Close

تور بانکوک

4.8
از 5 رای
هتلی (نمایش جدید) پکیجی (نمایش قدیم)

هر آنچه شما در سفر با تورهای بانکوک از یک پایتخت انتظار دارید، در این شهر زیا می توانید انتظار آن را بکشید. از شلوغی و سروصدا گرفته تا مناطق متنوع و رنگارنگِ هیجان انگیز، از معابد و اماکن باستانی گرفته تا جاذبه های مدرن و امروزی، از جاذبه های طبیعی تا پارک ها و باغ وحش های دست ساز انسان، همه و همه رونق صنعت گردشگری بانکوک را سبب شده اند. بانکوک از آن دسته مقاصد گردشگری است که می تواند نیاز و سلیقه هر گردشگری را برآورده کند و او را راضی به خانه بازگرداند. از جمله جاذبه های بانکوک می توان به، مراکز خرید مدرن و متنوع، بازار چاتوچاک، عمارت ویمانمک، موزه ملی بانکوک، پارک لومپینی، دریم ورلد، شهر تاریخی آیوتایا، مزرعه تمساح ها، سافاری باغ وحش بانکوک، کاخ پادشاهی بانکوک، بازار شناور و معبد وات فو اشاره کرد.

سوالات متداول

اتباع ایرانی برای حضور در بانکوک نیازمند اخذ ویزای تایلند هستند. ویزای توریستی تایلند یک بار ورود است. بعد از دریافت ویزا 3 ماه فرصت دارید وارد تایلند شوید و از زمان حضور 1 ماه اعتبار دارد. ویزای تایلند به دو صورت فوری و معمولی صادر می‌گردد و صدور آن نهایتا 10 روزکاری زمان لازم دارد. لازم به ذکر است منظور از روز کاری، روزهای کاری سفارت می باشد.
بهترین زمان سفر به بانکو اواسط ماه مهر تا آخر اسفند (از ماه اکتبر تا مارس) است. در این بازه و هوای بانکوک معتدل می‌باشد.
بهار بهترین زمان برای سفر ارزان به بانکوک است. این فصل به علت گرمای هوا در میان گردشگران از محبوبیت کمی برخودار است برای همین قیمت‌ها بسیار کاهش می‌یابد.
بهتر است حداقل 1 ماه قبل از سفرتان تور بانکوک را خریداری کنید یا برنامه‌ریزی‌هایتان را انجام دهید. اما خرید لحظه آخر تایلند با توجه به اینکه ویزای فوری نیاز به 3 روز کاری دارید، یک هفته قبل از سفر امکان‌پذیر است.
برای انتخاب بهترین هتل در بانکوک بهتر است نظرات مسافران قبلی این کشور را مطالعه کنید. مسافران قبلی به هتل‌های بانکوک از نظر تمیزی اتاق‌ها، دسترسی هتل، کیفیت صبحانه و برخورد پرسنل امتیاز داده‌اند. لیست برترین هتل‌های بانکوک
بانکوک یکی از مهمترین مقاصد گردشگری در جنوب شرق آسیا است. برای برنامه‌ریزی سفرتان از تجربیات دیگر مسافران کمک بگیرید. مسافران مکان‌های دیدنی بانکوک را از نظر دسترسی، هزینه ورود، زمان بازدید و غیره بررسی و رتبه‌بندی کرده‌اند. لیست برترین جاذبه‌های بانکوک
غذاهای بانکوک می‌تواند ماجراجویی جدیدی برای شما باشد. برای انتخاب رستوران از تجربیات قبلی مسافران بانکوک استفاده کنید. مسافران قبلی بانکوک رستوران‌های این کشور را براساس قیمت، امکانات، سبک آشپزی و وعده‌های غذایی بررسی کرده‌اند. لیست برترین رستوران‌های بانکوک
واحد پول کشور تایلند بات است اما پیشنهاد می‌شود برای سفر به هر مقصد خارجی، مقدار از بودجه مدنظر را به واحد پول رایج آن مقصد و بخش قابل توجهی از بودجه سفرتان را دلار یا یورو داشته باشید.برای تبدیل ارز در بانکوک می‌توانید به کیوسک‌های صرافی مراجعه کنید و با کمترین مقدار کمسیون ارز خود را تبدیل کنید.
مدت زمان پرواز از تهران به مقصد بانکوک (به طور مستقیم) در حدود 6:15 الی 7 ساعت است که این زمان به شرایط جوی نیز وابسته است.