مرکز خرید بیچ واک
مرکز خرید بیچ واک
کاربر لست سکند
مجید میرزادی
نقدها:
گزارش
یک مرکز خرید طبقاتی با ظاهر استوایی
دیدن این جاذبه توسط کاربر پیشنهاد شده است

مرکز خرید بیچ واک در جزیره بالی میتواند مکان خوبی برای خریدهای خوب و قیمت تقریبا مناسب باشد. این مرکز خرید یکی از بهترین مراکز خرید بالی بوده که در خیابان جالان پانتایی کاتا واقع شده است. حدود 3.7 هکتار مساحت دارد و شعبه هایی از برندهای خوب و مطرح جهان در آن حضوردارند .

مخصوصا فروشگاههای پوشاک در این مرکز خرید بوفور دیده می شود . چیزی که در بالی و مخصوصا این مرکز خرید نمود پیدا می کند پوشاک ورزشی برای بانوان، آقایان، کودکان و ... است که جنس بسیار خوبی داشته و طرح های شیک و البته قیمت بالایی هم دارند.

حتما یک دست لباس ورزشی ویا کفش از این جزیره و مرکز خرید برای خود بخرید. علاوه بر این رستوران و قسمتی برای تفریح به این مرکز خرید اختصاص داده شده که موجب میشود هم خرید کرده و هم تفریح داشته باشید.

در کل اگر قصد خرید هم نداشته باشید مرکز خرید بیچ واک بالی میتوانید بهترین مکان برای وقت گذراندن باشد. علاوه بر امکاناتی که داشته، طراحی خاص و طبقاتی زیبا و منحصر بفردی هم دارد که خود را به خوبی نشان میدهد و یکی از اصلی ترین دلایلی که ما را به آنجا کشاند همین طراحی فوق العاده و زیبا بودن این مرکز خرید بود .


در کنار این مرکز خرید رستوران های بسیار معروف حتی معروف نیز قرار دارند ؛ همینطور رستوران مشهور هارد راک نزدیک به این مرکز خرید قرار دارد . مرکز خرید بیچ واک بالی هر روز هفته از ده صبح تا ده شب باز است.

فاصله این مرکز خرید تا میدان کوتا حدود 15 دقیقه با ماشین است و برای بازدید از این مکان ( فارغ از زمان خرید در فروشگاهها ) 2 ساعت زمان کافی است .

#بالی #جاذبه #جاذبه_شهر #مرکز_خرید #بیچ_واک #مرکز_خرید_بیچ_واک

نوع سفر:
تاریخ سفر: