Close
رستوران تی ته
یاسمن شعبان زاده
نقدها:
گزارش
سرولات زیبا بود.اما..
توصیه شده توسط کاربر

درباره بام سرولات حرف میزنم.(لیمه سرا) یکی از هنرهای خلقت خداوند در گیلان.که قبل از رشد قارچ گونه انواع رستوران و سوغات سرا و حتی بوتیک لباس!!بسیار زیباتر بود.گرچه هنوز منظره نفس گیر تلاقی کوه و جلگه و دریا بهترین قسمت گشت و گذار در ارتفاعات سرولات محسوب میشه اما شلوغی جاده و پارک کردن دشوار ماشین در میان جمعیت سرگردان و خوشحال مسافرین بخش سخت ماجراست.
رستوران معروف خاورخانم-لطفی- تیته-کافه بام سرولات-کافه شوکا-کافه کلبه-باغ آرامش خاله مرضیه-رستوران گیلار همه در فاصله ای 200 متری از هم قراردارند و درنتیجه محیط بکر روستایی در سراسیبی تند کوه با جاده ای 8 متری تبدیل شده به معروفترین مقصد شکم گردی شرق گیلان.
به هرحال...رستوران تی ته (به معنی شکوفه) با مدیریت یکی دیگر از اعضای خانواده لطفی مانند رستوراانهای همجوار خود در چند طبقه با ویوی منظره ای زیبا ساخته شده.دارای یک تراس روباز تزیین شده با گدانهای رنگی دیواری و بالکنهایی باریک در جلوی هر طبقه هست.
که بین مشتریان پرطرفدار است.گرمایش با لوله های هیتر سقفی تامین میشود و در سایر فصلها هوای مطبوع کوهستان دارد.
داخل سالن میز های یکسره با صندلیهای زیاد دارد (معمولی)
سرعت سرویس دهی متناسب با جمعیت نیست.کارکنان آموزش دیده و خوش برخورد نیستن و از دیرآوردن غذا نگران نمیشوند.
طعم غذا معمولی رو به خوب و هماهنگ با ذایقه مسافرین است.به طعم اصلی غذاهای گیلکی شباهتی ندارد.(مخصوصا کباب ترش و زیتون پرورده اش که طعم غالب شیرین دارد)
درکل رستوران معمولی رو به خوبی هست.مخصوصا برای کسانی که علاقمند به تجربه فضای سرولات هستند.

نوع سفر:
تاریخ سفر: