Close

نقد و بررسی رستوران های استان مرکزی


میانگین رستورانهای این شهر:
 • پیتزا گلدمام (شعبه اراک)
  مجتبی امیدپور
  نقدها:
  گزارش

  پیتزا گلد مام ( شعبه اراک)

  توصیه شده توسط کاربر

  پیتزا گلدمام یه پیتزا فروشی زنجیره ای هست که در اکثر شهرهای کشور شعبه داره و در بعضی شهرها مثل کرج و تهران چندین شعبه ، ما که برای خرید لوستر به خیابان دانشگاه اراک رفته بودیم در جنب فروشگاه به شعبه گلدمام اراک برخوردیم که با اصرار دخترم برای خریدن پیتزا ، اینجا رو انتخاب کردیم و پیتزا مخلوط و مخصوص رو سفارش دادیم.
  سیستم این مجموعه بر ارایه پیتزاهای اقتصادی ( که سایز های کوچک تر از معمول دارن) و ارایه سریع سفارش هست.
  کیفیت پیتزا معمولی و سرویس دهی بد و ضعیف ، و مزه و طعم هم خیلی معمولی بود. نسبت به شعبه فردیس کرج اینجا سطح خیلی پایین تری داشت.بیشتر پیتزا هم از نون و پنیر و سوسیس تشکیل شده بود.
  قطعا اینجا رو به هیچ کدام از دوستان توصیه نمیکنم .

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • طباخی فردین
  مجتبی امیدپور
  نقدها:
  گزارش

  طباخی فردین ( اراک)

  توصیه شده توسط کاربر

  طباخی فردین یکی از بهترین ها در صنف خودش در اراک هست،که در خیابان دانشگاه و نرسیده به میدان نماز قرار داره .خیلی وقت بود که پس از کرونا برای خوردن کله و پاچه اینجا نرفته بودیم و به اصرار یکی از دوستان پس از موفقیت در پیگیری یک کار اداری در اول وقت به اینجا رفتیم، در ابتدای ورود وسایل ضد عفونی کننده دست و همچنین در انتهای مغازه نیز محل مناسبی برای شستن دستها وجود داشت . در اطراف محل طبخ و دیگ کله پاچه و متصدی اون قسمت با پلاستیک ضخیم محفوظ شده بود. طعم و مزه و کیفیت کله و پاچه مطلوب و خوب ، ظروف تمیز و نان سنگک هم تازه بود. قیمت یک دست کامل کله و پاچه ۱۹۰ هزار تومان بود . برخورد پرسنل و مدیریت اینجا هم خوب بود.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • هُنُنُی دونات(شعبه اراک)
  مجتبی امیدپور
  نقدها:
  گزارش

  هُنُنُی دونات ( شعبه اراک)

  توصیه شده توسط کاربر

  یکی از شعب زنجیره ای هُنُنُی دونات شعبه خیابان خرم ( شهید شیرودی)اراک هست که دقیقا کمی بالاتر از بانک ملی واقع شده.
  اینجا دارای دکوراسیون مدرن و زیبایی هست.منو شامل انواع دونات و نوشیدنیهای سرد و گرمه .
  سفارش ما یک دونات نوتلا و یک دونات یونیکورن کودکانه و یک چای بود.قیمت ها مناسب و نحوه سرو سفارش هم بهداشتی بود.
  فضا هم تمیز بود و میز ها هم ضدعفونی می شد.
  پیدا کردن جای پارک بین ساعات ۱۸ تا ۲۰ در کنار خیابان( روبروی کافی شاپ) کمی سخت است.
  برخورد مدیر اینجا که یک آقای میانسال بودنیز بسیار خوش برخورد و محترم بودند و به دخترم یک هدیه نیز دادند.
  طعم دونات نوتلا خوب ولی یونی کورن را نپسندیدم که بر خلاف من دخترم بسیار خوشش آمد.
  برای یک دورهمی و گپ و گفت دوستانه و یا خانوادگی اینجا رو توصیه میکنم.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • فست فود اژدر زاپاتا (اراک)
  مجتبی امیدپور
  نقدها:
  گزارش

