تور مشهد

4.7
از 155 رای
عنوان تور
مدت اقامت
ایرلاین
آژانس
قیمت و تاریخ ها
2 شب
کاسپین کاسپین
آرشین پرواز قصر آریا
1,780,000 تومان
3 شب
آسمان آسمان
الیما گشت پاسارگاد
1,780,000 تومان
3 شب
تابان ایر تابان ایر
آرشین پرواز قصر آریا
1,795,000 تومان
3 شب
اتوبوسی
سلام پرواز
670,000 تومان

مشهد یکی از پربازدیدترین شهرهای کشور ایران است. در ایران کسانی هستند که سالانه چندین بار به این شهر زیارتی سفر میکنند. جالب است بدانید این شهر در دوران افشاریان پایتخت کشور ایران بود. شهر زیارتی مشهد در سال ۱۳۸۸ به عنوان پایتخت معنوی ایران انتخاب شد و پس از آن از سوی سازمان آیسسکو، در سال ۲۰۱۷ به عنوان پایتخت فرهنگ اسلامی شناخته شده است. در حال حاضرسالانه حدود 27 میلیون مسافر از شهر مشهد مقدس بازدید میکنند. این شهر زیارتی به دلیل وجود حرم امام رضا (ع) مشهدالرضا هم نامیده میشود.

تور مشهد
حرم امام رضا، عکس از کاربران لست سکند


جالب است بدانید این شهر از نظر اقتصادی رتبه دوم کشور را در میان دیگر شهرها به خود اختصاص داده است. در سال های اخیر ساخت و ساز مدرن در مشهد رشد چشمگیری داشته است. طی این سال ها قرار بر این بوده تا سال 1400 شهر مشهد چشم اندازی با معماری مدرن داشته باشد.

تور لحظه آخری مشهد

سالانه مردم زیادی برای زیارت حرم امام رضا (ع) و بازدید از جاذبه های توریستی به این شهر زیارتی سفر میکنند. یکی از بهترین راه ها برای سفر ارزان، تورهای لحظه آخری مشهد است. اما تور لحظه آخری مشهد به چه معناست و بر چه اساس و معیاری تعیین میشود؟ این تورها در دقایق نهایی قیمت گذاری و به فروش میرسد. اگر بخواهیم با پایین ترین قیمت تور مشهد را تهیه کنیم بدون شک باید به سراغ تورهای لحظه آخری برویم. این تورها در صورتی فروخته میشوند که صندلی هواپیما خالی بماند، به این نکته باید توجه داشت در تورهای لحظه آخری تاریخ تور به عهده مسافر نمیباشد. مسافرانی هستند که برای سفر ارزان تورهای لحظه آخری را انتخاب میکنند. این شهر زیارتی به دلیل وجود حرم امام رضا (ع) مشهدالرضا هم نامیده میشود.

قیمت تور مشهد

قیمت تورها بر اساس تاریخ و روزهای هفته، همچنین تعداد روزها و شب های تور، متفاوت می باشند. به این نکته باید توجه داشت تعداد ستاره های هتل و امکانات هتل تاثیر زیادی روی قیمت تورها دارد. میتوانید با مشاهده قیمت تور مشهد از وب سایت لست سکند تور مورد نظر خود را با توجه به درجه و کیفیت هتل و زمان پروازهای مختلف آن انتخاب کنید. قیمت تورهای مشهد با توجه به کلاس پروازی و کیفیت هتل ها متفاوت است.

رزرو تور مشهد

تور مشهد مورد نظر خود را میتوانید با استفاده از فیلترهای مختلف و تاریخ دلخواه خود انتخاب کنید و با برقراری تماس تلفنی با آژانس مورد نظر تور مشهد خود را رزرو کنید. همچنین برای راحت تر شدن کار، در بخش کناری صفحه میتوانید با توجه به قیمت، مقصد، ایرلاین، نوع تور ومدت اقامت و... فیلتر خود را مشخص کنید.

تور ارزان مشهد

با توجه به اینکه لست سکند ارزان ترین تورهای معتبرترین آژانسهای مسافرتی را برای کاربران نمایش میدهد، میتوانید تور ارزان مشهد را با توجه به تخفیف تورها، مناسبت ها و کیفیت هتل های مشهد انتخاب نمایید. رزرو تور لحظه آخری مشهد هم میتواند راه مناسبی برای یک سفر اقتصادی باشد.

تور مشهد لست سکند

با وب سایت لست سکند شما می توانید تمامی تورهای مشهد را از معتبرترین شرکت های هواپیمایی مشاهده نموده و تورهای مورد نظر را با توجه به فیلتر کناری سایت به صورت دلخواه با توجه به کیفیت و قیمت مورد نظر انتخاب نموده و مشاهده کنید. همچنین می توانید برای داشتن اطلاعات بیشتر درباره شهر مشهد سفرنامه ها و راهنمای سفر مشهد را در وب سایت لست سکند مطالعه کنید.

تور مشهد
حرم امام، عکس از کاربران لست سکند

مزیت بزرگ انتخاب تورها از لست سکند در این نکته است که در لست سکند آژانسهای مسافرتی معتبر از سراسر ایران حضور دارند و پکیج تورهای خود را در سایت قرار میدهند و شما میتوانید ضمن مقایسه تورهای مختلف و شرایط آنها، با خیال راحت از معتبرترین آژانسهای مسافرتی که همگی دارای سابقه کافی و همچنین تمامی مجوزهای مربوطه هستند، خریداری نمایید. در این راه لست سکند پشتیبان و همراه شما مسافرین عزیز است و در صورت بروز هرگونه اشکالی در این مراحل به یاری و کمک شما خواهد آمد.

سوالات متداول

بهترین هتل‌های مشهد برای اقامت کدام هستند؟
در مشهد از کجاها دیدن کنیم؟
بهترین رستوران‌های مشهد کدام هستند؟
بهترین زمان سفر به مشهد چه تاریخی است؟