Close

تور روسیه

4.7
از 18 رای

روسیه به عنوان وسیع ترین کشور جهان طیف گسترده‌ای از تجربیات را برای گردشگران رقم می‌زند. از پیاده‌روی تا کوهنوردی کوه های پوشیده از برف و یخچال گرفته تا سواحل قدیمی ترین دریاچه زمین، جذابترین جاذبه های طبیعی را برای هر گردشگری فراهم کرده است. همچنین علاوه بر این زیبایی های طبیعی، اماکن تاریخی و فرهنگی بسیاری در جای جای این کشور وسیع وجود دارد که هرکدام داستان خاص خود را دارند. وجود این همه جاذبه باعث شده است تورهای روسیه همواره جزء تورهای پرتقاضا قرار بگیرد.

سوالات متداول

پاسپورت با حداقل 7 ماه اعتبار، 2 قطعه عکس 3*4، فرم اطلاعات شخصی، دعوت‌نامه معتبر از طریق آژانس.
برای انتخاب بهترین هتل در روسیه بهتر است نظرات مسافران قبلی این کشور را مطالعه کنید. مسافران قبلی به هتل‌های روسیه از نظر تمیزی اتاق‌ها، دسترسی هتل، کیفیت صبحانه و برخورد پرسنل امتیاز داده‌اند. لیست برترین هتل‌های روسیه
به منظور برنامه‌ریزی سفرتان به روسیه می‌توانید از تجربیات مسافران قبلی کمک بگیرید. مسافران مکان‌های دیدنی روسیه را از نظر دسترسی، هزینه ورود، زمان بازدید و غیره بررسی و رتبه‌بندی کرده‌اند. لیست برترین جاذبه‌های روسیه
رستوران‌های روسیه بسیار متنوع هستند. برای انتخاب بهترین رستوران می‌توانید از تجربیات مسافران قبلی استفاده کنید. مسافران رستوران‌های روسیه را براساس قیمت، امکانات رستوران، سبک آشپزی و وعده‌های غذایی بررسی کرده‌اند. لیست برترین رستوران‌های روسیه
روسیه اقلیم سرد دارد. برای همین بهترین زمان سفر به این کشور از اواخر خرداد تا اواخر شهریور است. اگر تمایل به دیدن شب‌های سفید دارد، سفرتان را برای اوایل تیر تا مرداد به این کشور برنامه ریزی کنید.
اکثر تورهای این کشور به شهرهای مسکو و سنت پترزبورگ انجام ی‌شود. ولی چند سالی است شهر کازان و سوچی نیز به لیست تورها اضافه شده است.
بهترین زمان خرید تور روسیه یک ماه زودتر است اما با توجه به شرایط ویزا روسیه حداقل باید 8 روز کاری قبل از تاریخ سفرتان اقدام کنید. ویزای فوری روسیه نیز 5 روز کاری زمان نیاز دارد.
پیشنهاد می‌شود برای سفر به هر مقصد خارجی، مقداری از بودجه سفر با واحد پول رایج آن مقصد و بخش قابل توجهی را دلار یا یورو به همراه داشته باشید. واحد پول روسیه روبل است.