Close

نقد و بررسی هتل های بانه


میانگین امتیاز هتلهای این شهر:
 • هتل هاله بانه (لاله سابق)
  فلورا
  نقدها:
  گزارش

  هتل هاله بانه

  توصیه شده توسط کاربر

  هتل هاله (لاله سابق) هتلی بزرگ و ۵ ستاره در شهر کوچک و تجاری بانه واقع شده. اما از این هتل هم مانند اکثر هتلهای ایران باید حداقل یک ستاره کم کنیم. هتل در زمینه ی تعمیر و نگهداری دارای ضعفهای زیادی است و اگر درست بهش رسیدگی بشه میتونه جزو بهترینها باشه . از چهار سال پیش تا به حال سه بار در این هتل اقامت کردم و هر بار متاسفانه شاهد افت کیفیت در همه زمینه ها بودم و هر بار هم انتقادات و پیشنهادها رو به گوش مدیریت رسوندم اما ظاهرا به بهانه عدم سود دهی و کمی مسافر گوش شنوایی وجود نداره. اما بریم سراغ نکات مثبت هتل: قیمتها تخفیف های خوبی داره، اندازه اتاقها بزرگه، برخورد کارکنان دوستانه است، هتل دارای استخر ، سونا،جکوزی و استخر ویژه ی کودکان است که این
  امکانات با تخفیف در اختیار مسافران هتل قرار میگیره
  نکات منفی: عدم توجه به تعمیر و نوسازی، عدم وجود چای ساز در اتاق، تعطیل بودن کافی شاپ و رستوران، کوچک و شلوغ بودن سالن سرو صبحانه، تنوع صبحانه کم و تکراری

  نوع اقامت:
  تاریخ اقامت در هتل:
 • هتل هاله بانه (لاله سابق)
  حسین سیوفی
  نقدها:
  گزارش

  محیطی تمیز و عالی

  توصیه شده توسط کاربر

  هتل لاله بانه درخرداد سال 95 افتتاح شده و اولین هتل 5 ستاره در غرب کشور میباشد. این هتل در زمینی به مساحت 2670 متر و زیربنای 17500 متر توسط بخش خصوصی احداث شده که ساختمان 12 طبقه آن جزو بهترین ساختمانهای بانه محسوب میشود .
  هتل لاله بانه دارای استخر، سونا، پارکینگ سرپوشیده، کافی شاپ و رستوران میباشد.
  در زمان حضور ما درهتل با توجه به جدید التاسیس بودن هتل هنوز فروشگاه های آن افتتاح نشده بود ولی معماری وبنای هتل واقعا قابل تقدیر بود.
  رستوران هتل که در بالاترین طبقه با چشم اندازی زیبا از شهر بانه قرار دارد و اینجانب ازغذای بسیار لذیذ آن لذت بردم و پیشنهاد میکنم حتما از رستوران هتل استفاده نمایید.
  اتاق هتل بسیار بزرگ وعالی با تمامی امکانات فقط تنها مورد ضعف اتاق نداشتن مینی بار در یخچال بود که به نظر من این مورد نیز در آینده انجام میپذیرد.
  رستوران جهت سرو صبحانه در طبقه اول قرار دارد و صبحانه هتل نیز خوب و قابل تقدیر بود.
  در مجموع اینجانب از اقامت دراین هتل راضی بودم و به کلیه هموطنان عزیز توصیه مینمایم از خدمات این هتل استفاده نمایند.

  نوع اقامت:
  تاریخ اقامت در هتل: