Close
آکواریوم استانبول
Mohammad Shams
نقدها:
گزارش
آکواریوم استانبول
توصیه شده توسط کاربر

آکواریوم استانبول یکی از جاذبه های مصنوعی شهر زیبای استانبول است که در منطقه باکرکوی و نزدیکی فرودگاه آتاترک ساخته شده است.

قبل از هر چیزی بگم این آکواریوم رو نباید با آکواریوم سی لایف که تو مرکز خرید فوروم هست اشتباه گرفت و به نظرم آکواریوم استانبول بهتره.

آکواریوم استانبول دارای گونه های مختلف آبزی از دریاهای مختلف همچون دریا های سیاه، اژه، مدیترانه، اقیانوس های اطلس و آرام و چندین نقطه دیگر وجود دارد.

یکی از بخش های جذاب این مجموعه، بخش جنگل استوایی است که از روی جنگل های آمازون شبیه سازی شده است. محوطه جنگل آمازون در مدت بازدید من بسیار آرام و دوست داشتنی بود.

و اما جذاب ترین بخش این آکواریوم، بخش پنگوئن ها بود که افراد زیادی رو جذب خودش کرده بود و خود من هم بیشترین زمان رو توی این بخش گذروندم.

تو مجموعه آکواریوم استانبول یه گیف شاپ هم قرار گرفته که میتونید مگنت، نماد، عروسک و سوغاتی به شکل پنگوئن و سایر آبزیان رو خریداری کنید.

برای دسترسی به آکواریوم استانبول میتونید از شاتل های رایگان این آکواریوم در میدان تکسیم، مقابل مرکز فرهنگی آتاترک استفاده کنید. هزینه بلیطش نفری 99 لیر هست و البته سال 96 که من رفتم 60 لیر بود.

نوع سفر:
تاریخ سفر: