فروش تورهای آنلاین الفبا - بنر ویژه
Close

تور تایلند

4.6
از 31 رای

تایلند، فقط یک مقصد گردشگری نیست، تایلند دنیایی از زیبایی ها و دیدنی های وصف ناشدنی است. مهم نیست اگر اهل طبیعت گردی وجزیره گردی باشید یا اهل سفرهای هیجان انگیز با دوستانتان؛ تایلند برای شما حرف های تازه ای همیشه برای گفتن دارد.

برای دیدن تورهای تایلند، با ارزان ترین قیمت ها به شهرهای مختلف بانکوک، پاتایا، پوکت و جزایر سامویی بهمراه جزئیات تورها و مشخصات هتل از این صفحه استفاده کنید.

تایلند را سرزمین لبخند ها می نامند و به عنوان جواهری در جنوب شرقی آسیا شناخته می شود. این مقصد که به لطف رونق تورهای تایلند و تقاضای بالای آن ها به عنوان یکی از محبوبترین مقاصد گردشگری معرفی شده است، انواع جاذبه های تاریخی و طبیعی را در کنار بهترین زیرساخت های گردشگری شامل؛ هتل، رستوران، ریزورت و تفریحات متعدد برای رضایت مهمانانش فراهم آورده است. بانکوک، پاتایا و پوکت، شهرها و مناطقی هستند که معمولا در تایلند به عنوان توریستی ترین شهرها بیشترین گردشگر را به خود جذب می کنند.

 

سوالات متداول

اتباع ایرانی برای حضور در تایلند نیازمند اخذ روادید هستند. ویزای توریستی تایلند یک بار ورود است. بعد از دریافت ویزا 3 ماه فرصت دارید وارد تایلند شوید و از زمان حضور 1 ماه اعتبار دارد. ویزای تایلند به دو صورت فوری و معمولی صادر می‌گردد و صدور آن نهایتا 10 روزکاری زمان لازم دارد.
برای دریافت ویزای توریستی یک ماهه تایلند لازم است ضمن ارائه مدارک خواسته شده، مبلغ 35 یورو نیز پرداخت نمایید.
اقلیم تایلند استوایی است. با توجه به شرایط آب و هوایی، در فصل تابستان هوایی گرم و شرجی و پاییز و بهار بارش‌ها موسمی را شاهد خواهید بود. به همین دلیل زمستان بهترین فصل سفر به تایلند به حساب می‌آید.
برای انتخاب بهترین هتل در تایلند بهتر است نظرات مسافران قبلی این کشور را مطالعه کنید. مسافران قبلی به هتل‌های تایلند از نظر تمیزی اتاق‌ها، دسترسی هتل، کیفیت صبحانه و برخورد پرسنل امتیاز داده‌اند. لیست برترین هتل‌های تایلند
تایلند یکی از مهمترین مقاصد گردشگری در جنوب شرق آسیا است. برای برنامه‌ریزی سفرتان به منظور بازدید از جاذبه‌های این کشور بهتر است از تجربیات دیگر مسافران کمک بگیرید. مسافران مکان‌های دیدنی تایلند را از نظر دسترسی، هزینه ورود، زمان بازدید و غیره بررسی و رتبه‌بندی کرده‌اند. لیست برترین جاذبه‌های تایلند
غذاهای تایلند می‌تواند ماجراجویی جدیدی برای شما باشد. برای انتخاب رستوران از تجربیات قبلی مسافران تایلند استفاده کنید. مسافران قبلی تایلند رستوران‌های این کشور را براساس قیمت، امکانات، سبک آشپزی و وعده‌های غذایی بررسی کرده‌اند. لیست برترین رستوران‌های تایلند
واحد پول کشور تایلند بات است اما پیشنهاد می‌شود برای سفر به هر مقصد خارجی، مقدار از بودجه مدنظر را به واحد پول رایج آن مقصد و بخش قابل توجهی از بودجه سفرتان را دلار یا یورو داشته باشید.
ارزانترین زمان سفر به تایلند فصل بارش‌های موسمی است که تیر، خرداد، شهریور و مهر می باشند.
بانکوک پایتخت کشور تایلند است و مراکز خرید معروفی دارد. پوکت و جزیره سامویی محبو‌ب‌ترین جزیره در میان خانواده‌ها و زوج‌ها هستند. پاتایا اما شهری ساحلی و توریست‌پذیر است.
خوردن غذاهای خیابانی در تایلند بسیار رایج است. در هر شهر خیابانی برای این دکه‌ها و فروشگاه‌های خیابانی وجود دارد که با قیمت مناسب می‌توانید این غذاها را بخرید. در میان این غذاها سوپ، نودل و انواع غذاهای دریایی را تست کنید.