Close

تور دهلی

5
از 2 رای
هتلی (نمایش جدید) پکیجی (نمایش قدیم)

دهلی به عنوان پایتخت هند، از دو دنیای متفاوت تشکیل شده است که در سفر با تورهای دهلی به این شهر بزرگ، می توانید از هر دو بخش دهلی جدید و دهلی قدیم بازدید کنید و از جاذبه های آن لذت ببرید. این شهر با مساجد زیبایش در کنار قلعه ها و بناهای تاریخی باقی مانده از حاکمان مغول و باغ هایی آرام بخش شناخته می شود. از طرفی اگر دوست دار فرهنگ و تاریخ غنی باشید و بخواهید مقصدی همراه با پیچیدگی فرهنگی و مذاهب گوناگون را تجربه کنید، در دهلی آنقدر تفاوت فرهنگی و تضادهای زیبا پیدا می کنید که مطمئنا پس از سفر با رضایت خاطر به خانه خود باز خواهید گشت. از جمله بهترین و مشهورترین جاهای دیدنی دهلی می توان به؛ دروازه هند، راشتراپاتی بهاوان، قلعه سرخ، مسجد جامع، بیجای ماندال، قطب منار، مسجد سونهری، مرکز ملی ایندیرا گاندی، لال کوت، باغ وحش دهلی یا چیدیا قار، باغ پنج حس دهلی، باغ لودهی و آرامگان همایون اشاره کرد.

سوالات متداول

شهروندان ایرانی برای حضور در هند نیازمند دریافت ویزا هستند. ویزای هند به دو صورت الکترونیکی و لیبل‌دار قابل دریافت است که جهت دریافت ویزای لیبل حضور در سفارت جهت انگشت‌نگاری الزامی‌ست.
برای انتخاب بهترین هتل در دهلی بهتر است نظرات مسافران قبلی را مطالعه کنید. مسافران قبلی به هتل‌های دهلی از نظر تمیزی اتاق‌ها، دسترسی هتل، کیفیت صبحانه و برخورد پرسنل امتیاز داده‌اند. لیست برترین هتل‌های دهلی
برای برنامه‌ریز سفرتان بهتر است از تجربه مسافران قبلی کمک بگیرید. مسافران قبلی دهلی مکان‌های دیدنی این شهر را از نظر دسترسی، هزینه ورود، زمان بازدید و غیره بررسی و رتبه‌بندی کرده‌اند. لیست برترین جاذبه‌های دهلی
برای انتخاب بهترین رستوران در دهلی پیشنهاد می‌شود از تجربیات دیگر مسافران استفاده کنید. مسافران رستوران‌های دهلی را براساس قیمت، امکانات رستوران، سبک آشپزی و وعده‌های غذایی بررسی کرده‌اند. لیست برترین رستوران‌های دهلی
بهترین زمان سفر به دهلی بین ماه‌های اکتبر تا مارس (اواسط مهر تا اواسط فروردین) است. در این زمان هوای دهلی بسیار مطبوع می‌گردد.
پیشنهاد می‌شود برای سفر به هر مقصد خارجی، مقداری از بودجه سفر را به واحد پول رایج آن کشور و بخش قابل توجهی را دلار یا یورو به همراه داشته باشید. واحد پول کشور هند روپیه است.
اگر همراه خود روپیه ندارید، مقدار کمی از پولتان را در فرودگاه به روپیه تبدیل کنید و سپس به مقدار مورد نیاز در صرافی‌های سطح شهر اقدام تبدیل نمایید.