یا رستوران اصلی هتل جهت صرف صبحانه یا ناهار استفاده کنید.

اتاق ها بسیار تمیز می باشد و دارای تلویزیون آینه ای می باشد که در زمان خاموش شدن همانند آینه های مجاور می باشد و قابل تشخیص نمی باشد.کلیه اتاق دارای بالکن می باشد که از شانس ما رو به دریا بود.

تهویه اتاق بسیار مناسب بود و در تمام مدت شبانه روز آماده بکار می باشد.
تمیز کاری اتاق ها صبح و بعد ظهر صورت می پذیرد و چنانچه نیاز به نظافت ندارد حتما دکمه مذکور روشن گردد و گرنه پس از یک بار در زدن وارد اتاق می شوند.
استفاده از مینی بار رایگان می باشد و اگر هر چیزی استفاده شود پر میگردد و گرنه پرنمیگردد.

استفاده از پارک آبی به همراه خوراکی و آبمویه و غذا داخل پارک آبی رایگان می باشد. ساعت 10-18 و پارک دلفین ها در ساعات 11 و14:30 برنامه دارد که نیاز به رزرو از قبل می باشد.تمامی وسایل فعال بودند و اغلب برای افراد بالای 10 سال.

در صورت اقامت بیش از 4 شب در هتل، استفاده از رستوران های a la carte رایگان می باشد که همگی رستوران ها نیاز به رزرو از یک روز قبل دارد. در این رستوران ها فقط شام سرو می گردد به غیر از رستوران ایتالیایی که صبحانه نیز سرو می نماید. نحوه رزرو رستوران ها نیز از طریق کیوسک تعبیه شده درکنار اتاق بیزنس سنتر می باشد که فقط در روز اول ما موفق به رزرو از طریق کیوسک شدیم و مابقی رزرو ها از طریق مراجعه به اتاق بیزنس سنتر صورت می پذیرد.

رستوران chef بر خلاف توضیحات نوشته شده در بروشور هتل نیاز به پرداخت اضافه ندارد و رایگان می باشد. لازم به ذکر است در صورت کنسل نمودن رستوران ها یا نرفتن نفری 10 دلار شارژ می گردد.

ما کلا موفق به استفاده از رستوران ایتالیایی جهت صبحانه و لبنانی( به همراه برنامه رقص عربی)، chef و a la turca شدیم که همگی خوب بودند ولی chef فوق العاده بود. درتمامی رستوران ها در شب باید از لباس تقریبا رسمی استفاده شود و رکابی مجاز نمی باشد، گرچه خیلی هم مسافر ها مقید نبودن.

استفاده از حمام ترکی و سونا رایگان می باشد ولی استفاده از ماساژ و ماسک صورت مشمول پرداخت هزینه می باشد.
کلا کیفیت و تنوع غذاهای ارائه شده عالی بودن و با ذائقه ما به غیر از برنج سازگار بودند.
غذا ها کاملا پخته شده می باشد و گوشت گوسفند ارائه شده دارای زخم نبود.

هر شب از ساعت 9:30 یا 9:45سالن آمفی تئاتر برنامه های مهیجی اجرا می نمود و از ساعت 10:45 برنامه شبانه یا موزیک (به تناوب و یک شب در میان) شروع میگردید. هیچ صدایی در داخل اتاق ها شنیده نمیشد.

ساحل طولانی و اختصاصی با ارائه انواع آبمیوه توسط بارها یا کیوسک های تعبیه شده، حوله نیز در کنار استخر و ساحل توسط کیوسک های تعبیه شده ارائه می گردید بدون گفتن شماره اتاق یا گرو گذاشتن چیزی.
ورزش های آبی شامل جت اسکی ، پاراسل و ... مستلزم پرداخت هزینه اضافه 50-80 دلار بسته به وسیله مورد استفاده می باشد.

حتما با خود مسواک و خمیر دندان ببرید که در هتل ارائه نمی گردد و دمپایی نیز روفروشی داخل اتاق می باشد که در صورت نیاز حتما همرا خود داشته باشد. استفاده از اتو مسافرتی نیز توصیه می گردد به علت نرخ بالای لندری در هتل ها

برخورد پرسنل دوستانه بود و پس از فهمیدن از ملیت ایرانی نیز در حد توان با گفتن نوش جان، خوش آمدید و ... خوش آمد میگفتند.
از پرداخت انعام مضایقه نفرمایید و 10 لیرپیشنهاد خوبی می باشد.

بسیاری از امکانات ورزشی رایگان نیز در هتل موجود بود مانند سالن بدنسازی، زمین تنیس، واترپلو، فوتبال، والیبال ساحلی، تنیس روی میز، پرتاب تیر و کمان که ما از هیچکدام استفاده نکردیم.
هتل دارای فضای سبز بسیار زیبایی می باشد، وسایل نقلیه ای در هتل تعبیه شده و چنانچه قصد پیاده روی ندارید می توانید از آنها جهت جابه جا شدن به پارک آبی، ساحل، رستوران های بیرون ساختمان اصلی هتل و .... استفاده نمایید.

برای کودکان نیز سالن جداگانه جهت تفریح تعبیه شده است همچنین 2 یا 3 سالن سینما نیز در هتل موجود می باشد.
اغلب مهمانان هتل نیز روس، آلمانی و ترک بودند.
اینترنت رایگان با سرعت بسیار خوب به نسبت ایران و در اکثر جاهای هتل قابل استفاده بود( به غیر پارک آبی)
در نهایت اینکه اقامت بسیار عالی وخاطره انگیز می باشد.

نوع سفر:
تاریخ سفر: