Close
رستوران هور
علی عباسی
نقدها:
گزارش
يكي از بهترين رستوران هاي تركي
توصیه شده توسط کاربر

سلام به همه دوستان عزیز

رستوران ترکی هور یکی از رستوران های خوب ترکی در ارومیه است که حدود یک سال است که افتتاح شده است. این رستوران در خیابان برق و نرسیده به چهار راه مخابرات، روبروی ساختمان جواهر واقع شده است. یکی از مهمترین مزیت های این رستوران این است که دارای پارکینگ اختصاصی است و به راحتی هر چه تمام تر می توانید خودروهای خود را در آن پارک کنید.

فضای داخلی رستوران نیز واقعا زیبا و خوش سلیقه طراحی شده است و به محض وارد شدن به آن، یک حس مثبت را به مشتری القا می کند. با وجود اینکه تمامی غذاها در همان سالن آماده و سرو می شوند، اما خبری از بوی بعضا آزاردهنده نیست و تهویه مطبوعی در رستوران در جریان است.

به محض نشستن بر روی میز خود، کارکنان خوش برخورد این رستوران منوی رستوران را به شما تحویل می دهند. سفارش گیری و البته سرو آن مدت زمان قابل قبولی دارد. در این فاصله به صورت پیش فرض چندین نوع سالاد برای شما سرو می شود. همچنین سوپ عدس نیز به صورت پیش فرض روی همه غذاها وجود دارد که طعم خوبی دارد .

سفارش ما ساچ تاوا و همچنین تاووک چوب شیش بود. قیمت اولی 40 هزار تومان و دومی 25 هزار تومان بود. متاسفانه یکی از نکات منفی که در این رستوران وجود داشت (البته از نظر شخصی من) این بود که منوی این رستوران قیمت نداشت و هیچ ذهنیتی از قیمت نمیتونستین داشته باشین. همین امر ممکنه باعث بشه در آخر سر، موقع حساب کردن، کمی شوکه بشین. ساچ تاوا غذایی متشکل از فیله گوشت است که به صورت ریز خورد شده است. تاووک چوب شیش هم تقریبا همان جوجه کباب خودمان بود. حجم هر دو غذا کاملا قابل قبول بود و رضایت رو میشد حس کرد. عطر و طعم آنها هم کاملا خوب بودند و به بهترین شکل پخت شده بودند.

رفتار کارکنان نیز کاملا رضایت بخش بود و در صورت نیاز در کمترین زمان ممکن، نیاز رو برآورده می کردند. در خلاصه رستوران ترکی هور ارومیه یکی از بهترین رستوران های ترکی بود که در چند سال اخیر رفته بودم. قیمت غذاها در حد قابل قبولی بود و از همه مهمتر، کیفیت لازمه و اصل استوار در این رستوران بود. قطعا مجددا به این رستوران سر خواهم زد و پیشنهاد میکنم حتما امتحانش کنید.

نوع سفر:
تاریخ سفر: