Close
ماوی گشت پویا
سعید نعیما
نقدها:
گزارش
تور وان

با سلام
بنده به اتفاق خانواده در تاریخ 24 تیر سفری به وان داشتیم که تخلفات آژانس ماوی گشت در برخی موارد که ما اصلا به آنها توجهی نداریم رخ میدهد
در صفحه معرفی تور ماوی گشت و در قرارداد عینا مشخص شده است که تور با اتوبوس vip انجام میشود ولی بعد از مرز ما سوار اتوبوس معمولی ترک شدیم که باید vip می بود لکن در توضیحات ماوی گشت نوشته اند اتوبوس vip تا مرز و پس از مرز هم بایستی اتوبوس vip باشد.

در خصوص جای نشستن مسافرم بنده 3 تا مسافرم سن بالا بودن و با خانم یوسفی خودم و همسرم هماهنگ کرده بودیم بارها که ایشان صندلی جلو بنشینن ولی در موقع سوار شدن متوجه شدیم لیست دستکاری شده که یکی از معضلات تور زمینی اینه که جای مسافر در هنگام خرید تور مشخص نیست .

بصورت تصادفی و در موقع رفتن به مرز سرو موبایل یکی از دوستان در اتوبوس رفت می افته و پس از تماس با موبایل راننده سرویس رفت به مرز گوشی رو برمیداره . ایشان اعلام کردند که ماشین من کاپوتاژ داشت و شما میتونستید با ماشین من یکسره تا وان بروید و این سوال پیش میاد که چرا ماوی گشت این خدمت رو برای مسافرین انجام نداده و آیا اگر هم گرانتر میشد میتونست به مسافران اعلام شود تعداد زیادی از مسافران سن بالا بودن و پیاده رفتن بین دوتا مرز براشون سخت بود!

قرارداد ماوی گشت ،‌قراداد گشت هوایی است نه زمینی و توضیحات قرارداد با توجه به نوع تور برای مشتریان کامل ذکر نمیگردد.

اطلاع رسانی آژانس ضعیف است در صورتیکه ما در عصر ارتباطات زندگی میکنیم استفاده از سرویسهای sms برای اطلاع رسانی به جای تماس تک به تک با مسافرین کار ساز نمی باشد ضمن اینکه امکان خاموش بودن تلفن همراه یا در دسترس نبودن افراد وجود دارد.

پس از اتمام تور و برگشت ما به مرز بعد از رد کردن مرز سرو متوجه شدیم اتوبوس ما جهت سوار شدن حضور ندارد که تور لیدر اعلام کردند که به علت حمل کالا در ایست بازرسی سرو اتوبوس توقیف شده است و تا پاسی از شب و در سرما مسافران تا رسیدن اتوبوس معمولی منتظر ماندند و گفتند اتوبوس معمولی می باشد و چاره ای جز حرکت با این اتوبوس ندارید لکن با نارضایتی مسافران روبرو شدند تا اینکه تورلیدر قول دادند که تا ارومیه یا تبریز با این اتوبوس میرویم و از آنجا با اتوبوس vip به تهران میروزیم لکن وقتی به ارومیه رسیدیم فهمیدیم که این سرابی بیش نیست و بایستی با همان اتوبوس به تهران برویم شانس آوردیم که راننده ماهر بود مگرنه با کمکهای خراب اتوبوس فوق امید رسیدن به تهران را نداشتیم و مسافران علیرغم میل باطنی خود و خستگی مفرط رضایت به حرکت دادند .

به غیر از شام مختصری که در انتهای شب به ما دادند در اتوبوس تورلید شاید بنده بودم و ایشان به جای دلجویی از مسافران به استراحت میپرداختند .

با این اوصاف خانم حبشی می بایستی پاسخگوی تک به تک مسافران باشد و به دلجویی و پرداخت خسارت مادی و معنوی به مسافران اقدام نماید که تا این لحظه اقدامی از طرف ایشان صورت نگرفته.

در هتل رسمینا هم سیستم یخچالهای اتاقها بسیار ضعیف بود و با بیرون کشیدن کارت یخچال خاموش میشد که کلی از غذاهای ما به علت این نقیصه فاسد شد ولی به غیر از این موضوع هتل بسیار خوب و تمیزی است و بنده اگر دوباره به وان بروم (البته انشاله تا اون موقع سیستم یخچال از کارت جدا بشه) به اونجا میرم.

در کل دوستان سعی کنند اصلا بصورت تلفنی و اینترنتی قرارداد نبندن چون سرشون شلوغه تلفنی جواب ناقص میشه و حتما مستقیما برن آژانس و توضیحات کامل بگیرین و جای هیچگونه اما اگری نزارن اینطوری هر دو طرف راحت ترند و اگر تور هم باب ملیتون نبود میتونید رزرو نکنید.

با تشکر

نوع سفر:
تاریخ سفر: