Close
رستوران

کافه و رستوران راز

Raz Cafe Restaurant

پیشنهاد کاربران
از نقد و بررسی

نوع کاربری

رستوران

سبک آشپزی

رستوران ایرانی
رستوران سنتی

نوع وعده های غذایی

ناهار
شام

امکانات

فضای باز

نوع رژیم غذایی

غذای حلال

قیمت

اقتصادی

آیا شما صاحب این کسب و کار هستید؟

برای پاسخ به نظرات، بروزرسانی اطلاعات و موارد دیگر مالکیت خود را به ثبت برسانید و پنل اختصاصی خود را از ما دریافت کنید.

ثبت ادعای مالکیت

نقد و بررسی کافه و رستوران راز


امتیاز این رستوران :
 • کاربر لست سکند نیلوفر ورزش نژاد
  نقدها:
  گزارش
  کافه رستوران راز
  توصیه شده توسط کاربر

  در سفر به استان خوزستان و شهر دزفول، یک روز برای نهار به رستوران راز در بلوار ارتش شهر دزفول رفتیم.
  فضای بیرونی باغ مانند و خیلی قشنگ و تمیز بود و امکان نشستن در فضای باغ هم بود و فضای داخل هم تمیز و مرتب بود. برخورد پرسنل و مدیریت رستوران خیلی خوب بود و با توجه به تعداد زیاد ما، سرویس دهی هم عالی بود و خیلی زود سفارشات گروه ما آماده شد.
  سفارش های خانواده ما دو نوع پیتزا (مخصوص راز و پپرونی) در سایز خانواده بود که کیفیت و کمیت خیلی خوبی داشت.
  ضمنا مجموعه پارکینگ هم داشت. سرویس بهداشتی هم نسبتا تمیز بود. در کل ما کاملا از این رستوران راضی بودیم و به دوستان پیشنهاد میدم

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • کاربر لست سکند نیما علایی
  نقدها:
  گزارش
  فضايي دلنشين با كيفيت و سرويس عالي
  توصیه شده توسط کاربر

  بعد از كلي تحقيق رستوران راز رو با توجه به تنوع منو و فضاي سبز دلنشين، اين رستوران رو براي صرف نهار با گروهي ٤٥ نفره از دوستان انتخاب كرديم.
  رفتار مدير خيلي حرفه اي بود، تمامي سفارش هارو از قبل براشون فرستاديم و بعد از ده دقيقه از ورودمون تمامي غذاها با تعداد نيروي مناسب بر روي ميزها اورده شد.
  غذايي كه ما سفارش داديم: ديزي گوسفندي( خيلي پرحجم و لذيذ و داغ بود- ٣٢ هزار تومان)، كباب ترش شمالي( مزه خوبي داشت-٤٦ هزار تومان) و پلو باقله با گردن (٨٨ هزار تومان) بود كه خيلي راضي بودم و حجم غذاها مناسب و طعم عالي داشتن. يكي ديگه از امتياز هاي رستوران، سرو نون محلي تازه و داغ همراه با غذا بود.
  با توجه به اينكه هوا در اون روز خيلي سرد بود، در فضاي نشيمن بيرون بخاري هاي منقلي تعبيه شده بود ولي ما ترجيح داديم كه در فضاي سربسته غذارو سرو كنن.
  محيط دلنشين و مناسبي بود كه حتما اگر دوباره دزفول برم اين رستوران رو مجددا امتحان ميكنم.
  نظافت رستوران عالي بود و همچنين پاركينگ اختصاصي در محوطه باغ داشت.
  منوي رستوران شامل كافه، غذاي فست فود، غذاي سنتي و محلي بود، كه همه نوع سليقه اي رو راضي ميكرد.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • گزارش
  رستورانی داخل باغ
  توصیه شده توسط کاربر

  رستوران راز در بلوار شهدای ارتش دزفول در داخل یک باغ بزرگ قرار گرفته است.چون وسعت باغ نسبتا بزرگه، داخل اون محل پارکینگ مناسبی تعبیه شده است و حتی بیرون پارکینگ هم محلی برای پارک اتومبیلها وجود دارد.رستوران، از دو قسمت فضای باز و مسقف تشکیل شده که قسمت باز، کمی کوچک اما فضای قسمت مسقف، که همچنین فست فود رستوران است، بزرگتر است.چون ما تعدادمون زیاد و حدود ۴۵ نفر بودیم ، قسمت مسقف را از قبل رزرو کرده بودیم.ظرفیت این قسمت حدود ۱۰۰ نفر میشد.ما برای ناهار به این رستوران رفتیم و غذای از پیش انتخابی ما چیز دیگری بود اما با پیشنهاد مدیر رستوران، کباب قجری کاردی سفارش دادیم.این غذا را به همراه چلو ته دیگ ، سالاد و دلستر زمان زیادی طول نکشید که آوردند.مزه کباب قجری ،بی شباهت به بریانی اصفهان نبود با این تفاوت که بصورت کباب برگ در آورده بودند.البته زیاد هم بد مزه نبود اما آنچه انتظار داشتیم هم، نبود.فضای سالن سرد بود و یک بخاری برقی نمیتوانست آن سالن را گرم کند.چون روز ۲۳ بهمن و هوا تو اونروز فوق العاده سرد شده بود، شاید مدیریت رستوران هم انتظار چنین سرمائی را نداشت.کارکنان، مودب و رفتارشان خوب بود.داخل سالن مسقف هم فضای خوبی داشت و برخورد سایر پرسنل رستوران هم مودبانه بود.در کل من این باغ-رستوران را برای یکبار تجربه حضور و صرف یک وعده غذا پیشنهاد میکنم.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • کاربر لست سکند مریم رجایی
  نقدها:
  گزارش
  باغ رستوران راز
  توصیه شده توسط کاربر

  رستوران راز در شهر دزفول و در بلوار شهدای ارتش قرار دارد. رستوران دارای فضای بزرگ باغ مانندی است و پارکینگ اختصاصی هم دارد. علاوه بر سالن اصلی امکان نشستن در فضای باغ نیز وجود دارد و در مجموع فضای زیبایی دارد. ما به اتفاق دوستان و یک جمع حدودا چهل نفره با رزرو قبلی به رستوران مراجعه کردیم. با توجه به تعداد زیاد ما سرویس دهی رستوران بسیار خوب بود و غذاها به موقع و کاملا داغ سرو شد. سفارش ما مرغ صحرایی بود که بسیار خوشمزه بود و برای دونفر کافی بود. بقیه دوستان هم از غذا کاملا راضی بودند. در مجموع حجم تمام غذاهای این رستوران زیاد و به نسبت قیمت خوب بود. منو شامل انواع غذاهای ایرانی و فست فود و همچنین منوی کافی شاپ است. مدیریت و پرسنل رستوران هم بسیار خوش برخورد و مشتری مدار بودند.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه: