Close
وینچستر
amir.dr
نقدها:
گزارش
پایتخت انگلستان
(راضی)
توصیه شده توسط کاربر

وینچستر با تنها یک ساعت فاصله از لندن، شهری بکر با یک کلیسای جامع قرن یازدهمی معروف است که اولین پایتخت انگلستان بوده. وینچستر با داشتن غذاهای خوب و بزرگترین بازار کشاورزی بریتانیا، زادگاه بازی مدرن کریکت، آرامگاه نویسنده‌ی معروف جین آستین و الهام‌بخش بسیاری از هنرمندان صنایع دستی، مقصدی برای تمام فصول است. خیابان‌های پرجنب و جوش مناسب خرید، فصل تابستانی گل، رویدادهای فضای باز مانند تئاترهای جذاب خیابانی، هنرهای معاصر و معماری زیبا همه وینچستر را به مقصدی جذاب برای بازدیدکنندگان تبدیل کرده است. سالانه بیش از چهار میلیون نفر از این شهر باستانی بازدید می‌کنند.
نمایشگاه کلاه وینچستر طولانی‌ترین جشنواره‌ی هنرهای فضای باز در انگلستان است. این رویدادهای رنگارنگ با تئاترهای خیابانی، سرگرمی، سیرک مرکز وینچستر را تسخیر می‌کنند. در کریسمس، شهر با یکی از بهترین بازارهای کریسمس در انگلیس جذابیت خاصی دارد. در طول جشن کریسمس می‌توانید از سرزمین عجایب کریسمس، بازار کریسمس کلیسای جامع و پیست یخی واقع در محوطه‌ی تاریخی کلیسای جامع و همچنین از غذاهای این جشن، خریدهای کریسمس و اسکیت روی زمین یخ لذت ببرید.
کالج وینچستر قدیمی ترین مدرسه در حال کار در بریتانیاست. این کالج به عنوان لوکیشن برای فیلمبرداری تعدادی از فیلمهای پرفروش مانند هری پاتر و بینوایان استفاده شده است که تورهایی نیز از بناهای تاریخی و مناطق جذاب آن ارائه می‌شود.
بهترین زمان سفر: از فروردین تا شهریور
بهترین غذاها: وینچستر به عنوان پایتخت غذای همپشایر شناخته می‌شود. در وینچستر تعداد زیادی رستوران، کافه، بار، بازار مواد غذایی و رویدادهایی با مضامین غذا پیدا خواهید کرد. رستوران Chesil Rectory واقع در یکی از قدیمی‌ترین ساختمان‌های وینچستر به عنوان یکی از رمانتیک‌ترین رستوران‌های انگلستان انتخاب شده است.
بهترین روش حمل و نقل: وینچستر شهر دنج و کوچکی است و شما نیازی به تاکسی یا اتوبوس برای اینکه از محلی به محل دیگر بروید نخواهید داشت. برای سفر می‌توانید از ایستگاه قطار واترلو در لندن و با پرداخت حدود 22 پوند بلیط برای رفت و برگشت ظرف حدود یک ساعت به وینچستر برسید.

مناسب برای
  • تفریح

  • فرهنگی و تاریخی

نوع سفر:
تاریخ سفر: