Close

تور سن پترزبورگ

4.9
از 8 رای
هتلی (نمایش جدید) پکیجی (نمایش قدیم)

سن پترزبورگ به عنوان پایتخت فرهنگی و قلب تاریخی روسیه شناخت می شود و پس از مسکو دومین شهر شناخته شده روسیه است. با توجه به غنای فرهنگی و تاریخی این شهر معمولا تورهای سن پترزبورگ نیز با محوریت جاذبه های فرهنگی و تاریخی این شهر زیبا برگزار می شوند. سن پترزبورگ را شاید بتوان موزه ای رو باز و بزرگ نامید که توسط کانال های آب احاطه شده است. این شهر به دلیل موقعیت جغرافیایی خود که بر روی دلتای رود نوا قرار دارد، رودهای فرعی و کانال های آبی فراوانی را در خود جای داده است و به همین دلیل از گذشته تا به الان پل های فراوانی(بیش از 800 پل) نیز در سن پترزبورگ ساخته شده است. همانطور که بیان کردیم این شهر به عنوان موزه ای بزرگ شناخته می شود و بنابراین جای جای آن دیدنی و تاریخی است. از جمله بهترین و مطرح ترین جاهای دیدنی آن می توان به؛ موزه هرمیتاژ، کلیسای سنت ایزاک، قلعه پیتر و پائول، کلبه پتر کبیر، کلیسای ناجی در خون، موزه دولتی روسیه، کاخ کنستانتینوفکسی، کاخ کاترین و کاخ پترهوف اشاره کرد.

سوالات متداول

پاسپورت با حداقل 7 ماه اعتبار، 2 قطعه عکس 3*4، فرم اطلاعات شخصی، دعوت‌نامه معتبر از طریق آژانس.
برای انتخاب بهترین هتل در سنت پترزبورگ بهتر است نظرات مسافران قبلی این کشور را مطالعه کنید. مسافران قبلی به هتل‌های سنت پترزبورگ از نظر تمیزی اتاق‌ها، دسترسی هتل، کیفیت صبحانه و برخورد پرسنل امتیاز داده‌اند. لیست برترین هتل‌های سنت پترزبورگ
به منظور برنامه‌ریزی سفرتان به سنت پترزبورگ می‌توانید از تجربیات مسافران قبلی کمک بگیرید. مسافران مکان‌های دیدنی سنت پترزبورگ را از نظر دسترسی، هزینه ورود، زمان بازدید و غیره بررسی و رتبه‌بندی کرده‌اند. لیست برترین جاذبه‌های سنت پترزبورگ
رستوران‌های سنت پترزبورگ بسیار متنوع هستند. برای انتخاب بهترین رستوران می‌توانید از تجربیات مسافران قبلی استفاده کنید. مسافران رستوران‌های سنت پترزبورگ را براساس قیمت، امکانات رستوران، سبک آشپزی و وعده‌های غذایی بررسی کرده‌اند. لیست برترین رستوران‌های سنت پترزبورگ
روسیه اقلیم سرد دارد. برای همین بهترین زمان سفر به این کشور تابستان است. تابستان علاوه بر داشتن آب و هوای مطبوع، فستیوال‌های متعددی نیز در سنت پترزبورگ برگزار می‌شود.
بله. تورهای که برای مسیر روسیه تعریف می‌شوند اصولا با شهر مسکو ترکیبی هستند اما در صورت تمایل می‌توانید با آژانس برگزارکننده تماس بگیرید و تور تک سنت پترزبورگ را خریداری کنید.
بهترین زمان خرید تور سنت پترزبورگ یک ماه زودتر است و با توجه به شرایط ویزا روسیه حداقل باید 8 روز کاری قبل از تاریخ سفرتان اقدام کنید. ویزای فوری روسیه نیز 5 روز کاری زمان نیاز دارد.
پیشنهاد می‌شود برای سفر به هر مقصد خارجی، مقدار از بودجه سفر با به واحد پول رایج آن مقصد و بخش قابل توجهی را دلار یا یورو به همراه داشته باشید. واحد پول روسیه روبل است.