Close

تور های آگرا

0
از 0 رای

آگرا سومین شهر بزرگ در ایالت اوتار پرادش در کشور هندوستان است. این شهر درکنار رودخانه یامونا (جمنا) قرار گرفته و از دهلی پایتخت هند، با قطار تنها دو ساعت و نیم، با ماشین ۴ ساعت و با هواپیما ۳۰ دقیقه فاصله دارد. در مورد وضعیت کلی آب و هوای شهر آگرا می‌‌توان گفت بهترین آب و هوا را از اکتبر تا مارس دارد و در تابستان هوا حدوداً بین ۲۲ تا ۴۵ درجه و زمستان ۴ تا ۳۱ درجه ‌است.

سوالات متداول

شهروندان ایرانی برای حضور در هند نیازمند دریافت ویزا هستند. ویزای هند به دو صورت الکترونیکی و لیبل‌دار قابل دریافت است که جهت دریافت ویزای لیبل حضور در سفارت جهت انگشت‌نگاری الزامی‌ست. برای ویزای الکترونیک اصل پاسپورت با حداقل 6 ماه و 10 روز اعتبار، کپی شناسنامه، یک قطعه عکس به ابعاد 5*5 یا 6*4، فرم مشخصات پر شده و کپی از ویزای هند قبلی را ارائه دهید.
برای انتخاب بهترین هتل در آگرا بهتر است نظرات مسافران قبلی را مطالعه کنید. مسافران قبلی به هتل‌های آگرا از نظر تمیزی اتاق‌ها، دسترسی هتل، کیفیت صبحانه و برخورد پرسنل امتیاز داده‌اند. لیست برترین هتل‌های آگرا
برای برنامه‌ریز سفرتان بهتر است از تجربه مسافران قبلی کمک بگیرید. مسافران قبلی آگرا مکان‌های دیدنی این شهر را از نظر دسترسی، هزینه ورود، زمان بازدید و غیره بررسی و رتبه‌بندی کرده‌اند. لیست برترین جاذبه‌های آگرا
برای انتخاب بهترین رستوران در آگرا پیشنهاد می‌شود از تجربیات دیگر مسافران استفاده کنید. مسافران رستوران‌های آگرا را براساس قیمت، امکانات رستوران، سبک آشپزی و وعده‌های غذایی بررسی کرده‌اند.لیست برترین رستوران‌های آگرا
بهترین زمان سفر به آگرا بین ماه‌های اکتبر تا مارس (اواسط مهر تا اواسط فروردین) است. در این زمان هوای آگرا بسیار مطبوع می‌گردد.
پیشنهاد می‌شود برای سفر به هر مقصد خارجی، مقداری از بودجه سفر را به واحد پول رایج آن کشور و بخش قابل توجهی را دلار یا یورو به همراه داشته باشید. واحد پول کشور هند روپیه است.
اگر همراه خود روپیه ندارید، مقدار کمی از پولتان را در فرودگاه به روپیه تبدیل کنید و سپس به مقدار مورد نیاز در صرافی‌های سطح شهر اقدام به تبدیل نمایید.
فیلتر کنید