فروش تورهای آنلاین الفبا - بنر ویژه
Close

تور هند

4.8
از 8 رای

هند سرزمینی پر جنب و جوش با تضادهایی حیرت انگیز است که همزمان سنتی ترین محیط را در کنار مدرنترین شهرها و مناطق در خود جای داده است. با این تفسیر احتمالا تورهای هند نیز باید از تنوع بسیار زیادی برخودردار باشند تا بتوانند پاسخگوی نیاز متفاوت و گوناگون گردشگران در هر سبک و سلیقه ای باشند. کشور هفتاد و دو ملت میراثی غنی از تاریخ و فرهنگ های جذاب را در خود جای داده است که نشان از زندگی اقوام مختلف با مذاهب گوناگون طی قرن های گذشته در کنار هم است. گردشگران معمولا در هند به بازدید زیارتگاه ها و اماکن مقدس مختلف می روند تا با تنوع فرهنگی دومین کشور پر جمعیت جهان بیش از پیش آشنا شوند. از جمله جاذبه های هند می توان به؛ تاج محل، معبد ویروپاکشا، پارک ملی کانها، معبد طلایی، غارهای آجانتا، واراناسی و سواحل زیبای گوا اشاره کرد.

سوالات متداول

اتباع ایرانی برای حضور در هند نیازمند اخذ روادید هستند. این روادید به دو صورت الکترونیکی و لیبل‌دار قابل دریافت است که جهت اخذ ویزای لیبل حضور در سفارت جهت انگشت‌نگاری الزامی‌ست.
بهترین زمان سفر به هند بین ماه اکتبر تا مارس (اواسط مهر تا اواسط فروردین) است که هوای هند بسیار دلپذیر و عالی می شود. تابستان هند از پایان ماه فوریه (اسفند) آغاز می‌شود و تا پایان ماه می (خرداد) طول می‌کشد. باران‌های موسمی از ماه ژوئن (نیمه خرداد) تا جولای (نیمه مرداد) شروع به باریدن می‌کند.
برای انتخاب بهترین هتل در هند بهتر است نظرات مسافران قبلی هند را مطالعه کنید. مسافران قبلی به هتل‌های هند از نظر تمیزی اتاق‌ها، دسترسی هتل، کیفیت صبحانه و برخورد پرسنل امتیاز داده‌اند. لیست برترین هتل‌های هند
هند یکی از مهم‌ترین جاذبه‌های آسیا یعنی تاج محل را در خود دارد. اما بهتر است برای برنامه‌ریزی سفرتان از تجربیات مسافران قبلی کمک بگیرید تا به راحتی بتوانید از جاذبه‌های مهم هند بازدید کنید. مسافران مکان‌های دیدنی هند را از نظر دسترسی، هزینه ورود، زمان بازدید و غیره بررسی و رتبه‌بندی کرده‌اند. لیست برترین جاذبه‌های هند
غذاهای هندی براساس ذائقه ما بسیار تند و پر ادویه است. به منظور انتخاب رستوران بهتر است از تجربیات قبلی مسافران هند استفاده کنید. مسافران رستوران‌های هند را براساس قیمت، امکانات رستوران، سبک آشپزی و وعده‌های غذایی بررسی کرده‌اند. لیست برترین رستوران‌های هند
بهتر است حداقل یک ماه قبل از سفر، تور هند را خریداری کنید، اما برای خرید تور لحظه آخری هند تا یک هفته قبل از تاریخ پرواز فرصت دارید.
مشهورترین واصلی‌ترین مسیر تورهای هند که به مثلث طلایی معروف است از سه شهر دهلی، آگرا و جیپور تشکیل می‌شود. علاوه بر این شهرها می‌توانید به شهرهای گواو بمبئی هم سفر کنید.
واحد پول هند روپیه است. بهتر است در سفر به هند بخشی از پولتان را به صورت روپبه و بخشی را دلار آمریکا یا یورو به همراه داشته باشید. برای تبدیل پولتان می‌توانید در هتل، فرودگاه و صرافی‌ها مراجعه کنید. میزان پولی که با خود به همراه باید داشته باشید، بستگی به نوع سفر و مقاصد مورد بازدیدتان دارد.
تاج محل به عنوان یکی از عجایب هفتگانه دنیا در شهر آگرا قرار دارد.