Close
ریکسوس پریمیوم بلک
میلاد محمودی
نقدها:
گزارش
هتل ریکسوس مجلل
توصیه شده توسط کاربر

هتل 5 ستاره ریکسوس پرمیوم واقع در 40 کیلومتری فرودگاه انتالیا و در منطقه بلک ( اکثر هتل های لوکس و گران قیمت در اینجا واقع شده اند) قرار دارد .این هتل دارای ساحل اختصاصی شنی به طول 1 کیلومتر میباشد.

1.زیبایی و تمیزی هتل و اتاقها
این هتل از نظر زیبایی و تمیزی کاملا بی نقص میباشد اتاق ها بسیار پاکیزه و عاری از هر نوع کثیفی هستند.مینی بار هتل بسیار پر بارهست و هروز پر میشود محتویات ان: اب معدنی. نوشابه انرژی زا. 4 رنگ نوشابه. ایس تی. شکلات. چیپس

2.پرسنل
در بدو ورود به هتل توسط دو بانوی ترک که لباس سنتی پوشیده اند با شیرینی سنتی پذیرایی شده و به پذیرش هدایت میشوید ولی در اینجا از معطل شدن و پر کردن فرمها در پذیرش خبری نیست بلکه شما به لابی هدایت شده و با ابمیوه های تازه در حین پر کردن فرم هتل پذیرایی میشوید .پس از اتمام کار فرم و واچر را به خدمه تحویل داده و نوشیدنی خود را سر میکشید.پس از اندکی بانوی دیگری شما را همراهی کرده و با قسمتهای مختلف هتل زمان سرو غذا و فعالیتها و....اشنا میکند.
پرسنل درگیر مستقیم با مشتری اکثرا به زبان روسی و انگلیسی اشنایی کامل دارند. بسیار گشاده رو و اماده به خدمت میباشند.

3.غذا
این هتل دارای 1 رستوران اصلی با 3 سالن مجزا و متفاوت 14 کافی شاپ (همگی رایگان) و 7 رستوران ela carte(2 رستوران 1001 شب و چینی پولی) و 4 اسنک بار میباشد.تنوع غذا بسیار بسیار زیاد و کیفیت ان عالی میباشد.

4.تفریحات و امکانات هتل
پارک ابی مجزا بسیار مجهز (ورودی این پارک ابی برای غیر ساکنین هتل 70$ میباشد)انتظارتان را می کشد پارک ابی نیز مشمول سیستم uall میباشد و تمام نوشیدنی و خوردنیها در اینجا نیز برای سانین رایگان می باشد
استخر بزرگ و تمیز هتل نیز گرمای تابستان را از تنتان خواهد زدود.

این هتل برای هر روز یک سرگرمی و برنامه متفاوتی دارد ولی بر خلاف هتل های دیگر زیاد از بزن و برقص خبری نیست ولی برنامه های زیبا و متنوعی (از مسابقه گرفته تا اجرای اکروبات بازی و رقص توسط معروفترین گروهها) در انتظارتان هست.

5.ورزش
قسمت بدنسازی این هتل به اندازه یک جیم حرفه ای مجهز و بزرگ هست. غیر از بدنسازی تیر اندازی با کمان واترپلو تنیس بولینگ اکواش و حتی دیوار صخره نوردی حرفه ای در هتل موجود میباشد.

6.spa
از این قسمت هر چی بگیم کم گفتیم بسیار لوکس و زیبا و بزرگ با بو ونور پردازی محسور کننده صد البته بسیار گران 200 $ تا 2000$
البته سونای خشک .روسی. بخار. باران تروپیکال و اتاق برف رایگان هستند.


7.منطقه و دسترسی
در بهترین منطقه انتالیا واقع شده ولی برای رفتن به مرکز شهر انتالیا باید 50 کیلومتر بپیمایید که هزینه ای در حدود 150 لیر باید پرداخت کرد ولی با مرکز شهر بلک 5 کیلومتر اختلاف دارد

نقاط قوت:
زیبایی و تمیزی توام با حس زندگی لوکس
پارک ابی بزرگ
مناسب برای ریلکسیشن
تنوع غذایی زیاد

نقاط ضعف:
کمبود انرژی و پویایی بدلیل وجود اکثریت مسافر میانسال خارجی

پیشنهاد ویژه : اگر از وضع مالی بسیار خوبی بهره میبرید به شما ویلاهای این هتل رو پیشنهاد میدم (از 300 تا 2000 متر مربع موجود هست) این دیگه اخر زندگی لوکس و متفاوت هست حتما امتحان کنید.
امکانات:ترانسفر فرودگاهی با لیموزین. ماساژ در محل .استخر اختصاصی.جکوزی و........

نوع سفر:
تاریخ سفر: