Close
هتل گاردنیا
نیلوفر ورزش نژاد
نقدها:
گزارش
هتلی با امکانات محدود در دوران کرونا
توصیه شده توسط کاربر

هتل گاردنیا، از هتل های سه ستاره جزیره کیش هست. هتلی نسبتا قدیمی که چند سال پیش بازسازی شده.
در هفته دوم خرداد، همراه با دو خانواده دیگر و در مجموع یک جمع ۹ نفره، عازم جزیره کیش و هتل گاردنیا شدیم. ترنسفر به موقع و خوب انجام شد. هتل در خیابان حافظ هست و کمی با مراکز خرید فاصله داره. البته ما تا مرکز خرید پردیس و سارینا پیاده می رفتیم و برای ما مسیر زیادی نبود.
نقطه قوت این هتل، پرسنل خوش برخوردش هستن. واقعا همگی برخورد خوب و دوستانه ای داشتن. امکانات هتل در زمان اقامت ما خیلی محدود بود و ما روز اول، حتی از کمیت و کیفیت پایین صبحانه، کلی تعجب کردیم ولی فردای اونروز، با مدیر جوان و خوش برخورد هتل آشنا شدیم و ایشون برای ما توضیح دادن که به علت رعایت پروتکل های بهداشتی که بهشون ابلاغ شده، صبحانه و حتی نهار خیلی محدود شده و حتی ایشون بخش عمده ای از پرسنل شون رو هم به خاطر این شرایط نمی تونن به سرکار برگردونن و خلاصه گفتند که به علت شیوع کرونا، امکانات محدود شده. ما هم به ایشون حق دادیم و تشکر کردیم که این موارد رو رعایت میکنن. هتل به صورت هافبرد و صبحانه نهار، خدمات ارائه میداد و نهار هم از بین سه غذای چلو جوجه، چلو کوبیده و خورشت (قیمه یا قورمه سبزی) باید انتخاب میکردیم.
اتاق های هتل بزرگ و تمیز و دلباز بود ولی کتری برقی و بطری آب رایگان در اتاق نبود. چای رو فقط در کافی شاپ هتل میخوردیم. یک عکس رایگان هم هدیه هتل بود که البته ما چند تا از عکس هامون رو سفارش دادیم که خوب بود. تور گشت شهری رو هم از کانتر گردشگری هتل گرفتیم که خیلی خوب بود و آقای لیدرمون، ازمون عکس هم میگرفتن که در نهایت هر کسی میخواست سفارش می داد.
در کل هتل گاردنیا هتل جمع و جور و تر و تمیزی بود و امیدوارم بعد از دوران کرونا، دوباره با امکانات خوب به مسافرها خدمات ارائه بدن.

نوع سفر:
تاریخ سفر: