Close
آدالند
علی عباسی
نقدها:
گزارش
آدالند، جایی برای تفریح شما در کوش آداسی!
توصیه شده توسط کاربر

سلام به همه دوستان عزیز
وقتی که عازم کوش آداسی هستید، یکی از مقاصدی که همیشه برای دیدن انتخاب می کنید، پارک آبی آدالند هست. چه بسا که این پارک آبی مقصد اول شما در کوش آداسی باشه. من در شهریور سال 96 به همراه خانوم و بچه 3 ساله ام، یک نیم روز رو در این پارک آبی سپری کردیم. بر حسب تجربه ایی که کسب کردیم، نکاتی رو در پایین ذکر می کنم.
ورودی پارک آبی در تاریخی که مارفتیم، به ازای هر نفر بزرگسال 100 لیر بود. بلافاصله بعد از ورود به شهر بازی به سمت خرید کارت مخصوص شهر بازی هدایت میشین و البته باید ذکر کنم که ما این کارت رو نخریدیم. این کارت برای افرادی که میخواهند درون شهربازی به نوعی پول خرج کنند و یا هزینه های دیگه ایی داشته باشند به درد میخوره. و به عبارتی دیگر در داخل شهربازی به جای پول نقد استفاده می شود. هنگام گرفتن این کارت، مبلغی رو در کارت شارژ می کنید و تمام مخارج داخل شهربازی از این کارت کسر می شود. چنانچه پولش رو هم خرج نکنید، در خروجی مبلغ باقی مانده در کارت به شما تحویل داده می شود و نگرانی از این بابت وجود ندارد.
استفاده از رختکن و کمد های اون هزینه ایی نداره و میتونین به صورت رایگان از اون استفاده کنید. قسمتی از این پارک آبی با تم روسی ساخته شده است که گنبد هایی شبیه کلیساهای روسی داره.
این پارک آبی تفریحات متفاوتی از قبیل سرسره های مختلف، استخر موج، رقص باران، دلفین شو و ... داره. در هفته آخر شهریور که ما رفتیم، هوا کمی رو به سردی گذاشته بود و تقریبا اواخر کار این پارک آبی بود. محیط آدالند خوب و تمیز بود. یک قسمت فقط برای بچه ها داشت که آب کم عمق و سرسره های کوچکتری داشت. در کنار این همیشه چندین نفر مراقب بودند تا مشکلی پیش نیاد و از این حیث خوب بود. در کنار قسمت مخصوص بچه ها، حتی اتاق شیردهی هم وجود داشت که برای خانوم هایی که بچه کوچیک دارند، بسیار مفید و قابل استفاده است.
در این پارک آبی میتونین با طوطی ها عکس های قشنگی بگیرین که البته پولی هستش. ولی با چونه زدن میتونین این هزینه ها رو کمی کاهش بدین.
یکی از مواردی که شاید باید بهش توجه کرد این هستش که چنانچه قبلا در آنتالیا از تم پارک لند آو لجندز دیدن کرده باشید، این پارک آبی زیاد خوشایند شما نخواهد بود. دلیلش هم کاملا مشخص هست، تم پارک لند آو لجندز به هیچ عنوان قابل قیاس با آدالند نیست و خیلی خیلی بالاتر، تکمیل تر و بزرگتر هست. برای لذت از سفرتون سعی کنین این دو رو به هیچ عنوان مقایسه نکنین.
در نهایت باید به این نکته توجه داشت که رفت و برگشت به پارک آبی آدالند اصلا سخت نیست و در هر هتلی که حضور داشته باشید، شاتل های مخصوص برای این مسیر و مقصد وجود داره. هزینه شاتل ها در تاریخی که ما رفته بودیم، بین 3 الی 5 لیر بود که بسته به دور و نزدیکی هتل شما میتونست متفاوت باشه.

نوع سفر:
تاریخ سفر: