Close
رکسوس پریمیوم بلک
سیما حسنی
نقدها:
گزارش
آرامش و هیجان در کنار هم
توصیه شده توسط کاربر

با عرض سلام خدمت دوستان گرامی.
در ابتدا باید عرض کنم که سفر بنده و همسرم به آنتالیا صرفا به منظور رلاکسیشن بود و به هیچ عنوان قصد خرید نداشتیم. لذا منطقه بلک را انتخاب کردیم و در طول سفر به هیچ عنوان به قصد خرید به آنتالیا نرفتیم و کل دوره 7 روزه اقامت خود را در هتل رکسوس پرمیوم گزراندیم. قیمت تور برای ما هر نفر 3100000 تمام شد.
در دوره 7 روزه اقامت ما برخلاف گفته دوستان هتل به هیچ وجه خلوت و دلگیر نبود. روز اول ساعت 5.30 صبح به هتل رسیدیم و ساعت 10 اتاق را به ما تحویل دادند. در این فاصله، پس از صرف یک کاپوچینو در که یکی از کاملترین ;کافی شاپ نوشیدیم، در لابی هتل مقداری استراحت نمودیم، ساعت 8 ما را برای صرف صبحانه به رستوران اصلی هتل راهنمایی کردند. از نظر تنوع غذایی برای تمامی وعده های صبحانه، نهار و شام، بدون شک یکی از بهترین هتل های آنتالیا را انتخاب نموده اید. نهایتا پس از صرف صبحانه اتاق را به ما تحویل دادند. اتاق ما به حیاط اصلی هتل، باغ ها و اندکی به دریا ویوو داشت و از هر نظر کامل بود. در اتاق چندین نوع حوله، ست کامل وسایل بهداشتی از جمله شامپو و شامپو بدن و لوسیون و ... مسواک و خمیر دندان، گوش پاک کن، پت پاک کننده آرایش و... موجود بود. حتی نخ و سوزن و یک واکس کفش کوچک نیز تعبیه شده بود. استفاده از یخچال اتاق رایگان بود و شامل انواع نوشیدنی ها، پاستیل، آدامس، ویفر کاکایویی و چند مورد دیگر بود. همچنین چای ساز همراه با چند نوع چای و قهوه و فنجان و ... در اتاق وجود داشت.
امکانات و تفریحات هتل و بعضی ویژگی های هتل را که در طول سفر استفاده شد و نظر ما را به خود جلب کرد در ادامه می نویسم:
1. در ساحل یک رستوران ساحلی وجود دارد که انواع آبمیوه و فست فود و سیب زمینی سرخ کرده و ... در آن سرو میشود.
2. در ساحل ورزش های آبی مانند جت اسکی و ... وجود دارند که برای آنها نیاز به پرداخت هزینه دارید.
3. در داخل هتل یک حمام ترکی وجود دارد که علاوه بر حمام، شامل 4 سونا، یک عدد جکوزی و یک عدد استخر سر پوشیده است. استفاده از حمام به شدت توصیه میگردد. حوله تمیز در همه جای حمام و استخر به وفور یافت میشود. فقط لباس مناسب و دمپایی مورد نیاز است.توجه کنید که در طبقه بالای استخر در قسمت ماساژها، یک رختکن رایگان با کمدهای قفل شو برای عوض کردن لباس قرار دارد. عمق استخر در قسمت بزرگسالان به 1.5 میرسد و در قسمت اطفال کم عمق است. در داخل حمام یک قسمت برای رلکسیشن وجود دارد.
ماساژ مجانی نیست و برای گرفتن ماساژ باید هزینه ای پرداخت شود که در صورت تمایل میتوانید لیست قیمت ها را همانجا بگیرید.
4.در فضای بیرون هتل و در فاصله بین هتل تا ساحل دو استخر بسیار بسیار بزرگ وجود دارد که عمق هر یک 1.5 متر است.بار ساحلی در فاصله بین ساحل و استخرها قرار دارد.
5.پارک آبی هتل در حال تعمیر بود ولی قسمت پر هیجان داستان ایجا شروع میشود که با رزرویشن قبلی بدون صرف هزینه و به صورت رایگان، امکان رفتن به پارک آبی مجموعه هتل های رکسوس ممکن بود و واقعا این پارک آبی لذت سفر ما را چند برابر کرد. ساعت های رفتن به پارک 10.30، 11.30 و 12.30 صبح بود. یک اتوبوس دو طبقه مخصوص دم در ورودی هتل در ساعات مورد نظر منتظر شما خواهد بود.
امکانات آبی و انواع سرسره ها، دو نفره و تک نفره، امواج معکوس، شوی دلفین ها، شوی سیلوا (شیر دریایی)، ترن و ... رایگان بود. برای یک وعده غذا به همراه نوشابه و نیز برای غواصی و تماس دلفین ها باید هزینه پرداخت نمایید.
در این پارک آبی، یک گروه از پنگون ها و یک پلنگ بسیار بزرگ نیز وجود داشت. توجه کنید که در پارک رختکن و مکان مناسب برای دوش گرفتن و عوض کردن لباس وجود دارد. ما دو بار به پارک آبی رفتیم و هر دو بار رایگان بود.
6. کسانی که قصد خرید را دارند، تور لیدر در روز اول قبل از ورود به هتل در مورد تور خرید یک روزه ای به چند مرکز خرید آنتالیا صحبت کردند که برای هر نفر قیمتش 15 دلار بود. همچنین راهکارهای دیگری را نیز به دوستان پیشنهاد دادند که بنظر بصرفه می آمد.
در خود منطقه بلک در مسیر رفتن به پارک آبی در فاصله 10 دقیقه ای هتل یک مرکز خرید وجود داشت و چند مارک ترکی از قبیل ال سی واکیکی را دیدیم.
چند خانواده آلمانی و هلندی در مسیر برگشت از پارک آبی آنجا پیاده میشدند و خریدهایشان را انجام می دادند.
7. محوطه داخلی هتل بسیار زیبا میباشد. حتما اندکی از وقت خود را صرف پیاده روی در باغ و کنار ساحل هتل بگزرانید. به جرات میتوانم بگویم ورودی هتل از ورودی تمام هتل هایی که قبلا دیدم زیباتر است.
8. کارکنان هتل بسیار سخت کوش هستند. بسیار خون گرم هستند و سعی دارند شما را راضی نگه دارند. آجیل ها و چیپس هایی که در بار های هتل وجود دارد بینظیر است.
9. علاوه بر رستوران اصلی هتل شامل چند رستوران دیگر است که رفتن به آنجا نیاز به رزرو قبلی دارد. در دوره های شلوقی هتل بهتر است روز اول رستوران ها را رزرو کنید در غیر این صورت نمی توانید استفاده نمایید چون ظرفیت تکمیل خواهد شد. ما توانستیم از رستوران ترکی استفاده کنیم. رستوران ایتالیایی نیز در دوره حضور ما در هتل باز بود که ظرفیتش تکمیل بود.
10. در هتل ایرانی های دیگری نیز حضور داشتند. ولی به خاطر بزرگی هتل به ندرت همدیگر را میدیدیم. هر کسی سرش در لاک خودش بود. ساحل هتل هم بسیار بزرگ بود و در صورت تمایل میتوانستی در جایی بنشینید که کمتر کسی حضور داشته باشد.
11. هر چه به تابستان نزدیک میشویم، به برنامه تفریحی و ورزشی این هتل نیز اضافه خواهد شد.
تمام نکاتی را که در خاطر داشتم بازگو کردم. در کل هتل رکسوس را پیشنهاد می دهم. زیرا هم آرامش و هم هیجان را به شما هدیه می دهد.

نوع سفر:
تاریخ سفر: