Close

تور مسکو

4.8
از 6 رای
هتلی (نمایش جدید) پکیجی (نمایش قدیم)

مسکو را به عنوان یکی از زنده ترین و پر جنب و جوش ترین پایتخت های اروپایی می شناسند که گردشگران در سفرهای خود بخصوص سفر با تورهای مسکو می توانند بیش از پیش با تاریخ و فرهنگ این شهر سر زنده آشنا شوند. همچنین در کنار تاریخ و فرهنگ پویای این شهر، مسکو به عنوان یکی از بهترین مقاصد شکمگردی شناخته می شود که می تواند پاسخگوی انواغ ذائقه گردشگران باشد و قریب به 3000 رستورانی که در این شهر حضور دارند سندی معتبر بر این مدعا هستند. در مسکو جاذبه های گوناگون از ساختمان های یادگار امپراتوری تزار تا موزه های بزرگ با تاریخ غنی برای گردشگران در دسترس است و احتمالا با توجه به تعدد جاذبه هر کسی هنگام سفر به مسکو با کمبود وقت مواجه خواهد شد. از جمله جاذبه های مسکو می توان به؛ دانشگاه ایالتی مسکو، بنای فتح آسمان، کلیسای جامع سنت باسیل، کلیسای مسیح ناجی، کاخ کرملین، میدان سرخ، متروی مسکو، گالری ترتیاکوف، تئاتر بلشوی و میدان مانژ اشاره کرد.

سوالات متداول

پاسپورت با حداقل 7 ماه اعتبار، 2 قطعه عکس 3*4، فرم اطلاعات شخصی، دعوت‌نامه معتبر از طریق آژانس.
برای انتخاب بهترین هتل در مسکو بهتر است نظرات مسافران قبلی این کشور را مطالعه کنید. مسافران قبلی به هتل‌های مسکواز نظر تمیزی اتاق‌ها، دسترسی هتل، کیفیت صبحانه و برخورد پرسنل امتیاز داده‌اند. لیست برترین هتل‌های مسکو
به منظور برنامه‌ریزی سفرتان به مسکو می‌توانید از تجربیات مسافران قبلی کمک بگیرید. مسافران مکان‌های دیدنی مسکو را از نظر دسترسی، هزینه ورود، زمان بازدید و غیره بررسی و رتبه‌بندی کرده‌اند. لیست برترین جاذبه‌های مسکو
رستوران‌های مسکو بسیار متنوع هستند. برای انتخاب بهترین رستوران می‌توانید از تجربیات مسافران قبلی استفاده کنید. مسافران رستوران‌های مسکو را براساس قیمت، امکانات رستوران، سبک آشپزی و وعده‌های غذایی بررسی کرده‌اند. لیست برترین رستوران‌های مسکو
روسیه اقلیم سرد دارد. برای همین بهترین زمان سفر به این کشور از اواخر خرداد تا اواخر شهریور است. اگر تمایل به دیدن شب‌های سفید دارد، سفرتان را برای اوایل تیر تا مرداد به این کشور برنامه ریزی کنید.
به طور منظم ایرلاین ایرانی ماهان و همچنین ایرلاین روسی ایرفلوت در این مسیر پرواز دارند و تورها بر این اساس ارائه می‌شود.
بهترین زمان خرید تور مسکو یک ماه زودتر است و با توجه به شرایط ویزا روسیه حداقل باید 8 روز کاری قبل از تاریخ سفرتان اقدام کنید. ویزای فوری روسیه نیز 5 روز کاری زمان نیاز دارد.
پیشنهاد می‌شود برای سفر به هر مقصد خارجی، مقدار از بودجه سفر با واحد پول رایج آن مقصد و بخش قابل توجهی را دلار یا یورو به همراه داشته باشید. واحد پول روسیه روبل است.