Close
هتل دیسکاوری کارتیکا
کریم شقاقی
نقدها:
گزارش
هتلی بزرگ با پرسنلی میهمان نواز
توصیه شده توسط کاربر

هتل دیسکاوری کارتیکا درجنوب شهر کوتا و خیابان کارتیکا واقع شده است .با اینکه هتل ساحل اختصاصی ندارد ولی چشم انداز بی نظیری از اقیانوس هند را در پیش رو ی خود دارد . صبحانه هتل با منوی کامل که شامل انواع سوسیس و کالباس -املت - تخم مرغ - چند نوع غدای گرم و سوپ انواع مربا - عسل - کره و خصوصا پنیر - انواع آبمیوه _ میوه های تازه و خوشمزه استوایی- شیر - چای و قهوه ، پذیرای هر نوع سلیقه ایی می باشد .با اینکه اتاقهای هتل کمی قدیمی است، ولی بالکن اتاق چشم اندازی از استخر و باغ و اقیانوس به شما میدهد.
اتاقها هر روز نظافت می شود . پرسنل هتل با مهربانی و روی خندان هر گونه خواسته میهمانان را برآورده می نمایند.لابی هتل خوب و زیبا و طراحی شده که دارای چشم اندازی زیبا از استخر ، باغ و اقیانوس می باشد.
هتل دارای سه رستوران می باشد که یکی رستوران اصلی - رستوران ایتالیایی لاکوچینا و رستوران تپان نودل می باشد . با پرداخت مبلغ 275000 روپیه انذونزی از بوفه شام ،که هر شب دارای برنامه خاص به همراه برنامه های شاد رقص محلی و بالیایی لذت برد.
استخر هتل یزرگ که دارای آبگرم و مطلوب و به صورت 24 ساعت قابل استفاده می باشد..یک استخر کوچک هم جهت استفاده کودکان وجود دارد. مقابل رستوران اصلی حوضچه های بزرگی وجود دارد که ماهیهای قرمز رنگ بزرگ در آن شنا میکنند .سالن بدنسازی هتل هرچند کوچک است اما وسایل مورد نیاز در آن فراهم می باشد در آلاچیق های ساحلی می توان از خدمات ماساژ و رفلکسولژی بهره برد. .فضای سر سبز هتل با درختان نارگیل و استوایی محیطی زیبا را جهت استراحت فراهم نموده است . با کرایه دوچرخه می توان در کنار ساحل اقیانوس دوچرخه سواری مفرحی داشت.
.امیتاز هتل در سایت تریپ ادوایزر 5/4-5 و سایت بوکینگ 5/8-10 می باشد
دسترسی ها
مرکز خرید دیسکاوری در مجاورت هتل – مرکز خرید لیپو 10 دقیقه پیاده – پارک آبی بزرگ و معروف واتر بوم 3 دقیقه پیاده – ساحل اصلی کوتا 5 دقیقه پیاده و فاصله تا فرودگاه 10 دقیقه با ماشین
هتل دیسکاوری بدلیل قرار گرفتن در مرکز کوتا به مراکز ماساژ – سوپرمارکتها- رستورانهای بین المللی و محلی و تفریحات شبانه دسترسی کاملا مناسبی دارد.تنها نکته منفی هتل قدیمی بودن اتاقهای آن است.
در مجموع اقامت در این هتل می تواند لذت بخش باشد.

نوع سفر:
تاریخ سفر: