Close
کاردیف
amir.dr
نقدها:
گزارش
شهر قلعه‌ها
(خوشحال و خیلی راضی)
توصیه شده توسط کاربر

کاردیف پایتختی زنده و مدرن است که توجه گردشگران علاقه‌مند به تاریخ و فرهنگ ولزی را به خود جلب کرده و به سرعت در حال تبدیل شدن به یکی از نقاط مهم گردشگری بریتانیا است. در طول دهه‌ی گذشته مرکز شهر شاهد پیشرفت‌های چشمگیری بوده‌است و اکنون یکی از ده مقصد برتر خرید در بریتانیا محسوب می شود. کاردیف شهری بسیار سرسبز است و بیشترین فضای سبز را برای هر نفر در بریتانیا دارد که این امر با وجود پارک Bute که در قلب شهر واقع شده امکان‌پذیر گشته است. این شهر با 5 قلعه‌ی مختلف به عنوان شهر قلعه‌ها شهرت دارد که مهمترین آن قلعه‌ی کاردیف است. پایه‌های این قلعه بر اساس یک قلعه‌ی رومی بنا شده است. ورودی برای بزرگسالان 12 پوند و برای کودکان 9 پوند می‌باشد.
از خلیج کاردیف که پر از رستوران و کافه است حتما دیدن کنید. در امتداد خلیج و اسکله‌ی پری‌دریایی قدم بزنید تا شاهد منظره‌ی زیبایی که بندر در یک طرف مسیر و دریا در سمت دیگر قرار دارد باشید و ببینید چطور آب از دریا به بندر می‌آید.
خیابان‌های کوئین و سنت ماری خیابان‌های اصلی خرید در مرکز شهر کاردیف است. در اینجا شما می‌توانید از بزرگترین مرکز خرید سرپوشیده در بریتانیا دیدن کنید.
بهترین زمان سفر: تابستان بهترین زمان برای بازدید است زیرا در این شهر جشنواره‌های بزرگی برگزار می شود که می‌توان از هوای دلچسب و انواع غذادر خیابان‌های سنگفرش شده مرکز شهر لذت برد.
بهترین غذاها: مرکز شهر و اسکله‌ی پری‌دریایی مملو از رستوران‌های متنوع است که در آن می‌توانید انواع غذاهای خوشمزه مانند صبحانه‌ی ولزی، انواع ساندویچ‌ها، ماهی و سیب‌زمینی سرخ‌کرده و غیره را میل کنید.
بهترین روش حمل و نقل: کاردیف یک شهر کوچک است، بنابراین بدون ماشین همه چیز به راحتی در دسترس است. کرایه‌ی اتوبوس در کاردیف 1.70 پوند برای هر سفر و 3.40 پوند برای یک روز استفاده می‌باشد. اگر می‌خواهید با قطار به کاردیف سفر کنید، قطارهای مستقیم از بیرمنگام یا لندن تقریباً دو ساعت طول می‌کشد.

مناسب برای
  • خرید

  • تفریح

  • طبیعت گردی

  • فرهنگی و تاریخی

  • آرامش و استراحت

  • تفریحات شبانه

نوع سفر:
تاریخ سفر:
  • amir.dr

    کاردیف پایتختی زنده و مدرن است که توجه گردشگران علاقه‌مند به تاریخ و فرهنگ ولزی را به خود جلب کرده...