Close
تایتانیک بیچ لارا
sajjad dadfar
نقدها:
گزارش
دومین سفر به آنتالیا و یه هتل بسیار عالی و رویایی
توصیه شده توسط کاربر

با سلام خدمت دوستان عزیز لست سکندی بنده به همراه همسر و دختر یک ساله م به مدت یک هفته در هتل تایتانیک بیچ لارا اقامت داشتیم که البته به علت برگزاری نمایشگاه لوازم التحریر توی این هتل شب اول رو در هتل لاکچری تایتانیک دِلوکس اقامت داشتیم که تجربه ای فوق العاده بود ولی حس صمیمی و راحتی هتل تایتانیک لارا یه چیز دیگه بود.

بعد از پروازی راحت و خوب که توسط هواپیمایی قشم ایر انجام شد به اسپارتا رسیدیم و مسافتی سه ساعته رو با اتوبوس طی کردیم که چون بنده تجربه اول سفرم نبود به حرفهایی که لیدر برای مسافران و همسفرای ما میزد اصلاً توجه نکردم چون یه جوری داشت با چرب زبونی و اغفال مسافران تورهای موجود در پکیج رو به آنها غالب میکرد که واقعاً به سختی و با اصرار همسرم تونستم جلوی خودم رو بگیرم و چیزی بهش نگم که البته بعد از گذشت سه روز همه به ماهیت ایشون پی بردن چون دقیقا سر خیابان جلوی هتل یه آژانس فروش تور بود که تور ها رو تقریباً با نصف قیمت ایشون میفروخت.البته یکی دیگر  از کارهای زشت ایشون این بود که از هر خانواده ۱۰۰ دلار برای گرفتن اتاق رو به دریا طلب میکرد که به گفته خودش هر کسی آن وجه رو به او بدهد با مسئول رسپشن هتل برای گرفتن اتاق رو به دریا همانگ میکرد که واقعاً خنده دار بود چون اکثر اتاق های هتل رو به دریا بود و یه چیز جالب تر اینکه هتل تقریبا ۱۵۰ تا ۲۰۰ متر یا بیشتر با ساحل مدیترانه فاصله داشت و عملاً منظره دریا آنچنان جالب و خاص نبود....بماند.

برخورد پرسنل هتل بسیار عالی بود مخصوصاً آقای فاتح که در اسنک بارِ کنار کلوپ شبانه مشغول بکار بود،برخورد بقیه پرسنل هم خیلی خوب بود از رسپشن گرفته تا خدمه و گارسون ها همه عالی و خوش لباس و خنده رو بودن و فرقی بین مسافرا ایرانی و غیره قائل نبودن.

غذای هتل هم بسیار لذیذ و باب میل ما بود از استیک گوشت گرفته تا انواع سیب زمینی سرخ شده گرفته تا انواع کباب های لذید و اجزای مخنلف مرغ که هم به صورت کبابی بود هم سرخ شده،دسر ها،میوه،بستنی و آبمیوه های رستوران اصلی هم تازه بود و هم بسیار خوشمزه مخصوصاً باقلواهای استانبولی که با آدم حرف میزد.صبحانه هم که متنوع و عالی بود و برای همه سلیقه ها حداقل پنج انتخاب وجود داشت. از پنیر و کالباس های متنوع تا انواع سبزیجات و والبته میوه های خشک سده مثل قیصی و آلو و  غیره.

کافه ای که در لابی هتل بود هم خیلی محیط خوب و کلاسیکی داشت و عصر ها با نوشیدن چای و قهوه و انواع شیرینی های فرنگی خستگی رو از تن آدم دور میکرد.

بیشتر دکوراسیون هتل تشکیل شده بود از لوازم و تجهیزات کشتی رانی و دریانوردی که خیلی هوشمندانه چیده شده بود و اصلاً توی ذوق نمیزد و البته گل آرایی هر روزه هتل محیط دلچسبی برای ما پدید آورده بود.

رستوران کنار ساحل که ظهر ها به مسافران سرویس میداد هم خیلی خوب بود،البته فقط پیتزا و برگر و دنر کباب داشت و عصرها هم یه پذیرایی مختصری برای وعده عصرانه از مسافران هتل میکرد.

نظافت اتاق ها در حد استاندارد بالایی بود و همیشه اتاق تمیز بود البته خود ما هم کاملاً در نگهداری اتاق منظم بودیم.

بیشتر مسافران هتل آلمانی و هلندی و سوئیسی بودن که کاری به کارشون نداشتیم اونا هم طبق ذات شون خیلی سرد و بی روح بودن...البته شب مسابقه نیمه نهایی جام باشگاههای اروپا بعد از باخت بایرن مونیخ به اتلتیکو مادرید یکم سر به سر آلمانی های ناراحت گذاشتیم راستی  با یک مرد میانسال فلسطینی بنام مصطفی هم صحبت شدم که بنده خدا خیلی با من حال کرد و کلی تحویلم گرفت و دوست داشت سفر به ایران رو تجربه بکنه،البته ایرانی های هتل که با هم توی یه پرواز بودیم بسیار با پرستیژ و متشخص بودن که واقعا دلم براشون تنگ شده.
تیم انمیشن هتل شبها خیلی قوی بود ولی مسابقات و برنامه های روزانه بسیار ضعیف و پیش پا افتاده بود ولی برنامه های شبانه آمفی تئاتر بسیار زیبا بود.

برای خرید هم سوار اتوبوس های خط ۰۰۸ که از جلوی هتل به سمت مرکز شهر آنتالیا حرکت میکردن به مرکز خرید فوق العاده مارک آنتالیا رفتیم و با همون خط از میدان جمهوریت به هتل برگشتیم.ناهار روز خرید هم به فود کورت مارک آنتالیا رفتیم و مک دونالد خوردیم.

پارک آبی و استخر های هتل هم ایده آل بود البته پارک آبی خیلی جمع و جوری داشت ولی خوب بود.

فضای سبز هتل تایتانیک بیچ لارا خوراک سوژه های عکاسی بود.

کلاً توی این سفر که مسافرت دوم من و همسرم به آنتالیا بود خیلی به من و همسرم خوش گذشت و دخترم نورا هم کلی خوشحال بود و بهش خوش گذشت.
در برگشت هم با پرواز آنتالیا_استانبول_تهران توسط ایرلاین اطلس گلوبال به میهن بازگشتیم.

خودِ بنده بسیار زیاد از تجربیات دوستانی که در سایت دوست داشتنی لست سکند مطلب نوشته بودن استفاده کردم امیدوارم شما هم از نوشته و تحربه سفر من خوش تون بیاد....ارادتمند شما((سجاد دادفر ))

نوع سفر:
تاریخ سفر: