تور تایلند نوروز ۱۴۰۳

4.6
از 19 رای
آگهی سپهران - جایگاه E - دسکتاپ
عنوان تور
مدت اقامت
ایرلاین
آژانس
قیمت و تاریخ ها
متاسفانه هیچ موردی یافت نشد. میتوانید از سرویس زیر استفاده کنید.
با سفرساز لست‌سکند سفر دلخواهت رو تور کن!
اگر تور مدنظرت رو پیدا نکردی با استفاده از سرویس جدید لست‌سکند با اسم سفر ساز بهترین پیشنهاد قیمت رو برات پیدا می‌کنیم
ثبت درخواست
سفرساز

تور تایلند نوروز ۱۴۰۲ را آن‌هایی انتخاب می‌کنند که مدت‌هاست در فکر یک سفر نوروزی حسابی و متفاوت می‌گردند؛ زیرا تایلند به خودی خود یک مقصد جذاب است و اگر قرار باشد تعطیلات نوروز را تمام و کمال استفاده کنید، چه تصمیمی بهتر از خرید تور تایلند نوروزی؟

حالا اگر می‌خواهید قدم اول را برای خرید تور نوروزی تایلند ۱۴۰۲ بردارید، هیچ عجله نکنید و با صبر و حوصله این صفحه را بررسی کنید که بهترین تور تایلند نوروزی را تهیه کنید.

تور تایلند نوروز ۱۴۰۲

تور نوروزی تایلند از نظر نوع برگزاری، متفاوت از دیگر تورهای تایلند نیست؛ اما معمولا در نوروز به دلیل مسافران بیشتر، تنوع تورها بیشتر می‌شود و احتمال دارد پکیج‌های تایلند با خدمات ویژه هم ارائه شوند. خدماتی که در تور عید ۱۴۰۲ تایلند ارائه می‌شود، شامل ویزای تایلند، بلیط هواپیما، ترنسفر فرودگاهی، اقامت در هتل و گشت شهری است.

تورهای تایلند نوروزی ۱۴۰۲، به مقاصد مختلفی برگزار می‌شوند از جمله بانکوک، پاتایا و پوکت. تعداد روزهای تورها هم بین ۷ تا ۱۴ روز متغیر است.

تور ترکیبی تایلند در نوروز ۱۴۰۲

تورهای تایلند نوروز ۱۴۰۲ را هم می‌توانید به مقصد یک شهر انتخاب کنید و هم به صورت ترکیبی. تور ترکیبی تایلند نوروز، شامل مقاصدی مثل تور پاتایا و بانکوک، بانکوک و پوکت یا حتی بانکوک و پوکت و پاتایا و بعضی جزایر تایلند می‌شود. البته گاهی تور ترکیبی تایلند نوروز با مالزی و بالی هم ترکیب می‌شود. اگر قصد دارید تور ترکیبی تایلند نوروز ۱۴۰۲ را انتخاب کنید، این نکته را در نظر بگیرید که اغلب انتخاب تورهای ترکیبی، قیمت تور را افزایش می‌دهد.

مسیر تورهای تایلند ترکیبی در نوروز ۱۴۰۲، با توجه به مقصدی که انتخاب می‌کنید، با پرواز داخلی یا اتوبوس انجام می‌شود. شما با خرید تور ترکیبی تایلند نوروز در واقع هزینه‌های ترنسفر را هم پرداخت می‌کنید.

قیمت تور تایلند نوروز ۱۴۰۲

قیمت تور تایلند نوروز ۱۴۰۲، در این صفحه با طیف مختلفی وجود دارد که با استفاده از فیلترهای موجود در صفحه، می‌توانید ترتیب تورها را بر اساس اولویتتان بچینید. قیمت تور نوروزی تایلند ۱۴۰۲، مثل همه تورها، کمی گران‌تر است، چون مسافران بسیاری تصمیم می‌گیرند در عید به تایلند سفر کنند.

عوامل مختلفی در قیمت تور تایلند نوروز ۱۴۰۲ تاثیر می‌گذارد که یکی از مهم‌ترین آنها مقصدی است که برای سفر انتخاب می‌کنید. با وجود اینکه همه شهرها در تایلند قرار دارند، اما معمولا قیمت تور نوروز پاتایا از پوکت ارزان‌تر است. همچنین اگر قرار باشد در کنار تایلند، بالی و مالزی هم بگذارید، قیمت تور در رده لوکس قرار می‌گیرد. پس اگر می‌خواهید مقصدتان را انتخاب کنید، هزینه‌ها را هم در نظر بگیرید. از طرفی، ترکیب کردن تورها هم ممکن است به قیمت تور اضافه کند. بنابراین، اگر قصد دارید تور تایلند عید ۱۴۰۲ ارزان بخرید، لازم است در انتخاب پارامترهای سفر، بسیار دقت کنید.

خیلی از دوستداران تایلند هم، برای تبدیل کردن رویایشان به واقعیت، از تورهای اقساطی تایلند استفاده می‌کنند و با این روش، هزینه‌های سفر را مدیریت می‌کنند.

کدام تور تایلند نوروزی را بخریم؟

با توجه به اینکه تورهای تایلند عید ۱۴۰۲ مقاصد متنوعی دارند و گزینه‌های پیش روی شما هم زیاد است، احتمال دارد موقع انتخاب تور، سردرگم شوید. در این صورت می‌توانید به صورت رایگان با مشاوران سفر لست‌سکند تماس بگیرید و با راهنمایی آن‌ها، تور تایلند مورد نظرتان را انتخاب کنید.

تماس با تیم مشاوره سفر ۹۱۰۱۸۰۰۰ ۰۲۱