Close
ماوی گشت پویا
فرناز نازلی
نقدها:
گزارش
ماوی گشت پویا

با سلام و درود
من همراه همسرم در تاریخ 24 تیر از این تور استفاده کردم و لازم دونستم تجربیات این سفر را با شما دوستان و این سایت محترم به اشتراک بگذارم :

- در ابتدا حتی صندلی من و شوهرم کنار هم نبود که خیلی باعث تعجب ما و حتی دیگر مسافران شد که در سفری که 1 روز به طول میکشد این امر غیر معمول و عجیب بود و البته در جواب اعتراض ما آقای عابدی (مدیریت اجرایی تور) فرمودند : اگر اعتراضی دارید پیاده شوید و تور خود را کنسل نمایید .

- در راه مرز تا هتل در ترکیه راننده علی رغم نظر خواهی از مسافران بابت توقف بابت ناهار و مخالفت مسافران به دلیل خستگی زیاد ، اتوبوس 2 بار توقف کرده و دلیل این کار را گرسنگی راننده (در ساعت 10 صبح ترکیه) پاسخ دادند در صورتی که راننده معمولا در اختیار مسافران است و نه مسافران در اختیار راننده .

- در روز دوم ما در گشت جزیره شرکت کردیم که بعد از رسیدن به قلعه (یکی از جاذبه های دیدنی وان) با گذشت نیم ساعت از لیدر ما خبری نبود و ما در آنجا منتظر بودیم تا لیدر بیاید و توضیحی در مورد این مکان به ما بدهد که متاسفانه بعد از گذشت نیم ساعت معطلی در آفتاب ما را به همراه لیدر دیگری ما را به مکان دیگری بردند. در آن روز به دلیل عدم برنامه ریزی و مبتدی بودن کادر لیدرها ناهار در ساعت 30/5 دقیقه بعد از ظهر صرف شد و با کیفیت بیییییییییییی نهایت پایین .

- در روز آخر با اعلام ساعت 30/10 برای خروج از هتل با لیدر هماهنگ شده بود که درساعت 30/11 از هتل خارج شدیم و دلیل تاخیر یک ساعته نبودن اتوبوس و عدم هماهنگی به موقع بود.

- در راه برگشت با توقف در فروشگاه میگروس تمامی چمدانها از اتوبوس خارج وبه مدت یک ساعت در پارکینگ فروشگاه میگروس به زیر آفتاب ماندند که باعث فاسد شدن مواد غذایی درون ساکها شدند.

- در راه برگشت بعد از خروج از مرز ما به مدت 2 ساعت منتظر آمدن اتوبوس برای ادامه مسیر بودیم .

در نهایت ازسایت لست سکند نهایت تشکر را دارم که این فرصت را در اختیار بنده قرار دادند تا تجربیات خود را در اختیار دوستان قرار دهم وهمچنین من سفر به وان با آژانس ماوی گشت را به هیچ یک از شما عزیزان پیشنهاد نمی کنم لذا وقت و پول و حرمت خود را از بین نبرید .

نوع سفر:
تاریخ سفر: