Close
رکسوس پریمیوم بلک
محمد زالی کهیش
نقدها:
گزارش
هتل رکسوس پرمیوم بلک
توصیه شده توسط کاربر

با سلام.
در صورتی که برای سفر به آنتالیا دچار تردید هستید و دیدگاه های ضد و نقیض دریافت کردید من در مورد این مطلب کاملا توضیح میدم.
شهریور 92 از تهران به مقصد اسپارتا حرکت کردیم.ساعت 2 یا 2:30 یه فرودگاه اسپارتا رسیدیم که متاسفانه به همه چیز شباهت داره غیر از فرودگاه.خلاصه با کلی سر پا ایستادن از گیت فرودگاه رد شدیم و سوار اتوبوسی شدیم که ما رو به سمت هتل رکسوس پرمیوم میبرد.بعد از حدودا 3 ساعت به هتل رکسوس رسیدیم.ساعت حدودا 6:30 صبح بود و دیگه خبری از استقبال و این حرفا نبود.

اون خانوم های با لباس محلی هم در خواب ناز تشریف داشتن. از معطلی تا ساعت 2 بعد از ظهر که بگذریم.یه استراحتی کردیم و وارد فضای پارک مانند هتل شدیم. خب باید بگم که واقعا زیباست .در تمامی ساعات شب و روز از شما پذیرایی میشه. آججیل کباب در میانه روز ورزش های مختلف.میوه ها فست فود ها.جالب اینجاست که شما هر طور بخندیدی داد بزنید هر میخواید دراز بکشید هر کاری میخواید بکنید هیچ کس مزاحمتون نمیشه.

فقط لبخند میزنن.خیلی با اخلاقن.حتی یه موش اومد تو اتاق ما لباسمون رو خورد چون اتاق ما حالت رو به جنگلی داشت.باورتون نمیشه یه لباس 120 دلاری به ما دادن به انتخاب خودمون.عصرها هم ساعت 9 یه برنامه به اسم show time اجرا میشه که خیلی باحاله.از غذا تو رستوران که دیگه نگو .یه سالن 100 متری که هر غذا یی بخوای پیدا میشه میوه دسر....

آقا در انتها بگم که شما 1هفته تو هتل هستید ولی دیوونه میشین از کلی برنامه که براتون تدارک دیدن و مطمئن باشید که از پولی که خرج میکنید پشیمون نمیشین.واسه ما خرجش حدودا 5میلیون شد.راستی یه پارک آبی خفن هم داره که رایگانه و خیلی بزرگه و به صورت رایگان رستوران در اختیارتونه. شاد باشد و از زندگی لذت ببرین

نوع سفر:
تاریخ سفر: