تور استانبول نوروز ۱۴۰۳

4.8
از 77 رای
آگهی سپهران - جایگاه E - دسکتاپ
عنوان تور
مدت اقامت
ایرلاین
آژانس
قیمت و تاریخ ها
متاسفانه هیچ موردی یافت نشد. میتوانید از سرویس زیر استفاده کنید.
با سفرساز لست‌سکند سفر دلخواهت رو تور کن!
اگر تور مدنظرت رو پیدا نکردی با استفاده از سرویس جدید لست‌سکند با اسم سفر ساز بهترین پیشنهاد قیمت رو برات پیدا می‌کنیم
ثبت درخواست
سفرساز

تور استانبول نوروز ۱۴۰۲، بدون اغراق پرطرفدارترین تور خارجی نوروزی محسوب می‌شود و از آن تورهای خارجی نوروز است که اگر دیر بجنبید گیرتان نمی‌آید. آن‌هایی که دوست دارند نهایت استفاده را از این شهر جادویی ببرند، سفرشان را به نوروز موکول می‌کنند و برایش برنامه می‌ریزند. هنوز مدتی به عید ۱۴۰۲ مانده، اما فروش تورهای استانبول نوروز ۱۴۰۲ شروع شده و مسافران در حال خرید تورهای نوروزی هستند.

برنامه شما چیست؟ استانبول را به عنوان مقصد نوروزی انتخاب کرده‌اید و در حال بررسی تورهای نوروزی استانبول هستید یا هنوز بین استانبول و دیگر مقاصد مرددید؟ پیشنهاد می‌کنیم ادامه توضیحات را بخوانید تا بیشتر در جریان تورهای استانبول نوروزی قرار بگیرید. بعد با بررسی تورها، تصمیم‌گیری را برای خودتان آسان کنید.

انواع تورهای استانبول نوروز ۱۴۰۲

ناگفته پیداست که حجم تقاضای مسافران تور نوروزی استانبول سبب می‌شود تنوع تورها هم بیشتر شود. تورهای استانبول در اوقات عادی هم جزو متنوع‌ترین تورها محسوب می‌شوند، دیگر حساب کنید نوروز باشد و سیل مسافران! بنابراین، اگر بدانید اولویت‌هایتان برای سفر چیست، به راحتی تور نوروزی مورد نظرتان را پیدا می‌کنید.

تورهای استانبول نوروز ۱۴۰۲، با تعداد شب‌های اقامت مختلف برگزار می‌شود ولی با توجه به اینکه تعطیلات است، تور استانبول ۷ شب بیشترین تقاضا را دارد. افرادی هم که ترجیح می‌دهند کمترین هزینه را برای تورشان بپردازند، معمولا تور استانبول ۳ شب را انتخاب می‌کنند. همچنین در اوقات نوروز، علاوه بر تورهای هوایی، تورهای استانبول زمینی هم بیشتر می‌شوند و اگر تمایل دارید از هزینه‌های سفرتان بکاهید، می‌توانید تور استانبول عید ۱۴۰۲ را به صورت زمینی تهیه کنید.

نکته‌ای که هنگام خرید تور استانبول نوروزی باید به آن توجه کنید این است که بیشتر از هر زمان دیگری برای خرید تور نوروزی استانبول، به اعتبار سایت‌ها و آژانس‌های مسافرتی توجه کنید؛ زیرا در این زمان به دلیل افزایش مسافر، مراکز نامعتبر زیادی برای فروش تورهای نوروزی اقدام می‌کنند و معمولا با شعارهایی مثل ارزان بودن تور، سعی در جذب مسافران دارند، اما موقع سفر معلوم می‌شود که چه کلاهی سر مسافران گذاشته‌اند و دیگر پاسخگو نیستند! پس هنگام خرید تور حتما به اعتبار جایی که از آن خرید می‌کنید دقت کنید تا خاطره تلخی در اول سال نو برایتان به جا نماند.

قیمت تور استانبول نوروز ۱۴۰۲

تورهای نوروز استانبول هم مثل باقی تورهای نوروزی، گران‌تر از ماه‌های قبلشان هستند، چون هم هوای استانبول در این موقع از سال مطلوب است و هم تقاضای سفر زیاد است. بنابراین، قیمت تور استانبول نوروز ۱۴۰۲ را با سایر اوقات مقایسه نکنید، چون همیشه این وقت از سال، گرانترین قیمت تور استانبول را می‌بینید.

اگر قصد سفر با تور نوروزی استانبول ۱۴۰۲ را دارید، حداقل ۱۰ میلیون لازم است تا بتوانید یک تور معمولی استانبول با ۳ شب اقامت تهیه کنید. هر چقدر هتل بهتری انتخاب کنید یا تعداد شب‌های اقامت را افزایش دهید، قیمت تور استانبول نوروز ۱۴۰۲ هم بیشتر می‌شود. البته، ایرلاین هم در قیمت تور تاثیر دارد؛ به صورتی که ایرلاین‌های ایرانی معمولا ارزان‌تر هستند.

تور نوروزی استانبول ۱۴۰۲، زمینی یا هوایی؟

در اوقات نوروز، تورهای زمینی هم تقاضایش زیاد می‌شود؛ چرا که بعضی افراد دوست دارند تورهای نوروزی استانبول را تهیه کنند، اما قیمت زیاد بلیط هواپیما، سبب می‌شود نتوانند بودجه لازم برای سفرشان را آماده کنند. مسیر زمینی راهکاری است که با قیمت ارزان‌تر بتوانید تور استانبول نوروز ۱۴۰۲ را بخرید.

البته نکته در خور توجه این است که از تهران تا استانبول چیزی حدود 30 ساعت راه است و طی این مسیر، چند روزی طول می‌کشد. اما در مقابل، چون در نوروز مسافران فرصت بیشتری دارند، راحت‌تر می‌توانند چند روزی را به رفت‌وبرگشتشان اختصاص دهند.

پیشنهاد ما این است که اگر هزینه‌های تور استانبول نوروز ۱۴۰۲ برایتان سنگین است، شاید بهتر باشد از تورهای اقساطی استانبول استفاده کنید و با این کار، بودجه سفر خودتان را مدیریت کنید.

مشاهده قیمت تورهای اقساطی استانبول

راهکار دیگر برای کاهش هزینه‌های سفر به استانبول، این است که اگر مبدا حرکت شما از تهران نیست، می‌توانید با وسیله نقلیه خود به تبریز بروید و با تور استانبول از تبریز همراه شوید تا در مجموع هزینه کمتری بابت تورتان پرداخت کرده باشید.

کدام هتل را برای تور استانبول نوروز ۱۴۰۲ انتخاب کنیم؟

انتخاب هتل، گام دیگری برای خرید یک تور خوب نوروزی استانبول است. استانبول مثل شهرهای ساحلی ترکیه، هتل‌محور نیست؛ بلکه آنقدر دیدنی دارد که فرصت ماندن در هتل را به شما نمی‌دهد. با این مقدمه، پیشنهاد می‌کنیم یک هتل کاربردی برای سفرتان انتخاب کنید تا لوکس. این یعنی هتلی که نزدیک مرکز شهر، مثلا تکسیم، باشد و کار رفت‌وآمد را برایتان آسان کند و کیفیت نسبتا خوبی هم داشته باشد.

طی این سال‌ها که گردشگری استانبول رشد زیادی داشته، در کنار هتل‌های باکیفیت و لوکس، هتل‌ها و مهمانسراهای بی‌کیفیت زیادی هم ساخته شده که قیمت ارزان‌شان باعث می‌شود مسافران را وسوسه کنند؛ اما این هتل‌های بی‌کیفیت، روی کل سفرتان تاثیر می‌گذارند و خاطره بدی برایتان به جا می‌گذارند. پس در انتخاب هتل دقت کنید و فقط به خاطر ارزان بودن، هتلی را انتخاب نکنید.

هتل‌هایی مثل مارمارا، اکسیدنتال، تایتانیک و لامارتین از بهترین هتل های ۴ ستاره اطراف تکسیم هستند که هم کیفیت خوبی دارند و هم در رده لوکس قرار نمی‌گیرند که خیلی گران باشند.

تور نوروزی استانبول را کی بخریم؟

اگر تصمیمتان برای خرید تور استانبول عید ۱۴۰۲ قطعی است، بهتر است تورتان را هر چه زودتر تهیه کنید؛ زیرا ممکن است تورها و هتل‌های مناسب و پرطرفدارتر، سریع تکمیل ظرفیت شوند و ناچار شوید اولویت‌هایتان را تغییر دهید تا بتوانید یک تور بخرید.

تورهای نوروزی استانبول یکی یکی در حال اضافه شدن هستند و احتمالا تا اواخر بهمن، تکمیل می‌شوند. بنابراین در این بازه اگر تور مناسبی دیدید، پیشنهاد می‌کنیم رزرو کنید و به امید ارزان شدن تور، خریدتان را به تاخیر نیندازید.

البته بعضی منتظر تور نوروزی استانبول لحظه آخری می‌نشینند؛ در این صورت، این نکته را در نظر بگیرید که موقع نوروز معمولا تورهای لحظه آخری اندک هستند یا ممکن است به محض اعلام، پر شوند. پس اگر می‌خواهید تور نوروز استانبول را لحظه آخری بخرید، ممکن است توری گیرتان نیاید.

مشاوره سفر برای خرید بهترین تور نوروزی استانبول

ماجرای راهنمایی ما به همین‌جا ختم نمی‌شود؛ بلکه می‌توانید برای راهنمایی بیشتر با مشاوران سفر لست‌سکند تماس بگیرید و با آ‌ن‌ها به صورت رایگان، گفتگوی تلفنی داشته باشید. در کنار این راهنمایی‌ها و مقایسه تورها، بدون شک می‌توانید بهترین تور استانبول نوروز ۱۴۰۲ را تهیه کنید.

تماس با تیم مشاوره سفر ۹۱۰۱۸۰۰۰-۰۲۱