Close
رستوران شرف الاسلامی
Mr NvB
نقدها:
گزارش
رستوران شرف الاسلامی
توصیه شده توسط کاربر

به سمت بازار تهران رفتیم تا به شعبه مرکزی رستوران شرف الاسلامی برویم . طبق معمول عده زیادی در صف انتظار سفارش غذا منتظر بودند تا نوبتشان شود .
وارد صف شدیم و بعد از دقایقی نه چندان طولانی ، سفارش خود را که شامل ته چین مرغ زعفرانی به قیمت 29 هزار تومان ، چلوکباب برگ ممتاز گوسفندی 4200 تومان ، چلوکباب سلطانی گوسفندی به مبلغ 55000 تومان به همراه دوغ و زیتون و دلستر بود ثبت کردیم .
بعد از کمی انتظار برای خالی شدن یکی از میزها ، سفارش ما هم آماده شد که خدمه رستوران ، سفارش ما را به همراه دو عدد لیموترش و پیاز سر میز ما آوردند . با فیشی که داشتم نوشیدنی ها را هم تحویل گرفتم .
اصول پخت ته چین با چیزی که برای ما آوردند ، کمی متفاوت بود .در ته چین مرغ تکه های رشته شده مرغ در لایه های مختلف برنج قرار میگیرند ولی چیزی که ما خوردیم در واقع ته دیگ زغفرانی بر روی چلومرغ بود البته از نظر طعم و مزه و حجم و اندازه غذا ، کاملا خوب مناسب بود ولی این قیمت برای چنین غذایی ، اصلا مناسب نبود .
در مورد چلوکباب سلطانی که شامل کباب برگ و یک سیخ کباب کوبیده بود هم عرض کنم که فکر نمیکردم شامل کباب برگ باشد ، من خیلی به کباب برگ علاقه ای ندارم ولی با این حال گوشت نسبتا تردی داشت ولی کاملا بی نمک بود .
طعم و مزه کباب کوبیده هم خوب و قابل قبول بود
در هر صورت ، همه غذاهایی که سفارش دادیم ، برنج نسبتا زیادی داشتند که برای کسانی که خیلی غذاخور نیستند ، این مقدار برنج زیاد می باشد .

نوع سفر:
تاریخ سفر: