تور گرجستان

4.7
از 237 رای
آگهی سپهران - جایگاه E - دسکتاپ
7 شب
پیک خورشید اهواز
وارش ساعت رفت: 21:00
وارش ساعت برگشت: 00:45
17,900,000 تومان
4 شب
رهگذران اوج آرام
آسمان ساعت رفت: 07:45
آسمان ساعت برگشت: 13:20
13,890,000 تومان
آگهی بیسان سیر - جایگاه F - دسکتاپ
3 شب
خاتم گشت
ایران ایرتور ساعت رفت: 08:15
ایران ایرتور ساعت برگشت: 15:30
13,300,000 تومان
4 شب
آریو پرواز قرن
ایران ایرتور ساعت رفت: 21:00
ایران ایرتور ساعت برگشت: 23:55
20,530,000 تومان
آگهی گلفام - جایگاه F پلاس - دسکتاپ
7 شب
آرشین پرواز قصر آریا
ایران ایرتور ساعت رفت: 07:00
ایران ایرتور ساعت برگشت: 23:55
20,830,000 تومان
4 شب
آیسو سفرپارسه
آتا ساعت رفت: 12:00
آتا ساعت برگشت: 15:36
12,580,000 تومان
3 شب
ملوان سیر پارسیان
آتا ساعت رفت: 12:00
آتا ساعت برگشت: 15:30
13,500,000 تومان
3 شب
آسمان پرستاره کیش
قشم ایر ساعت رفت: 08:05
قشم ایر ساعت برگشت: 11:50
14,160,000 تومان
5 شب
نوین تور
اتوبوسی
اتوبوسی
18,500,000 تومان
6 شب
آویسا الهه باستان
ایران ایرتور ساعت رفت: 21:00
ایران ایرتور ساعت برگشت: 15:30
20,500,000 تومان
3 شب
آرشین پرواز قصر آریا
ایران ایرتور ساعت رفت: 19:30
ایران ایرتور ساعت برگشت: 22:00
18,230,000 تومان
6 شب
قصر شایان رویایی
ایران ایرتور ساعت رفت: 21:00
ایران ایرتور ساعت برگشت: 00:00
20,500,000 تومان
5 شب
رهگذران اوج آرام
آسمان ساعت رفت: 10:45
وارش ساعت برگشت: 17:30
22,330,000 تومان
4 شب
سپهران سیر باستان
وارش ساعت رفت: 14:00
وارش ساعت برگشت: 17:30
20,530,000 تومان
7 شب
مهر پرواز سیوان
جورجین وینگز ساعت رفت: 18:00
جورجین وینگز ساعت برگشت: 16:00
22,090,000 تومان
4 شب
خاتم گشت
آتا ساعت رفت: 12:00
آتا ساعت برگشت: 15:30
12,580,000 تومان
4 شب
قصر شایان رویایی
آتا ساعت رفت: 12:00
آتا ساعت برگشت: 15:30
12,580,000 تومان
5 شب
مهریانا سیر پارس
وارش ساعت رفت: 13:50
آسمان ساعت برگشت: 11:05
19,900,000 تومان
3 شب
خاتم گشت
ایران ایرتور ساعت رفت: 21:00
ایران ایرتور ساعت برگشت: 22:40
18,230,000 تومان
7 شب
دانیار سفر پارسیان
جورجین وینگز ساعت رفت: 18:35
جورجین وینگز ساعت برگشت: 16:00
22,090,000 تومان
با سفرساز لست‌سکند سفر دلخواهت رو تور کن!
اگر تور مدنظرت رو پیدا نکردی با استفاده از سرویس جدید لست‌سکند با اسم سفرساز بهترین پیشنهاد قیمت رو برات پیدا می‌کنیم
photo camper camera
سفرساز

تور گرجستان در سال های گذشته همیشه از تورهای پرطرفدار در بین ایرانی ها بوده و معمولا بسیاری از عاشقان سفرهای خارجی، حداقل یکبار به گرجستان سفر کرده اند. علاوه بر طبیعت زیبا و جاذبه های منحصر به فرد، عواملی مثل نزدیکی جغرافیایی به ایران، کوتاهی مسافت و طول پرواز، آب و هوای خوب، ارزان بودن گرجستان نسبت به اکثر مقاصد خارجی و عدم نیاز به ویزا از دلایل محبوب بودن تور گرجستان در ایران است.

گرجستان را بیشتر بشناسیم

گرجستان کشوری از سنگ و صخره است. قلعه های قرون وسطایی، تپه های سبز و کوهای باشکوه، غارهایی شگرف، سواحلی سنگلاخی و سازه هایی کم نظیر، همه و همه جذابیتی وصف نشدنی به این مقصد پرطرفدار در همسایگی ایران بخشیده اند.

نگاهی کوتاه به تمامی جاذبه های گردشگری گرجستان

 

گرجستان طبق آخرین سرشماری در سال 2021 کشوری با حدود 4 میلیون نفر جمعیت است. بزرگترین و معروف ترین شهر و همچنین پایتخت گرجستان، شهر تفلیس (Tbilisi) است. باتومی هم از شهرهای مهم ساحلی و توریستی گرجستان است. تقریبا همه تورهای گرجستان از مبدا ایران به مقصد شهر تفلیس و برخی نیز به مقصد باتومی است و به همین دلیل تور ترکیبی گرجستان انتخاب بسیاری از ما ایرانی ها به شمار می آید.

خلاصه ای از اطلاعات ضروری گرجستان

واحد پول

لاری

زبان رسمی

گرجی

جهت رانندگی

راست

پایتخت

تفلیس

پیش شماره

۹۹۵+

اختلاف زمانی

نیم ساعت عقب تر از ایران

مردم گرجستان بسیار خونگرم و مهمان نواز هستند. به زبان گرجی صحبت می کنند و خیلی به زبان انگلیسی مسلط نیستند ولی از آنجایی که تعداد ایرانی های مقیم در گرجستان و همینطور تور لیدرهای ایرانی در گرجستان زیاد است، مطمئن باشید که در بحث زبان مخصوصا در تفلیس به هیچ عنوان دچار مشکل نخواهید شد.

تور گرجستان

تصویری از پل صلح - از جاذبه های گردشگری در تور گرجستان

بهترین زمان سفر به گرجستان از نظر مسافران لست‌سکند

بهترین زمان سفر به گرجستان می‌تواند ابعاد مختلفی داشته باشد. معمولا بهترین فصل سفر به گرجستان را از دو بعد آب و هوا و هزینه‌ها بررسی می‌کنند.

گرجستان کشور چهار فصلی است. هم هوای سرد و هم هوای گرم دارد، ولی بستگی دارد شما چه هدفی از سفر دارید و دلتان می‌خواهد کدام فصل این کشور را تجربه کنید. به همین دلیل برای اینکه بتوانید به راحتی بهترین فصل برای تور گرجستان را برای خودتان انتخاب کنید، هر یک از فصل‌های گرجستان را جداگانه بررسی می‌کنیم.

فصل بهار گرجستان

بیشتر افراد معتقدند بهار گرجستان، آنقدر هوا مطبوع و لطیف است که آن را می‌توان بهترین فصل سفر به گرجستان در نظر گرفت. به صورت دقیق‌تر، از اواسط اردیبهشت تا اوایل تابستان می‌تواند بهترین زمان سفر شما به گرجستان باشد.

ضمن اینکه در 9 و 26 ماه می (may) می‌توانید شاهد جشن‌های ملی در گرجستان هم باشید. تقریبا فصل بهار و مخصوصا نوروز، به دلیل تقاضای زیاد، گرانترین زمان سفر برای ایرانی‌ها است و تورهای گرجستان قیمت نسبتا بالاتری دارند.

فصل تابستان گرجستان

هوا در تابستان کمی گرم می‌شود. ابتدا و انتهای تابستان هوا همچنان لذت بخش است امّا اواسط تابستان ممکن است گرمای هوا برایتان آزاردهنده شود. مردم محلی گرجستان در تابستان عاشق وقت گذرانی و تفریح بیرون از خانه‌هایشان هستند، موسیقی‌های خیابانی و حضور مردم در تابستان ممکن است بیشتر از اوقات دیگر سال احساس شود.

فصل پاییز گرجستان

پاییزهای گرجستان بسیار خیال‌انگیز است و زیبایی مناظرش را دو چندان می‌کند. اوایل پاییز همچنان هوا گرمای تابستان را در خودش دارد، پس اگر دوست دارید زیبایی پاییز را در هوای معتدل داشته باشید، بهتر است ماه سپتامبر (September) را برای سفرتان به گرجستان انتخاب کنید. از اواسط پاییز به دلیل سرد شدن هوا، کاهش قیمت‌ها شروع می‌شود.
در اوایل فصل پاییز هم تعدادی جشن و جشنواره در تفلیس برگزار می‌شود. جشن‌های پاییز معمولا مربوط به تفلیس است.

فصل زمستان گرجستان

فصل زمستان با وجود سرمای هوا ویژگی‌های خودش را دارد. مثلا مناسبت‌های ویژه‌ای مثل سال نو در این ماه است و در کنار سال نو میلادی، جشن‌های دیگری هم برگزار می‌شود. قیمت‌ها در این موقع از سال به دلیل سرما و محدودیت فعالیت‌ها، کاهش پیدا می‌کند.

اگر قصد دارید در گرجستان ورزش‌های زمستانه را تجربه کنید، زمستان بهترین فصل سفر به تفلیس است. بنابراین مهم است که در درجه اول ببینید از سفرتان چه می خواهید.

قیمت تور گرجستان

تور گرجستان معمولا در مقایسه با مقاصد خارجی دیگر و با احتساب نوسانات نرخ ارز، از تورهای ارزان به حساب می آید و همین ارزانی یکی از دلایل پر تقاضا بودن سفر به گرجستان است. قیمت هتل ها، تفریحات و مخصوصا وعده های غذایی در گرجستان به نسبت بقیه کشورهای توریستی برای ما ایرانی ها ارزان تر است و همه ی این موارد دست به دست هم می دهند تا قیمت تور گرجستان همیشه مقرون به صرفه و جذاب باشد.

در حال حاضر، قیمت تور گرجستان با ۳ شب اقامت در هتل سه ستاره و پرواز ایرلاین ایرانی، از قیمت ۹،۷۹۰،۰۰۰ تومان شروع می‌شود.

قیمت تور گرجستان

نمایی از کلیسای متخی در تفلیس پایتخت گرجستان

تور لحظه آخری گرجستان

واژه لحظه آخری همان قدر که جذاب است می تواند خطرناک هم باشد. تور لحظه آخری توری است که علی رغم نزدیک شدن به زمان پرواز به دلایل مختلف مثل شرایط آب وهوایی، شرایط کرونا و دلایل دیگر، هنوز به طور کامل به فروش نرفته است. معمولا در این شرایط برای جلوگیری از ضرر زیاد، تامین کننده اقدام به کاهش قابل توجه قیمت ها می کند تا بتواند با فروش باقی مانده ظرفیت بخشی از ضرر خود را جبران کند.

اما بسیاری از مواقع از افراد مختلف شنیده ایم که تور لحظه آخری خریده اند و در مقصد با مشکل مواجه شده اند و یا خدمات شایسته ای دریافت نکرده اند و خاطره ای تلخ از سفر برایشان به یادگار مانده است. به همين خاطر تور لحظه آخری هم می تواند خوب و هم بد باشد. مهم ترین نکته در تور لحظه آخری گرجستان ، خرید از یک آژانس مسافرتی معتبر ، خوش سابقه و قابل اعتماد است.

تور گرجستان نوروزی

تور گرجستان نوروز فرصت مناسبی برای دیدن مراسم نوروز در خارج از ایران است. همچنین در این موقع از سال، فرصت کافی برای تعطیلات هم وجود دارد و می‌توانید با خیال راحت سفر کنید. تور نوروزی گرجستان، بین تورهای محبوب گرجستان قرار می‌گیرد و هر سال مسافران ایرانی بسیاری با این تور، راهی گرجستان می‌شوند. ویژگی دیگر تور نوروزی گرجستان این است که سرمای هوا هم کم شده و می‌توانید در هوای مناسبی در بافت تاریخی شهرش، پیاده‌روی کنید. هر دو شهر توریستی گرجستان در نوروز، پذیرای گردشگران ایرانی فراوانی هستند. مسافران زیادی با تور تفلیس نوروز به تفلیس سفر می‌کنند و در این شهر تعطیلات خود را سپری می‌کنند. بعضی دیگر از مسافران که شهرهای ساحلی سلیقه‌شان است، با تور باتومی نوروزی سفر می‌کنند و در این شهر ساحلی، تعطیلات نوروزی خود را می‌گذرانند.

راهنمای رزرو تور گرجستان در لست‌سکند

ما در لست‌سکند بیش از دهها آژانس مسافرتی معتبر و فعال را از سراسر ایران دور هم جمع کرده ایم تا متنوع ترین خدمات و رقابتی ترین قیمت ها در تور گرجستان در دسترس کاربران لست‌سکند باشد. برای بررسی بین تورهای مختلف ارائه شده کافیست از قسمت فیلترها در همین صفحه، موارد مختلفی مثل تاریخ رفت و برگشت، هوایی یا زمینی بودن سفرتان، مدت اقامت و ... را مشخص کنید تا تورهای گرجستان مطابق با شرایط اعلامی شما برایتان لیست شود. با کلیک روی هر تور می توانید اطلاعات کامل مربوط به آن و نقشه ای کامل از شروع تا پایان تور مورد نظر را ببینید. در زیر برنامه زمانی تورها، می توانید هتل های قابل ارائه در آن تور و قیمت آن ها را مشاهده و بررسی کنید. هر هتل در لست‌سکند یک صفحه مخصوص به خود را دارد که با کلیک روی اسم هتل می توانید وارد آن صفحه شوید و اطلاعات، آدرس، لوکیشن دقیق روی نقشه و امکانات کامل آن هتل را بررسی کنید.

فراموش نکنید که نظرات مسافران قبلی این هتل ها، مفیدترین و دقیق ترین راهنمای شماست و شما می توانید نظرات منفی و مثبت مسافران گذشته را در قسمت نقد و بررسی هر هتل مطالعه کنید تا مناسب ترین هتل را برای سفر خود به گرجستان انتخاب کنید.

همچنین اگر هتلی مد نظر دارید، می توانید به صفحه هتل های گرجستان در لست‌سکند مراجعه کنید و نام هتل خود را جستجو کنید. پس از انتخاب تور و هتل می توانید به راحتی و با چند کلیک پکیج تور مد نظر خود را رزرو کرده و برای یک ماجراجویی جدید، چمدان هایتان را ببندید.

مشاهده هتل های گرجستان و نظرات مسافران

مقایسه تور گرجستان زمینی و هوایی

به دلیل اینکه گرجستان از لحاظ جغرافیایی به ایران نزدیک است، میتوان به صورت زمینی هم به گرجستان سفر کرد. اگر مشکلی با طولانی بودن مسیر ندارید می توانید به دو روش زمینی به گرجستان سفر کنید. روش اول با ماشین شخصی خودتان و روش دوم با اتوبوس. البته برای اینکه بتوانید با خودرو شخصی تان از مرز عبور کنید، باید قبل از سفر مدارک مختلفی را تهیه کنید. 

برای سفر به گرجستان به صورت زمینی و با خودرو شخصی باید خود را به بیله سوار برسانید و سپس بعد از عبور از مرز ، به تسیتل خیدی(پل قرمز) بروید.

تور گرجستان زمینی هم با استفاده از اتوبوس های متنوع برگزار می شود. اتوبوس ها معمولا از مبدا تهران و تبریز حرکت خود را به سمت گرجستان شروع می کنند. طول مدت مسیر در این حالت از تهران تا گرجستان حدودا 20 ساعت است.

اگر با طولانی بودن راه میانه خوبی ندارید توصیه می کنیم که تور گرجستان هوایی را انتخاب کنید.

پر واضح است که سفر با هواپیما بسیار کوتاه تر و البته کمی گران تر است. فاصله تهران تا گرجستان به صورت هوایی، حدودا 100 دقیقه است. در حال حاضر ایرلاین های مختلفی همچون قشم ایر، تابان، زاگرس و وارش، پروازهای مختلفی به مقصد گرجستان دارند.

چگونه یک تور گرجستان ارزان بخریم؟

قیمت تور گرجستان و هر تور دیگری به چند عامل بستگی دارد. مثلا مدت زمان اقامت شما در آن کشور یا کیفیت و درجه هتلی که در آن اقامت دارید و حتی نوع پرواز و ایرلاینی که انتخاب می کنید هم در قیمت تور انتخابی شما موثر است.

در مورد تور گرجستان، یک فاکتور مهم در ارزان تر شدن قیمت تور، فصل سفر شما است. معمولا در زمستان، قیمت تور گرجستان کاهش چشم گیری پیدا می کند. اما باید در نظر داشته باشید که در فصل زمستان هوای گرجستان کمی سرد است.

پارامتر مهم دیگر در ارزان شدن تور گرجستان، روز سفر شماست. تورهای گرجستان معمولا به صورت سه شب، چهار شب و یا هفت شب ارائه می شوند. تورهایی که ایام اقامت آنها در تعطیلات نباشند، معمولا از قیمت بهتری برخوردار هستند. چرا که اکثر مسافران ترجیح می دهند سفر خود را طوری برنامه ریزی کنند که به مرخصی کمتری احتیاج داشته باشند و معمولا تورهایی که تاریخ اجرای آنها در روزهای پنجشنبه و جمعه هستند قیمت بیشتری دارند. اگر برای شما قیمت پایین تر اولویت دارد، بهتر است در تورهای سه یا چهار شبه، پرواز رفت تور خود را از بین روزهای جمعه، شنبه یا یکشنبه انتخاب کنید.

همچنین معمولا تاریخ های بعد از تعطیلات رسمی طولانی و چند روزه نیز، زمان مناسبی برای یافتن بهترین و ارزان ترین نرخ تورهای گرجستان خواهند بود.

پس در کل برای این که یک تور ارزان گرجستان تهیه کنید، علاوه بر تغییر زمان سفرتان به فصل زمستان، می توانید با جست و جو در لست‌سکند یک هتل مقرون به صرفه تر پیدا کنید. همچنین با انتخاب یک ایرلاین اقتصادی تر، پرواز ارزان تری داشته باشید، روز سفرتان را به درستی انتخاب کنید و در آخر، مدت زمان اقامت خود را کاهش داده و برنامه فشرده تری را برای سفر تنظیم کنید.

تور گرجستان از تهران، مشهد، تبریز، اصفهان و سایر شهر ها

گرجستان از آن دسته از کشورهایی است که از شهر های مختلفی در ایران، تور دارد و حتما لازم نیست مبدا تور شما تهران باشد. از شهرهای مختلف مثل مشهد، تبریز، اصفهان، شیراز و ... هم تور هوایی گرجستان و هم تور زمینی گرجستان وجود دارد که به راحتی می توانید با جست و جویی کوتاه در لست‌سکند این تورها را پیدا کنید. اما در نظر داشته باشید که به دلیل بیشتر بودن آژانس های مسافرتی در تهران، قیمت و کیفیت تور گرجستان از تهران، متنوع تر و رقابتی تر است.

در سفر به گرجستان از کدام جاذبه ها دیدن کنیم؟

گرجستان کشوری کوچک ولی پر از جاذبه های تاریخی است و طبیعتی زیبا دارد. قطعا در یک تور چند روزه نمی توانیم همه دیدنی های گرجستان را از نزدیک مشاهده کنیم.

معروفتربن جاذبه های گرجستان، پل صلح، مجسمه کارتلیس ددا (مادر گرجستان)، کلیسای تسمیندا سامبا، خیابان روستاولی، دره های مارتویلی و … هستند.

کاربران ما در لست‌سکند بیش از 180 جاذبه گردشگری گرجستان را ثبت، عکاسی و نقد و بررسی کرده و به هر کدام امتیاز متناسب با خود را داده اند. شما نیز می توانید با بازدید از صفحه جاذبه های گردشگری گرجستان همه دیدنی های گرجستان را بررسی کرده و متناسب با روحیات خودتان، برای سفرتان برنامه ریزی کنید.

تور گرجستان لست سکند

عکسی از محوطه بیرونی کلیسای سامبا

غذاهای گرجستان با ذائقه ما ایرانی ها سازگار است و در طول سفرتان می توانید غذاهای گرجی را هم امتحان کنید. از غذاهای معروف گرجستان میتوان به خاچاپوری و خینکالی و آجاپساندالی اشاره کرد که پیشنهاد می کنیم حتما خنیکالی یا خاچاپوری را تست کنید. در صفحه رستوران های گرجستان بیش از 140 رستوران گرجستان را نقد و بررسی کرده ایم که می توانید به راحتی بهترین آن ها را انتخاب کنید و در برنامه ریزی خود جای دهید.

راهنمای سفر به گرجستان، به صورت کامل شما را برای چشیدن طعم سفری خاطره انگیز راهنمایی می‌کند. علاوه بر این، با بررسی تجربه های سفر دیگران سفر بدون نقص و دقیقی را تجربه کنید، می توانید از قسمت سفرنامه های گرجستان، به‌روزترین اطلاعات در مورد گرجستان و شهرهای مختلف آن را از قلم مسافران قبلی گرجستان را بخوانید.

مشاهده سفرنامه های گرجستان از مسافران

مشاوره در مورد تور گرجستان با لست‌سکند

اگر در مورد تورهای گرجستان سوالی در ذهنتان است و یا حتی در انتخاب تور، هتل و ایرلاین مردد هستید، می‌توانید روی کمک ما حساب کنید. تیم مشاوره سفر لست‌سکند، آماده صحبت با شماست تا به شما در گرفتن تصمیم های بهتر، کمک کند. ما در لست‌سکند در تمامی مراحل همراه شماییم و سفر خاطره انگیزی را برایتان آرزومندیم.

تماس با تیم مشاوره سفر ۹۱۰۱۸۰۰۰-۰۲۱

 

سوالات متداول

آیا شهروندان ایرانی برای سفر به گرجستان نیاز به ویزا دارند؟
بهترین زمان سفر به گرجستان چه تاریخی است؟
بهترین هتل‌های گرجستان برای اقامت کدام هستند؟
در گرجستان از کدام جاذبه‌ها دیدن کنیم؟
بهترین رستوران‌های گرجستان کدام هستند؟
در گرجستان از چه وسیله‌ای برای جابه جایی می‌توان استفاده کرد؟
در گرجستان چه غذایی بخوریم؟
پول رایج گرجستان چیست و چه مقدار با خود همراه داشته باشیم؟
چطور به گرجستان باید سفر کنیم؟
آیا امکان سفر زمینی به گرجستان وجود دارد؟‌
برای سفر زمینی به گرجستان چه وسیله‌ی وجود دارد؟
سفر زمینی به گرجستان چند ساعت طول می‌کشد؟
مردم در گرجستان به چه زبانی صحبت می‌کنند؟