  اژدر زاپاتا شعبه بلوار جهان پناه (اراک) در ابتدای این بلوار و زیر برج میلاد افتتاح شده.
  دو فضا یکی سرپوشیده داخل رستوران با میزهای فلزی و دیگری در فضای باز با میز و صندلی های چوبی پذیرای مشتریان است ، حجم غذا مخصوصا ساندویچ های اون زیاد( ساندویچ نیم متری) و کیفیت هم خوب است .
  ۶ نوع پیتزا هم در منو دارد که تقریبا از نظر من کیفیت و مزه معمولی داشت و پیتزای جاهای دیگه رو ترجیح میدم به اینجا.
  رعایت موارد بهداشتی خوب ولی در شب های تعطیلی ازدحام زیاد است .محل پارک خودرو در روبروی رستوران مناسب و کافی هست .
  برخورد پرسنل و سرعت تهیه غذا هم خوب بود.
  قیمت هم به نسبت کیفیت مناسب و در بازه اقتصادی هست.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • رستوران لوکس نقره ای
  مجتبی امیدپور
  نقدها:
  گزارش

  رستوران لوکس نقره ای (سمیعی)

  توصیه شده توسط کاربر

  رستوران لوکس نقره ای یکی از چندین رستوران از مجموعه رستورانهای خانواده سمیعی در اراک هست که هتل زاگرس و چندین رستوران دیگه رو هم اداره می کنند.این رستوران در خیابان امام بعد از دوازده متری ملک و جنب سینا ستارگان( قصر طلایی) واقع شده .منوی رستوران شامل اکثر غذاهای ایرانی و چند نوع کمتر غذای فرنگی و دریایی هست و بهترین غذاهای اینجا هم چلو کباب شاندیز و چلو ماهیچه و گردن و کباب برگ و چنجه هست .
  با توجه به قدمت و سابقه اینجا همیشه کیفیت غذا خوب بوده و هست .
  رستوران در سالیان اخیر بازسازی کلی شده و دکوراسیون و مبلمان اون جدید وقابل قبول هست .سرویس های بهداشتی هم بسیار تمیز و شکیل بود.
  برخورد پرسنل محترمانه و تنها ایراد عدم تسلط و آموزش کافی مسئول سالن در رسیدگی به مشتریها بود.قیمتها هم در مورد یکسری از غذاها مثل شاندیز که ۱۷۰ تومان بود،گران بود.
  البته سفارش ما چلو کباب سلطانی بود با قیمت ۶۰ هزار تومان.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • فست فود گرینویچ اراک
  مجتبی امیدپور
  نقدها:
  گزارش

  تقریبا خیابان شریعتی اراک علی الخصوص حد فاصل میدان راه آهن و میدان فست فود تبدیل به محدوده شکم گردی و فراوانی انواع رستورانها و فست فود ها شده و هر ماه عم تقریبا یه رستوران جدید اینجا افتتاح میشه .
  به پیشنهاد همسرم و از اون جایی که میخواستیم یه فضا و طعم جدید رو تجربه کردیم اینجا رو که کمتر از دو هفته هست افتتاح شده رو انتخاب کردیم و در پایان چقدر هم از انتخابمون راضی بودیم. چهار نکته و توضیحات
  ۱. آدرس ابتدای کوچه چمران در خیابان شریعتی( روبروی بستنی شاد)
  ۲. جای پارک به اندازه کافی و مناسب در ابتدای کوچه و روبروی رستوران و کنار خیابان موجود بود.
  ۳. رستوران دارای فضای مناسب و دیزاین شیک و چشم نواز و یک کافه در فضای مسقف داخل و چندین میز و صندلی زیبای چوبی در فضای باز
  ۴. پرسنل و مدیریت حرفه ای و آموزش دیده و بسیار خوش برخورد
  اما توضیح اصلی اینکه اینجا یه رستوران سلامت محور(healthy)و سبز هست و طبخ کلیه غذاها و منوی رستوران بدون استفاده از روغن و سرخ کردن و بر پایه استفاده از سبزیجات هست و تقریبا همه چیز رو باربکیو میکنن. بعد از اینکه در خصوص منو و چندین غذا خانم مدیر اونجا با کمال خوشرویی توضیحات کاملی دادن ما سالاد چیکن کرنبری (شامل سبزیجات و مغزیجات) با قیمت۲۵ هزار تومان و بشقاب مخصوی گرینویچ(استیک گوشت وبوقلمون و مرغ گریل شده با پوره سیب زمینی و دورچین سبزیجات اونهم گریل شده) با قیمت ۸۳ هزار تومان رو سفارش دادیم و سفارش هم کمتر از ۱۰ دقیقه حاضر شد و با شکل و دیزاین زیبا برامون سرو شد .با اینکه من خیلی به سبزیجات پخته و گریل شده علاقه ندارم ولی واقعا طعم همه چیز عالی و دلچسب بود.قیمت هم به نسبت کیفیت و حجم و طعم مناسب بود.اینجا رو قطعا اگر در اراک و دنبال یه جای خوب بودید به شما پیشنهاد و توصیه میکنم.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • فست فود اژدر زاپاتا (اراک)
  عماد فراهانی
  نقدها:
  گزارش

  مکان جدید

  توصیه شده توسط کاربر

  من ساکن اراک هستم و مدتی هست به این رستوران میرم و از قبل کرونا تا به حال به این رستوران نیامده بودم و متوجه شدم که مکان رستوران عوض شده و قبلا فقط ۴ تا ۶ عدد میز توی رستوران بود ولی الان به شکل قابل قبولی بزرگ شده و افزایش فضا قابل توجه هست و کیفیت غذا مثل سابق خوبه و قیمت ها افزایش زیادی نداشته و منوی رستوران حدودا ۲ برابر شده که نکته مثبتی هستش و افزایش تنوع کاملا محسوس بود و پیشنهاد میکنم اگه به فست فود سنگین علاقه دارید حتما به اینجا سر بزنید

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • کبابی و فست فود آريانا (شعبه 2)
  مجتبی امیدپور
  نقدها:
  گزارش

  کبابی آریانا

  توصیه شده توسط کاربر

  کبابی آریانا ( شعبه ۲) در بلوار جهان پناه اراک و بالاتر از برجهای نظام مهندسی در تقاطع علم الهدی قرار دارد ،شعبه اول این رستوران در شهر صکعتی هست و به علت کیفیت خوب و اسقبال زیاد از اون این شعبه رو نزدیک به یک سال هست که افتتاح کردن، به علت شیوع کرونا کل پرسنل مجهز به ماسک و وسایل بهداشتی بودن و قسمت پخت رو کاملا از قسمت مشتریا جدا کرده بودن با پلاستیک های ضخیم از کف تا سقف.با توجه به فضای کوچک داخل رستوران دو میز و صندلی در پیاده رو برای مشتریها قرار گرفته و قسمت داخلی رو کلا خالی کردن که این خودش یه نکته منفی هست ، سرعت تهیه سفارش خوب و طعم کباب و جوجه هم خیلی خوب بود ، برخورد پرسنل و بخصوص مدیر اینجا علی آقا هم خیلی خوب و محترمانه بود.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • فست فود گیشا
  مجتبی امیدپور
  نقدها:
  گزارش

  فست فود و کباب ترکی گیشا( اراک)

  توصیه شده توسط کاربر

  ساندویچی های خیلی قدیمی و با سابقه ای در اراک هستند ولی اینجا اولین فست فود ویا پیتزا فروشی به شکل جدید و با تعریف امروزی ما از فست فود در اراک هست که تقریبا در اوایل دهه ۷۰ در خیابان نیسانیان اراک افتتاح شد و بعدا به مکان امروزیش که در خیابان شهید بهشتی( عباس آباد) روبروی پاساژ اسلامی منتقل شد. کباب ترکی ( دنر کباب) ، مرغ بریانی ، و پیتزا و انواع ساندویچ جزو منو اینجا هست ، کیفیت دنر کباب عالی و همیشه تازه و خوبه ، پرسنل با تجربه و خوش برخورد هستند و مغازه کوچک اینجا همیشه پر مشتری هست.قیمت ها مناسب و اقتصادی و محیط هم که به تازگی بازسازی شده قابل قبول و تمیز هست. سفارش ما دنر گوشت با قبمت ۳۰ هزار تومان و دنر مخلوط گوشت و مرغ با قیمت ۲۵ هزار تومان بود.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • فست فود برگرتین (اراک)
  مجتبی امیدپور
  نقدها:
  گزارش

  فست فود برگر تین اراک

  توصیه شده توسط کاربر

  برگر تین در خیابان ( بلوار)جدید الاحداث جهان پناه زیر برج های ایران زمین ( نظام مهندسی ) واقع شده.مهمترین مزیت اون فضای باز و سبز جلوی رستوران هست که در این ایام کرونا و همچنین گرمای تابستان ، یه فضای تغریبا مطمئن رو برای صرف غذا داره،مدیریت اینجا با برادران ظهیر آبادی هست که چندین رستوران و فست فود رو در اراک دارن و تو این شغل از با سابقه ها هستند، همه پرسنل این رستوران مجهز به وسایل بهداشتی بودن و تقریبا همه مشتریها هم از میزهای فضای باز استفاده می کردن،سرعت عمل و دقت و برخورد پرسنل و ثبت سفارش خوب و کیفیت غذا هم خوب بود،قیمت هم با توجه به حجم و کیفیت پیتزاها خوب و مناسب بود،در جلوی رستوران هم جای پارک مناسب وجود داره

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • کافه ارگ میشیجان
  ندا
  نقدها:
  گزارش

  کافه ارگ میشیجان

  توصیه شده توسط کاربر

  کافه ارگ در داخل ارگ تاریخی میشیجان است . کافه ای سنتی و تمیز بود . فضای تقریبا بزرگ بود وهم میز و هم تخت داشت ، در کافه قلیون هم بود ولی بخاطر کرونا فعلا استفاده نمی شد. در تزئین کافه از المان های روستایی استفاده شده بود و پرسنل خوب و خوش برخوردی داشت. سفارش ما لته و سرویس چای بود که لته بسیار خوب بود و سرویس چای هم دیزاین قشنگی داشت. روی هم رفته جای خوبی برای یک استراحت کوتاه و تازه کردن گلو است. #کافه_ارگ_میشیجان

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • فست فود اژدر زاپاتا (اراک)
  مجتبی امیدپور
  نقدها:
  گزارش

  فست فود اژدر زاپاتا (شعبه اراک)

  توصیه شده توسط کاربر

  اژدر زاپاتا شعبه اراک در خیابان شریعتی و جنب بستنی شاد قرار داره ،منوی اژدر در همه جای ایران تقریبا مشابه هست و حجم تمام ساندویچ های اون هم زیاد و قیمتش هم مناسبه ،سفارش ما غول برگر اژدر بود که کاملا برای نفر کافی بود ،پرسنل با ماسک ودستکش و رعایت اصول بهداشتی سفارش رو آماده و سرو می کردن،در انتها توصیه میکنم، با توجه به کوچیک بودن فضا روزهای تعطیل رو برای رفتن به اینجا انتخاب نکنید تا با ازدحام جمعیت روبرو نشوید

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • بستنی برادران جعفری
  مجتبی امیدپور
  نقدها:
  گزارش

  بستنی برادران جعفری( شعبه باغ ملی)

  توصیه شده توسط کاربر

  این بستنی فروشی که از قدیمی ترین ها در اراک هست در دهه ۱۳۳۰ توسط حاج علی حیدر جعفری بنیان گذاری شده و در ابتدای باغ ملی از سمت خیابان عباس آباد ( شهید بهشتی) جنب پاساژ اسلامی قرار داره.
  البته شعبه اصلی اون در خیابان امیرکبیر نرسیده به ورودی بازار قرار داره ،به خاطر وجود کرونا میز و صندلی ها در انتهای سالن با فاصله چیده شده و فالوده هم سرو نمی کرد،البته شهرت اینجا به خاطر بستنی سنتی اش هست ،که واقعا طعم خوبی داره
  سفارش ما دو بستنی سنتی نونی با قیمت هر کدام ۳ هزار تومان و یک لیوانی با قیمت ۲۵۰۰ تومان برای دخترم بود ،سرعت سرو سفارش ما هم خوب و کلیه پرسنل هم ماسک و دستکش داشتند و اصول بهداشتی رو رعایت می کردن.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • فست فود باران
  مجتبی امیدپور
  نقدها:
  گزارش

  خیابان شریعتی در اراک تقریبا تبدیل به خیابانی برای شکم گردی شده،چند ساندویچی که تقریبا قدیمی هستند و شبها تا نیمه شب هم سرویس میدن تو این خیابان نرسیده به پمپ بنزین در کنار هم قرار دارن که یکی از اونها ساندویچی باران هست، بهترین و شاید بیشترین استقبال از اینجا به خاطر همبرگرهای دست ساز و ۹۰ درصد گوشتش هست،البته ایندفعه کاملا برعکس بود و آنقدر نون مونده و بدمزه ای رو برامون سرو کرد که با زور نوشابه و سس هم از گلومون پایین نرفت و کاملا هر چی خاطره های خوب داشت را پاک کرد از ذهنمون ،دکوراسیون و دیزاین و تمیزی اینجا هم البته با توجه به قدمتش معمولی هست،قیمتها خیلی ارزونه ،البته شاید به خاطر تعطیلات چند روزه نون ساندویچ خیلی تازه نبود

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • رستوران بانی چو
  araz b
  نقدها:
  گزارش

  تو یکی از وعده های غذاییمون که خاستیم بیرون بخوریم به رستوان بانی چو تو خیابون شریعتی اراک رفتیم که شاید کسایی که تجربه غذا خوردن تو این محل رو نداشته باشن هم با ظاهر اینجا جذب این رستوران میشن به نظر من ظاهر و دکور یک رستوران درصد ناچیزیه برای انتخاب محل صرف غذا ولی خب موثره دکور این رستوران امروزی و شیک بود ولی کیفیت غذاها نسبت به قیمت خیلی پایین بود در کل به نظر من تو همچی جاهایی با دکور خوب باید غذاهای کیفیت بالا سرو بشه که متاسفانه کم کم به این نتیجه میرسم که هر چقد ظاهر شیکتر کیفیت غذا پایینتر .

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • رستوران شاطر عزت
  araz b
  نقدها:
  گزارش

  در میدان شریعتی شهر اراک این رستوران ترو تمیز با ظاهر امروی واقع شده بود که برای صرف ناهار داخل شدیم فضا خوب و ترو تمیز و با دکور مناسب بود در ابتدا برای نشستن به طبقه پایین رستوران رفتیم که به علت سرمای بیش از حد مجبور به برگشتن به طبقه بالا شدبم که نسبتا گرمتر بود سفارش ما دوگوله کباب و کباب ادانای تبریزی بود که دوگوله کباب یه تو نظر اول یه جور خورشت محلی به حساب میاد که خوشمزه بود ولی کباب ادانا اصلا کیفیت خوبی نداشت و تنها مزه ای که زیر زبان یکه تازی میکرد طعم پیاز بود در کل کارکنان راضی کننده و مخیط خوب بود

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • رستوران نهارخوران کشاورز
  مجتبی امیدپور
  نقدها:
  گزارش

  رستوران کشاورز ساوه

  توصیه شده توسط کاربر

  وقتی بیرون این رستوران هستید ابدا نمیتونید تصوری از داخل اون داشته باشید،داخل با دنیایی از کتاب و محصولات فرهنگی روبرو می شید ، جالبترین بخش برای من دیواری بود که پر بود از نقاشی های کودکانه ، بچه هایی که اینجا میان میتونن با وسایل نقاشی که از رستوران میگیرن ، نقاشی خودشون رو بکشن و روی دیوار بچسبونن، رستوران دارای قسمتهای تو در تو و با معماری متفاوتیه ، دلیلش هم اینه که هر چند سال قسمتی خریداری شده و به قسمت قبلی اضافه شده، اما غذا : کیفیت در حد قابل قبول( متوسط) قیمت نرمال، سرویس دهی ضعیف (با فاصله طولانی از سفارش تا سرو) بود .در کل به اینجا یه نمره متوسط میدم و برای یه بار رفتن بد نبود

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • رستوران منظریه
  مجتبی امیدپور
  نقدها:
  گزارش

  این رستوران در کیلومتر ۲۵ جاده اراک به تهران واقع شده که از قدیمی ترین رستورانهای بین راهی هست و بالای ۵۰ سال قدمت داره به علت حجم زیاد مراجعه کنندگان به خصوص رانندگان خودروهای سنگین و ترانزیت همیشه کیفیت غذا و تازه بودن مواد اولیه خوب بوده و سوپ های خیلی خوشمزه ای هم داره. دکوراسیون و میز و صندلی ها قدیمی هستند و تغییر خیلی زیادی تو این چند سال نکردن.شاید یک سالی بود که اینجا نرفته بودم و تو مسیر برگشت از تهران برای شام توقف کردیم .چشمتون روز بد نبینه اول اینکه چند تا ون که همه سرنشین عراقی داشتن اومدن که تقریبا ۲۰ نفر عراقی رو پیاده کردن و داخل اومدن که همه چیزو بهم ریختن.داخل هم که رفتیم وضعیت خیلی بد بود و حتی قسمت خوانوادکی هم کثیف و درهم برهم بود.سرویس های بهداشتی بیرون رستوران هم که افتضاح .به قسمتی رو هم که برای بازسازی خراب کرده بودن تو سرویسها پر از نخاله ساختمانی ، خلاصه تا اطلاع ثانوی اینجا نمیرم و شما هم نرید.البته به صاحب رستوران هم اعتراض کردم که قول درست شدن اوضاع تا عید رو داد

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • بستنی شاد(شعبه اراک)
  مجتبی امیدپور
  نقدها:
  گزارش

  بستنی و آبمیوه شاد( شعبه اراک)

  توصیه شده توسط کاربر

  شعبه شاد اراک در خیابان شریعتی قرار داره، معمولا اینجا شبها خصوصا در تابستان شلوغ تره ولی به خاطر وسعت خیابان جای پارک پیدا می کنید، کیفیت آبمیوه و بستنی اینجا همیشه خوبه .انتخاب ما آیس پک، بستنی میوه ای و آب هویج بستنی بود

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • مستر پیتزا
  Yannar
  نقدها:
  گزارش

  مستر پیتزا

  توصیه شده توسط کاربر

  این پیتزا فروشی که کارشو تازه شروع کرده تنها برای شش نفر و دوتا میز سه نفره داره .زمانی که سفارش دادم حس کردم شاید جای خیلی تمیزی نباشه و توهم کرونا داشتم اما صفحات استیل پشت یخچال واقعا تمیز و مرتب بودند و خیالم راحت شد.سفارشم پیتزا مخصوص دونفره بود که خمیرش اماده نبود و خیلی خوشمزه بود .تمیزی محیط خوب بود و رفتار کارکنان مودبانه و بیشتر سفارشات بیرونبر بودند .جا برای پارک خودرو همیشه در اون منطقه وجود داره .بیشتر از ده تا سس با طعم های مختلف همراه پیتزا بود .قیمت یک پیتزا دونفره و دوتا نوشابه شیشه ای ۳۱ تومان شد که دستگاه پوز مربوط به ادویه فروشی بود وعکس فیش رو نگذاشتم.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه: