Close

تور های تفلیس

4.8
از 20 رای

سوالات متداول

خیر، کشور گرجستان از جمله کشورهای است که گردشگران ایرانی برای ورود به آن نیاز به اخذ ویزا ندارند و ویزای آن در فرودگاه یا مرزهای زمینی صادر می‌شود.
با توجه به شرایط جغرافیایی گرجستان بهترین زمان سفر به این کشور فصل بهار و پاییز است. در این میان ماه‌های مه، ژوئن و سپتامبر (اواسط اردیبهشت تا اواسط تیر- اواسط شهریور تا اواسط مهر) تفلیس آب و هوای معتدل و مطبوع دارد.
برای سفر به تفلیس داشتن مدارک شناسایی معتبر و پاسپورت با حداقل 6 ماه اعتباری الزامی است.
برای انتخاب بهترین هتل در تفلیس بهتر است نظرات مسافران قبلی این شهر را مطالعه کنید. مسافران قبلی به هتل‌های تفلیس از نظر تمیزی اتاق‌ها، دسترسی هتل، کیفیت صبحانه و برخورد پرسنل امتیاز داده‌اند. لیست برترین هتل‌های تفلیس
تفلیس یکی از شهرهای محبوب در میان گردشگران ایرانی است. برای برنامه‌ریزی سفرتان به منظور بازدید از جاذبه‌های این شهر می‌توانید از تجربیات مسافران قبلی کمک بگیرید. مسافران مکان‌های دیدنی تفلیس را از نظر دسترسی، هزینه ورود، زمان بازدید و غیره بررسی و رتبه‌بندی کرده‌اند. لیست برترین جاذبه‌های تفلیس
تفلیس رستوران‌های بسیاری دارد که برای انتخاب بهترین رستوران می‌توانید از تجربیات مسافران قبلی استفاده کنید. مسافران رستوران‌های تفلیس را براساس قیمت، امکانات رستوران، سبک آشپزی و وعده‌های غذایی بررسی کرده‌اند. لیست برترین رستوران‌های تفلیس
پیشنهاد می‌شود برای سفر به هر مقصد خارجی، مقدار از بودجه سفر با به واحد پول رایج آن مقصد و بخش قابل توجهی را دلار یا یورو به همراه داشته باشید. واحد پول گرجستان لاری است.
بهترین و سریعترین راه دسترسی به کشور گرجستان از طریق پرواز است. از ایران به شهرهای تفلیس و باتومی پرواز مستقیم وجود دارد.
بله. از تهران و تبریز برای تفلیس اتوبوس مستقیم وجود دارد. همچنین در صورت داشتن مدارک لازم می‌توانید با ماشین شخصی نیز به این کشور سفر کنید.
فیلتر کنید