Close

نقد و بررسی رستوران های دزفول


میانگین رستورانهای این شهر:
 • فست فود دونر اتتو (دونر مولوی)
  هانا صالحی
  نقدها:
  گزارش

  دونر اتتو

  توصیه شده توسط کاربر

  دونر اتتو یا دونر مولوی در خیابان امین روبروی بیمارستان امام رضا قرار دارد. منو انواع مختلفی دونر داره ما دونر مرغ سفارش دادیم که بسیار معمولی بود و طعم و مزه خاصی نداشت. قیمت‌ها مث همه جاهای دیگه پایین بود. سایز ساندویچ مناسب بود و نون ساندویچ تازه و خوشمزه بود. محیط معمولی کوچک و تمیزه در کل اتتو هیچ نکته خاصی نداشت

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • رستوران ارکیده مهستان
  Roya
  نقدها:
  گزارش

  رستوران ارکیده مهستان

  توصیه شده توسط کاربر

  اولین ویژگی رستوران ارکیده، شعبه مهستان کرج، که توی نگاه اول به چشمم اومد تمیزی فضا و برخورد حرفه ای و بسیار مودبانه کادرش بود. سفارش ما جوجه کباب فسنجونی و کباب برگ به همراه پلو بود.کیفیت و حجم غذاخوب بود و قیمتش هم به نظرم منطقی بود. زمان آماده شدن و سرو غذا هم خیلی کوتاه بود که البته خلوت بودن رستوران در تایم حضور ما رو نمیشه در این زمینه بی تاثیر دونست . فضای بیرونی رستوران خیلی دلنشین بود که متاسفانه برای تایم نهار کمی گرم بود، البته فضای داخلی رستوران هم به نظرم شیک و راحت بود. گردون بودنش خیلی قابل توجه و خاص نبود و نوع چرخش و نداشتن دید کافی به بیرون رستوران باعث میشد بیشتر تغییر موقعیت داخلی رو حس کنی.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • کافه نگارالسلطنه قزوین
  محسن خرمایی
  نقدها:
  گزارش

  کافه نگار السلطنه

  توصیه شده توسط کاربر

  یکی دیگر از کافه های معروف قزوین کافه نگارالسلطنه در سرای سعدالسلطنه است که دقیقا در کنار ورودی سرای قیصریه قرار دارد. به عبارتی مملکت فخیمه ایران، دارالخلافه قزوین، کاروانسرای سعدالسلطنه، بازار وزیر، سنگ ۳۴
  دکوراسیون این کافه به سبک قاجار می باشد که به دلیل خوش سلیقه بودن صاحب کافه زیبایی خیلی خاصی به این مجموعه بخشیده است.
  منوی جالب با اسامی خاصی که فکر نکنم به گوش کسی آشنا باشه با کیفیت خیلی خوب و همچنین اسامی جالب میز ها که هر کدام به یک نام زیبای ایرانی شناخته می شوند از زیبایی های این کافه می باشد.
  همچنین یک کتاب خانه نیز برای مطالعه مراجعه کنندگان در کافه قرار دارد.
  به نظر من یکی از بهترین مکان هایی است که می توانید پس از گردش در سرای سعدالسلطنه خستگی خود را بیرون کنید.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • رستوران اقبالی
  محسن خرمایی
  نقدها:
  گزارش

  رستوران اقبالی

  توصیه شده توسط کاربر

  با پرس و جو از اهالی قزوین برای ناهار به رستوران اقبالی رفتیم بر خلاف توصیه ها خوشبختانه ساعتی که رسیدیم تایم زیاد شلوغ رستوران نبود و سریع یک میز دو نفره به ما دادند و در کمتر از 15 دقیقه سفارشات ما که قیمه نثار و کباب کوبیده هندی بود را آوردند.
  به دلیل اینکه اولین بار بود قیمه نثار را امتحان میکردیم واقعا طعم این غذا در این رستوران برای ما ماندگار شد و بسیار با کیفیت و کمیت بود.
  چلوکباب کوبیده هندی با وجود اینکه به ما گفتند خیلی تنده ولی چون ما جنوبی ها علاقه خاصی به فلفل داریم سفارش دادیم ولی چشمتون روز بد نبینه ما که هیچ فکر کنم برای خود هندی ها هم این غذا وحشتناک باشه.
  قیمت غذا ها هم به نظرم مناسب بود و در کل این رستوران با کیفیت را حتما به دوستان پیشنهاد میکنم.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • رستوران ارکیده (شعبه میدان آرژانتین)
  Dorna Eghtedari
  نقدها:
  گزارش

  رستوران ارکیده (شعبه میدان آرژانتین)

  توصیه شده توسط کاربر

  من به همراه خانواده برای صرف ناهار به رستوران ارکیده شعبه آرژانتین رفتیم. فضای رستوران نسبتا شیک بود و فضای بزرگی داشت. برای غذای اصلی من کوبیده انتخاب کردم که واقعا راضی بودم. ماست کوزه ای اون قدر کوچیک بود که آدم دلش نمیومد بهش دست بزنه!
  در مجموع راضی بودم و این رستوران رو توصیه میکنم.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه: