Close

نقد و بررسی رستوران های دزفول


میانگین رستورانهای این شهر:
 • کافه و رستوران راز
  نیما علایی
  نقدها:
  گزارش

  فضايي دلنشين با كيفيت و سرويس عالي

  توصیه شده توسط کاربر

  بعد از كلي تحقيق رستوران راز رو با توجه به تنوع منو و فضاي سبز دلنشين، اين رستوران رو براي صرف نهار با گروهي ٤٥ نفره از دوستان انتخاب كرديم.
  رفتار مدير خيلي حرفه اي بود، تمامي سفارش هارو از قبل براشون فرستاديم و بعد از ده دقيقه از ورودمون تمامي غذاها با تعداد نيروي مناسب بر روي ميزها اورده شد.
  غذايي كه ما سفارش داديم: ديزي گوسفندي( خيلي پرحجم و لذيذ و داغ بود- ٣٢ هزار تومان)، كباب ترش شمالي( مزه خوبي داشت-٤٦ هزار تومان) و پلو باقله با گردن (٨٨ هزار تومان) بود كه خيلي راضي بودم و حجم غذاها مناسب و طعم عالي داشتن. يكي ديگه از امتياز هاي رستوران، سرو نون محلي تازه و داغ همراه با غذا بود.
  با توجه به اينكه هوا در اون روز خيلي سرد بود، در فضاي نشيمن بيرون بخاري هاي منقلي تعبيه شده بود ولي ما ترجيح داديم كه در فضاي سربسته غذارو سرو كنن.
  محيط دلنشين و مناسبي بود كه حتما اگر دوباره دزفول برم اين رستوران رو مجددا امتحان ميكنم.
  نظافت رستوران عالي بود و همچنين پاركينگ اختصاصي در محوطه باغ داشت.
  منوي رستوران شامل كافه، غذاي فست فود، غذاي سنتي و محلي بود، كه همه نوع سليقه اي رو راضي ميكرد.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • بستنی یعقوب لیث
  گزارش

  خوردن بستنی، یکی از تفریحات و هم یکی از میان وعده های سالم مردم خوزستان است.بعلت گرمای زیاد هوا در تابستان، بستنی مانند مرحمی به جان و تن میچسبد.اما ما در زمستان به این استان سفر کرده بودیم .هر چند هوا زیاد هم گرم نبود اما نمی شد به سادگی از کنار بستنی های بسیار خوشمزه این استان گذشت.یکی از بستنی فروشیهای معروف شهر دزفول، بستنی یعقوب لیث است که در خیابان شهید سبحانی، نزدیک میدان یعقوب لیث قرار دارد.چون تعداد ما زیاد بود ، همه بستنی خوشمزه لیوانی که با شیر پر چرب گاومیش تهیه شده بود را سفارش دادیم.حصوصیت چربی شیر گاومیش در سفید بودن آن است و بستنی های حاصله از این شیر، کاملا سفید، پر چرب و خوشمزه است.این بستنی هم از این قاعده مستثنی نبود.قیمت هر بستنی لیوانی بزرگ هم ۵۰۰۰ تومان بود که معقول و مناسب بود.البته در این بستنی فروشی، صرفا تولید و فروش بستنی نبود بلکه انواع آب میوه ، کیک و پیراشکی هم داشت.در سفر به دزفول ، خوردن یک میان وعده سالم( بستنی گاومیش )را در این بستنی فروشی، مطلقا فراموش نکنید.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • کافه و رستوران راز
  گزارش

  رستورانی داخل باغ

  توصیه شده توسط کاربر

  رستوران راز در بلوار شهدای ارتش دزفول در داخل یک باغ بزرگ قرار گرفته است.چون وسعت باغ نسبتا بزرگه، داخل اون محل پارکینگ مناسبی تعبیه شده است و حتی بیرون پارکینگ هم محلی برای پارک اتومبیلها وجود دارد.رستوران، از دو قسمت فضای باز و مسقف تشکیل شده که قسمت باز، کمی کوچک اما فضای قسمت مسقف، که همچنین فست فود رستوران است، بزرگتر است.چون ما تعدادمون زیاد و حدود ۴۵ نفر بودیم ، قسمت مسقف را از قبل رزرو کرده بودیم.ظرفیت این قسمت حدود ۱۰۰ نفر میشد.ما برای ناهار به این رستوران رفتیم و غذای از پیش انتخابی ما چیز دیگری بود اما با پیشنهاد مدیر رستوران، کباب قجری کاردی سفارش دادیم.این غذا را به همراه چلو ته دیگ ، سالاد و دلستر زمان زیادی طول نکشید که آوردند.مزه کباب قجری ،بی شباهت به بریانی اصفهان نبود با این تفاوت که بصورت کباب برگ در آورده بودند.البته زیاد هم بد مزه نبود اما آنچه انتظار داشتیم هم، نبود.فضای سالن سرد بود و یک بخاری برقی نمیتوانست آن سالن را گرم کند.چون روز ۲۳ بهمن و هوا تو اونروز فوق العاده سرد شده بود، شاید مدیریت رستوران هم انتظار چنین سرمائی را نداشت.کارکنان، مودب و رفتارشان خوب بود.داخل سالن مسقف هم فضای خوبی داشت و برخورد سایر پرسنل رستوران هم مودبانه بود.در کل من این باغ-رستوران را برای یکبار تجربه حضور و صرف یک وعده غذا پیشنهاد میکنم.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • کافه و رستوران راز
  مریم رجایی
  نقدها:
  گزارش

  باغ رستوران راز

  توصیه شده توسط کاربر

  رستوران راز در شهر دزفول و در بلوار شهدای ارتش قرار دارد. رستوران دارای فضای بزرگ باغ مانندی است و پارکینگ اختصاصی هم دارد. علاوه بر سالن اصلی امکان نشستن در فضای باغ نیز وجود دارد و در مجموع فضای زیبایی دارد. ما به اتفاق دوستان و یک جمع حدودا چهل نفره با رزرو قبلی به رستوران مراجعه کردیم. با توجه به تعداد زیاد ما سرویس دهی رستوران بسیار خوب بود و غذاها به موقع و کاملا داغ سرو شد. سفارش ما مرغ صحرایی بود که بسیار خوشمزه بود و برای دونفر کافی بود. بقیه دوستان هم از غذا کاملا راضی بودند. در مجموع حجم تمام غذاهای این رستوران زیاد و به نسبت قیمت خوب بود. منو شامل انواع غذاهای ایرانی و فست فود و همچنین منوی کافی شاپ است. مدیریت و پرسنل رستوران هم بسیار خوش برخورد و مشتری مدار بودند.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • بستنی یعقوب لیث
  مریم رجایی
  نقدها:
  گزارش

  بستنی یعقوب لیث

  توصیه شده توسط کاربر

  بستنی گاومیش که از شیر گاومیش تهیه میشود یکی از خوردنیهای خاص خوزستان است. ما در طول این سفر چندین مرتبه این بستنی را امتحان کردیم که یکی از انها در دزفول و بستنی یعقوب لیث بود. بستنی گاومیش سنگین، چرب و خوشمزه است و طعم خاصی دارد. قیمت ان هم بسیار مناسب بود و به دو صورت قیفی و لیوانی قابل سفارش است. کیفیت بستنی این محل خوب بود و حجم ان هم زیاد بود. علاوه بر بستنی سنتی ، امکان سفارش بستنی میوه ای و همچنین چند نوع شیرینی محلی نیز وجود داشت. اگر به دزفول سر زدید حتما این بستنی را امتحان کنید.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • فست فود دونر اتتو (دونر مولوی)
  هانا صالحی
  نقدها:
  گزارش

  دونر اتتو

  توصیه شده توسط کاربر

  دونر اتتو یا دونر مولوی در خیابان امین روبروی بیمارستان امام رضا قرار دارد. منو انواع مختلفی دونر داره ما دونر مرغ سفارش دادیم که بسیار معمولی بود و طعم و مزه خاصی نداشت. قیمت‌ها مث همه جاهای دیگه پایین بود. سایز ساندویچ مناسب بود و نون ساندویچ تازه و خوشمزه بود. محیط معمولی کوچک و تمیزه در کل اتتو هیچ نکته خاصی نداشت

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • رستوران ارکیده مهستان
  Roya
  نقدها:
  گزارش

  رستوران ارکیده مهستان

  توصیه شده توسط کاربر

  اولین ویژگی رستوران ارکیده، شعبه مهستان کرج، که توی نگاه اول به چشمم اومد تمیزی فضا و برخورد حرفه ای و بسیار مودبانه کادرش بود. سفارش ما جوجه کباب فسنجونی و کباب برگ به همراه پلو بود.کیفیت و حجم غذاخوب بود و قیمتش هم به نظرم منطقی بود. زمان آماده شدن و سرو غذا هم خیلی کوتاه بود که البته خلوت بودن رستوران در تایم حضور ما رو نمیشه در این زمینه بی تاثیر دونست . فضای بیرونی رستوران خیلی دلنشین بود که متاسفانه برای تایم نهار کمی گرم بود، البته فضای داخلی رستوران هم به نظرم شیک و راحت بود. گردون بودنش خیلی قابل توجه و خاص نبود و نوع چرخش و نداشتن دید کافی به بیرون رستوران باعث میشد بیشتر تغییر موقعیت داخلی رو حس کنی.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • کافه نگارالسلطنه قزوین
  محسن خرمایی پور
  نقدها:
  گزارش

  کافه نگار السلطنه

  توصیه شده توسط کاربر

  یکی دیگر از کافه های معروف قزوین کافه نگارالسلطنه در سرای سعدالسلطنه است که دقیقا در کنار ورودی سرای قیصریه قرار دارد. به عبارتی مملکت فخیمه ایران، دارالخلافه قزوین، کاروانسرای سعدالسلطنه، بازار وزیر، سنگ ۳۴
  دکوراسیون این کافه به سبک قاجار می باشد که به دلیل خوش سلیقه بودن صاحب کافه زیبایی خیلی خاصی به این مجموعه بخشیده است.
  منوی جالب با اسامی خاصی که فکر نکنم به گوش کسی آشنا باشه با کیفیت خیلی خوب و همچنین اسامی جالب میز ها که هر کدام به یک نام زیبای ایرانی شناخته می شوند از زیبایی های این کافه می باشد.
  همچنین یک کتاب خانه نیز برای مطالعه مراجعه کنندگان در کافه قرار دارد.
  به نظر من یکی از بهترین مکان هایی است که می توانید پس از گردش در سرای سعدالسلطنه خستگی خود را بیرون کنید.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • رستوران اقبالی
  محسن خرمایی پور
  نقدها:
  گزارش

  رستوران اقبالی

  توصیه شده توسط کاربر

  با پرس و جو از اهالی قزوین برای ناهار به رستوران اقبالی رفتیم بر خلاف توصیه ها خوشبختانه ساعتی که رسیدیم تایم زیاد شلوغ رستوران نبود و سریع یک میز دو نفره به ما دادند و در کمتر از 15 دقیقه سفارشات ما که قیمه نثار و کباب کوبیده هندی بود را آوردند.
  به دلیل اینکه اولین بار بود قیمه نثار را امتحان میکردیم واقعا طعم این غذا در این رستوران برای ما ماندگار شد و بسیار با کیفیت و کمیت بود.
  چلوکباب کوبیده هندی با وجود اینکه به ما گفتند خیلی تنده ولی چون ما جنوبی ها علاقه خاصی به فلفل داریم سفارش دادیم ولی چشمتون روز بد نبینه ما که هیچ فکر کنم برای خود هندی ها هم این غذا وحشتناک باشه.
  قیمت غذا ها هم به نظرم مناسب بود و در کل این رستوران با کیفیت را حتما به دوستان پیشنهاد میکنم.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • رستوران ارکیده (شعبه میدان آرژانتین)
  Dorna Eghtedari
  نقدها:
  گزارش

  رستوران ارکیده (شعبه میدان آرژانتین)

  توصیه شده توسط کاربر

  من به همراه خانواده برای صرف ناهار به رستوران ارکیده شعبه آرژانتین رفتیم. فضای رستوران نسبتا شیک بود و فضای بزرگی داشت. برای غذای اصلی من کوبیده انتخاب کردم که واقعا راضی بودم. ماست کوزه ای اون قدر کوچیک بود که آدم دلش نمیومد بهش دست بزنه!
  در مجموع راضی بودم و این رستوران رو توصیه میکنم.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه: