Close
هتل ایفوریا باتومی
فرزانه امینی زاده
نقدها:
گزارش
هتل ایفوریا
توصیه شده توسط کاربر

ایفوریا یکی از هتل های پنج ستاره خوب و بزرگ شهر باتومی هست که در کنار خط ساحلی این شهر و در نزدیکی دریای سیاه قرار گرفته. این هتل لابی بزرگی داره و از یک طرف  ورودی برای مرکز خرید متروسیتی که دیوار به دیوار هتل قرار گرفته. ایفوریا تا فرودگاه باتومی 4.5 کیلومتر و تا میدان اروپا نیز همین فاصله رو داره و مسافت هتل تا منطقه توریستی رو میتونید با پرداخت 5 لاری به تاکسی (البته با چانه زدن و طی کردن قیمت ) و 0.3 لاری به اتوبوس طی کنید. اتوبوس های شماره 3 و 10 از جلو مرکز خرید متروسیتی به سمت مرکز شهر حرکت میکنن و برای استفاده از اونها حتما باید باتومی کارت داشته باشید.
اتاق های هتل با دو منظره دریا و شهر هستند و اتاقی که به ما داده شد در طبقه پنجم و با منظره شهر بود . اتاقی بزرگ و تمیز با امکاناتی از جمله : صندوق امانات ،كتري برقي ، تلویزیون و مینی باری که خالی بود .
به نسبت فضای بزرگ اتاق سرویس بهداشتی کوچک بود و پکیج بهداشتی محدودی هم در اون وجود داشت.
صبحانه و شام در رستوران Adjaraسرو میشد صبحانه کامل ، متنوع و با کیفیت بود اما شام به مفصلی هتل های پنج ستاره ای که قبلا رفته بودیم نبود و خیلی از غذاهای گوشتی و دسرها که تمام میشد دوباره شارژ نمیشد و  محدود بود .صبحانه از 7 تا 11 صبح و شام از 7 تا 10 شب سرو میشد .
از جمله امکانات دیگه هتل میشه به موارد زیر اشاره کرد : استخر روباز ، استخر سرپوشیده که برای استفاده از اون باید کلاه شنا داشته باشید که البته بودن کسایی که این موضوع رو رعایت نمیکردن ، حمام ترکی ، جکوزی ، سونا و سالن بدنسازی که استخر و سالن بدنسازی از 8 صبح تا 11 شب فعال هستن.
همچنین یک فروشگاه خرید هدیه و یادگاری در لابی قرار داره که قیمت هاش با مغازه هایی که در محدوده میدان اروپا بودن یکسان بود.

نوع سفر:
تاریخ سفر: