هتل سوئیس اوتل
Ali Haji Esmaeili
نقدها:
گزارش
سوئیس اوتل هتلی با ادا و اطوار زیاد

ما یک خانواده ۱۱ نفره بودیم که ۲ شب در این هتل اقامت داشتیم،خلاصه می نویسم که مفید باشه:
معایب:
۱- با وجود گرمی هوا هنگام ورود یه لیوان آب یا welcome drink ندادند و وقتی درخواست کردیم به زور ۶تا آیس تی برای ۱۱ نفر دادند.

۲-هتل بزرگی بود و با وجود خالی بودن هتل دورترین اتاق ها را به ما دادند که باید برای دسترسی به هر چیزی ۱۰ دقیقه پیاده می رفتیم.

۳- خدمات ما صبحانه و شام بود. شام بوفه شب اول فقط دو نوع غذای داشت که تنوع بسیار ضعیفی بود(البته کیفیت خوب بود) و نوشیدنی غذای بوفه پولی بود.

یه بطری کوکا کولا کوچک را ۲۱ لیر یعنی حدود ۴۵ هزار تومان با ما حساب کردند! در صورتی که قیمتش در سوپر مارکت روبرو ۱ لیر بود. وقتی گفتیم چرا اینقدر گرون؟ گفتند قانون ماست! شام شب دوم که دیگه اصلا بوفه نبود!

در هتل لاکچری پنج ستاره با استاندارد سوئیس به جای شام بوفه به هر نفر یه بشقاب کباب ماهیتابه ای دادند و وقتی اعتراض کردیم گفتند همینه که هست!!

۴-اتاق کوچک و موکت کهنه ایی داشت و با وجود اینکه من یه نوزاد ۶ ماهه داشتم اما بر خلاف عرف هتل های بین المللی هیچگونه خدماتی از جمله تخت کودک در اختیارمان نگذاشتند. امکانات اتاق خوب و دستشویی و حمام خوب بود.

۵- روز آخر ساعت ۱۲ ظهر چِک اوت داشتیم و پرواز ساعت ۱۱ شب بود. وقتی ازشون خواستیم که بگذارند از امکانات استخر توی اون ساعت های بیکاری استفاده کنیم گفتند نمیشه و فقط می توانید تو لابی بنشینید!

۶-اینقدر خشک بودند و هِی می گفتند قوانین ما و قوانین ما! که دیگه اذیت کننده بود.به نحوی که حتی موقع تسویه حساب مقدار خیلی کمی اسکناس ۲۰ لیتری وسطش پاره بود و میگفت قوانین ما اجازه نمیده!!! می گفتیم این رو هموطن خودت به ما داده ، میگفت نه قوانین ما قبول نمی کنه!!!

مزایا:
۱- هتل بزرگ و تمیز و خوشبو بود. صبحانه خیلی با کیفیت بود. امکانات ورزشی و استخر و حمام ترکی عالی بود. فضای سبز هتل تمیز و بزرگ و خوب بود.

در کل با توجه به پول زیادی که از ما گرفتند اصلا هتل به صرفه ایی نبود.

نوع سفر:
تاریخ سفر: