Close
رستوران عمارت بادگیر
نیلوفر ورزش نژاد
نقدها:
گزارش
رستورانی مدرن در فضایی سنتی
توصیه شده توسط کاربر

در عمارت بادگیر سمنان که شامل چندین سرا با نام های مختلف می شود، رستورانی وجود دارد به عنوان سفره خانه سنتی.
برگه تبلیغات این رستوران را در عمارت امیر سمنان به ما دادند و تعریف غذاهای این رستوران را کردند. با تو جه به اینکه ساعت حدود سه و نیم بعد از ظهر بود، ما پیش از رفتن به این رستوران تماس گرفتیم و درباره غذاها سوال کردیم و گفتند که ته چین و چلو گوشت که مد نظر ما بود را هم دارند. چند دقیقه بعد از تماس رسیدیم.
فضای عمارت که به رستوران تبدیل شده بود بسیار زیبا بود. در داخل اتاق ها یا حجره ها هم نمایشگاه نقاشی بود. میز و صندلی ها مدرن و شیک بودند و صرفا عمارت سنتی بود نه محیط رستوران.
به سختی مسئول پذیرش را پیدا کردیم و ایشون گفتند چلو گوشت و ته چین تمام شده !!! بعد از چند دفعه پیگیری گفتند یک پرس چلو گوشت دو نفره داریم ولی ته چین نداریم. خلاصه ما جوجه گردویی و کباب لقمه و چلوگوشت دونفره به نام مفطح به همراه کباب لبنانی و سالاد سفارش دادیم.
غذاها تقریبا سریع آماده شد. کیفیت و کمیت غذاها به نظر ما خیلی خوب بود. گوشت ها طعم بسیار خوبی داشتند و معلوم بود تازه هستند. مقدار غذاها زیاد بود و خوش خوراک ها هم حسابی سیر میشدند. خلاصه که ما در کل کاملا راضی بودیم.
در حجره ای با نام فرهیختگان، ما تنها مشتریان رستوران بودیم. فقط یک بار که غذامون رو آوردن به ما سر زدن. البته ما هم کاری نداشتیم ولی به نظرم یکم نظارت بیشتر نیاز هست.
این رستوران درست در میدان ابوذر سمنان قرار داره و دسترسی به اون راحته. جای پارک اطراف میدان زیاد هست.
از نظر نظافت رستوران و سرویس بهداشتی هم خیلی خوب بود.
ما در تعطیلات نوروز ۹۸ به این رستوران رفتیم

نوع سفر:
تاریخ سفر: