Close
شهربازی دریم ورلد
Ehsantrips
نقدها:
گزارش
یک روز شاد و جذاب در شهربازی
توصیه شده توسط کاربر

دریم ورلد یا شهربازی یکی از دیدنی های شهر بانکوک است که ما با تور به اینجا رفتیم. هزینه تور دریم ورلد ۱۰۰۰ بات بود که شامل ترانسفر از هتل به شهربازی و بالعکس، ناهار و استفاده از بازی ها و وسایل داخل مجموعه بود. آقای تبی لیدرمان نقشه شهر بازی را در اختیار ما گذاشت و ساعت ۱۳ را وقت ناهار اعلام کرد. البته تبی در داخل شهر بازی بود، اما ما برای استفاده از وسایل شهر بازی آزاد بودیم و فقط قسمت شهر برفی پولی بود که طبیعتا برای ما که از یک کشور برفی رفته بودیم، جذابیتی نداشت و ما هم از دیدن این بخش منصرف شدیم. دریم ورلد شامل چند بخش اصلی است: دریم ورلد پلازا، دریم گاردن، ادونچر لند و ...
شهربازی یک تله کابین جذاب داشت که ما چند باری سوارش شدیم! پس از تله کابین وارد خانه ارواح شدیم که سر و صداهای عجیبی در داخل آن به گوش می رسید و بچه ها نیز در داخل آن حسابی ترس خود را به نمایش می گذاشتند، هر چند که من هم در بخش خروجی با دیدن یک آقای ژاپنی که پیراهن سفید پوشیده بود حسابی ترسیدم! سپس سوار کشتی پرنده شدیم که من نمونه کوچکی از آن را در خانه کودک پارک ساعی دیده بودم. اما این کجا و آن کجا! پس از چند بار بالا پایین شدن با سرعت کم، در ادامه مجبور شدیم تا چشمهایمان را ببندیم و فقط منتظر تمام شدن وقت این کشتی شویم ! خلاصه با هر مصیبتی بود پیاده شدیم و یک ساعتی حال مان بد بود. در ادامه سوار قایق های یک نفره شدیم که بیشتر مخصوص بچه ها بود و در قسمت دیگر سوار اتومبیل های آنتیک شدیم که تازه در پایان مسیر فهمیدیم که فرمان چرخاندن ما تاثیری در حرکت آن نداشته است و اتومبیل ها پشت سر هم و بصورت اتوماتیک روی مسیر مخصوص حرکت می کنند! در رودخانه خروشان دوباره سوار قایق شدیم که یکی از جذابترین قسمت های دریم ورلد است. در میانه مسیر، آب از بالا بر سر قایق می ریزد و کسانی که برای خود محافظ پلاستیکی تهیه نکرده اند و از جمله ما، حسابی خیس می شوند!
منوریل و یک نوع قطار هوایی پر سرعت برنامه بعدی گروه ما بود و حدود ساعت یک بود که برای ناهار به رستوران KFC رفتیم. تبی ترتیب ناهار را داده بود و به ما اعلام کرد که ساعت ۴ باید در درب شهر بازی برای بازگشت آماده باشیم. بعد از ناهار دوباره به گشت خود در داخل شهر بازی ادامه دادیم و سوار قایق های پدالی دونفره در دریاچه شدیم. سپس سوار قطار شدیم که در مسیری به دور شهر بازی می چرخید و و در نهایت حدود ساعت ۵ بعدظهر بود که از شهر بازی خارج و به هتل برگشتیم.

نوع سفر:
تاریخ سفر: