بهترین رستوران‌های مشهد از نظر مردم + عکس، آدرس و منو

4
از 892 رای
آگهی لست سکند - مرجع قیمت - جایگاه K - دسکتاپ
مردم کدام رستوران های مشهد را به هم معرفی می‌کنند؟
20 اسفند 1401 08:00
159

برای آدم‌های خوش خوراک، اینکه بهترین رستوران های مشهد کدام رستوران‌ها هستند، هنگام سفر به مشهد دغدغه مهمی است! البته همه می‌دانیم بخش مهمی از تجربه سفر را خورد و خوراک خوب و غذاهای باکیفیت تشکیل می‌دهد. از بهترین راه‌ها برای انتخاب یک رستوران خوب در مقصد، پرس‌وجو از مردم آن مقصد و همچنین گردشگران دیگر است. ما این کار را باتوجه به نظرات و بازخوردهای رستوران های مشهد انجام داده‌ایم و این مطلب را آماده کرده‌ایم. رستوران‌های این شهر فراوانند، اما اینکه کدام‌یک از رستوران‌ها جزو بهترین رستوران های مشهد هستند، موضوعی است که در ادامه این مطلب از بلاگ لست سکند به‌طور کامل به آن پرداخته‌ایم.

بهترین رستوران های مشهد همگی در این مطلب آورده شده‌اند و دلیل برتر بودن هر کدام از آن‌ها هم توضیح داده‌ایم. همراه با بررسی این رستوران‌ها، اطلاعات مهم هر کدام را (آدرس، ساعت کاری، محدوده قیمتی و...) جداگانه آورده‌ایم تا انتخاب خیلی بهتر و دقیق‌تری انجام دهید.

درست است که مشهد را به عنوان شهری مذهبی و مقصدی زیارتی می‌شناسیم، اما باید بدانیم که به دلیل حجم زیاد مسافری که در این شهر آمدورفت می‌کنند، رستوران‌های با کیفیت و متنوعی در آن یافت می‌شود، حتی بعضی معتقدند بهترین شیشلیک ایران را در مشهد باید خورد. کافی است کمی جستجو کنید تا متناسب با سلیقه‌تان یک رستوران مناسب پیدا کنید. بنابراین حتی اگر با تور مشهد هم آمده باشید، از بهترین رستوران های مشهد نباید غافل شوید و پیشنهاد می‌کنیم حداقل یک وعده مسیرتان را به سمتشان کج کنید. معرفی رستوران های مشهد می‌تواند راهنمای سفر به مشهد را برایتان کامل‌تر کند و مسیرهای میانبر را نشانتان دهد.

04-Blog-Photo Cover (00-09-10).jpg

رستوران پسران کریم

رستوران پسران کریم در سال 1359 در خیابان طالقانی افتتاح شد و از سال 1376 به محل فعلی واقع در بلوار خیام 23 (فرهاد 22) انتقال یافته است. در این مجموعه سعی شده از بهترین و سالم‌ترین مواد غذایی استفاده شود. کنترل دائمی برای حمل بهداشتی مواد غذایی از مبدأ تا مقصد و توجه ویژه به بهداشت فضاهای آماده‌سازی و انبارهای مواد غذایی، یکی از مهم‌ترین عوامل محبوبیت این رستوران است. همچنین طبخ غذا از دلایل کیفیت و شهرت خوب رستوران پسران کریم محسوب می‌شود.

اسم رستوران پسران کریم به عنوان یکی از بهترین رستوران های مشهد که می‌آید، از چلوماهیچه و چلو گوشت آن هم نام برده می‌شود؛ زیرا معروف‌ترین و محبوب‌ترین غذاهای رستوران پسران کریم این دو غذا هستند. چلو ماهیچه پسران کریم به‌قدری معروف است که در کل ایران طرفدار دارد. دقت کنید که این دو غذا بسیار پرسفارش هستند و معمولاً در نیم ساعت تا یک ساعت اول باز شدن رستوران، تمام می‌شوند. بنابراین اگر قصد رفتن به رستوران پسران کریم و سفارش دادن چلوماهیچه یا چلو گوشت را دارید، حتماً در دقایق ابتدایی باز شدن رستوران نوبت ظهر یا شب، در رستوران حضور پیدا کنید. علاوه بر شعبه مرکزی که در خیابان فرهاد واقع شده است، دو شعبه خیابان خیام و برج آلتون از دیگر شعبه‌های مجموعه رستوران‌های پسران کریم در مشهد هستند.

 • محدوده قیمتی غذاهای رستوران پسران کریم: تقریباً گران

ساعت کاری رستوران پسران کریم

ظهرها 12:00 تا 15:30

شب‌ها 20:00 تا 22:30

تلفن رستوران پسران کریم

05131919

صفحه اینستاگرام رستوران پسران کریم

pesaranekarim@

سایت رستوران پسران کریم

www.pesarankarim.com

آدرس رستوران پسران کریم (شعبه فرهاد)

چهارراه خیام، بلوار دستغیب، فرهاد 22

موقعیت دقیق رستوران پسران کریم روی نقشه

منو پسران کریم
بخشی از منوی رستوران پسران کریم
رستوران پسران کریم
چلو ماهیچه رستوران پسران کریم؛ عکس از آرشیو لست سکند، مجتبی محمدی
داخل رستوران پسران کریم
نمایی از فضای داخلی رستوران پسران کریم؛ عکس از آرشیو لست سکند، مریم رجایی

رستوران ارم شاندیز

رستوران ارم شاندیز یکی از قدیمی‌ترین و بهترین رستوران های مشهد است که درسال 1362 افتتاح شده و کیفیت غذا در آن مثال‌زدنی است. رستوران ارم شامل سه قسمت است که به بخش‌های سنتی، فضای باز و سالن VIP تقسیم شده است و باتوجه به هر کدام از آن‌ها می‌توانید در بخش مورد نظرتان غذایتان را میل کنید. گفتنی است که بخش رستوران VIP از سال 1390 راه‌اندازی شده است. 

چلوکباب‌ها و شیشلیک‌های این رستوران بسیار محبوب هستند و بیشتر مشتریان این رستوران را کسانی تشکیل می‌دهند که قصد خوردن کباب‌های آن را دارند. همچنین می‌توانیم شیشلیک‌های این رستوران را جزو سه شیشلیک برتر مشهد بدانیم.

نکته جالب رستوران ارم شاندیز مشهد این است که شما فقط قیمت غذای اصلی خود را پرداخت می‌کنید و بسیاری از مخلفات برای شما رایگان سرو می‌شوند که این نکته، وجه تمایز برجسته‌ای برای رستوران ارم شاندیز به شمار می‌آید؛ به‌عنوان مثال، اگر شما شیشلیک سفارش دهید، فقط هزینه شیشلیک را پرداخت می‌کنید و مخلفات کنار غذا مثل سرویس لبنیات شامل ماست، دوغ، نان، به‌صورت رایگان برای شما آورده می‌شود.

رستوران ارم شاندیز مشهد فضای باز بسیار بزرگی دارد و این فضای باز در دوران کرونا، یک مزیت محسوب می‌شود. رستوران ارم شاندیز حتی این امکان را دارد که میزهای VIP را از طریق سایتشان رزرو کنید ولی اگر بیش از 10 نفر باشید، برای رزرو باید تماس بگیرید. اگر به این رستوران رفتید، در منطقه شاندیز هم گردش کنید، چراکه جزو جاهای دیدنی‌های اطراف مشهد به شمار می‌رود.

 • محدوده قیمتی غذاهای رستوران ارم شاندیز: متوسط رو به بالا

ساعت کاری رستوران ارم شاندیز

ظهرها: 12:00 تا 16:15

شب‌ها: 20:00 تا 23:15

تلفن رستوران ارم شاندیز

05134284000

صفحه اینستاگرام رستوران ارم شاندیز

eramshandiz@ و eram.vip@

سایت رستوران ارم شاندیز

www.eramrestaurant.ir

آدرس رستوران ارم شاندیز

شاندیز، نرسیده به میدان دوم، رستوران ارم شاندیز

موقعیت دقیق رستوران ارم شاندیز

منو رستوران ارم شاندیز
بخشی از منوی رستوران ارم شاندیز
رستوران ارم شاندیز
رستوران ارم شاندیز؛ عکس از آرشیو لست سکند، علی طاعمی
شاندیز مشهد
بخش‌هایی از فضای بیرونی رستوران ارم شاندیز؛ عکس از آرشیو لست سکند، علی طاعمی

رستوران لیالی لبنان

چیزی که رستوران لیالی لبنان را متفاوت می‌کند و آن را جزو رستوران های معروف مشهد قرار می‌دهد، این است که در غذاها به‌هیچ عنوان از سوسیس و کالباس و سویا استفاده نمی‌کنند. به‌همین دلیل هم هست که جزو سالم‌ترین غذاها و رستوران های مشهد قرار می‌گیرد. پرطرفدارترین غذایی که در این رستوران سفارش می‌دهند، پیتزا بعلبکی است.
اگر این رستوران را انتخاب کردید، حواستان به ساعتی باشد که مراجعه می‌کنید، چون معمولاً ساعت 20:00 تا 23:00 شلوغ‌ترین ساعات رستوران لیالی لبنان است که مراجعه‌کنندگان غالباً باید در صف و نوبت منتظر بایستند. این رستوران لبنانی در مشهد دو شعبه دارد که با توجه به رأی بیشتر شعبه بهجت آباد، به‌عنوان رستوران محبوب مشهد، اطلاعات این شعبه را می‌نویسیم.

 • محدوده قیمتی غذاهای رستوران لیالی لبنان: متوسط رو به بالا

ساعت کاری رستوران لیالی لبنان

همه روزه 10 صبح تا 1 بامداد

تلفن رستوران لیالی لبنان

 

آدرس رستوران لیالی لبنان

خیابان آیت‌الله شیرازی، خیابان آیت‌الله بهجت

موقعیت دقیق رستوران لیالی لبنان روی نقشه

غذای رستوران لیالی لبنان
غذای رستوران لیالی لبنان؛ عکس از آرشیو لست سکند، مجید میرزادی
لیالی لبنان
نمای بیرونی رستوران لیالی لبنان؛ عکس از آرشیو لست سکند، مجید میرزادی

پیتزا شبدیز

در کنار رستوران های سنتی مشهد و کبابی‌های متنوع آن اگر قرار باشد چند فست فود معرفی کنیم، یکی از بهترین رستوران های مشهد در زمینه غذاهای فست فودی، پیتزا شبدیز است. شبدیز سه شعبه دارد که از بهترین فست‌فودهای مشهد به حساب می‌آیند. رستوران شبدیز در سایت tripadvisor هم جزو بهترین رستوران های مشهد است. فست فود شبدیز سه شعبه دارد که در ادامه متن لست سکند، اطلاعات شعبه خیابان هفت تیر را نوشته‌ایم که در گوگل محبوبیت بیشتری دارد.

 • محدوده قیمتی غذاهای رستوران شبدیز: متوسط

ساعت کاری رستوران شبدیز

همه روزه از ساعت 12:00 تا نیمه‌شب

تلفن رستوران شبدیز

05138666666

صفحه اینستاگرام رستوران شبدیز

shabdizgroup@

سایت رستوران شبدیز

www.shabdizgroup.com

آدرس رستوران شبدیز

بلوار هفت تیر، بین هفت تیر 13 و هفت 15

موقعیت دقیق پیتزا شبدیز مشهد روی نقشه

منو رستوران شبدیز
منوی فست فود شبدیز
پیتزا شبدیز مشهد
برخی پیتزاهای شبدیز؛ عکس از آرشیو لست سکند، شکوفه امینی
پیتزا شبدیز
نمای بیرونی رستوران شبدیز؛ عکس از آرشیو لست سکند، شکوفه امینی

رستوران احسان

رستوران احسان از سال 1357 فعالیت دارد و طی این سال‌ها توانسته اعتبار درخور توجهی را میان مردم به‌دست بیاورد. کیفیت غذاهای رستوران احسان و همچنین خدماتی که در این رستوران ارائه می‌دهند، آن را جزو بهترین رستوران های مشهد کرده است. غیر از کیفیت به‌یادماندنی غذا، تنوع منوی رستوران هم نکته مثبتی محسوب می‌شود. فضا و خدماتی هم که رستوران احسان از آن بهره‌مند است و ارائه می‌دهد، نقطه قوت دیگری برای آن به شمار می‌آید.

شما به محض ورود به رستوران احسان می‌توانید متوجه سطح کیفی بهداشت در آن بشوید. علاوه بر این، امکان برگزاری مراسم عروسی، تولد و جشن‌ها از جمله مزیت‌های دیگری هستند که این رستوران محبوب مشهد از آن‌ها برخوردار است. رستوران احسان دو شعبه دارد که در ادامه، آدرس شعبه اصلی و اطلاعات مجموعه رستوران‌های احسان را آورده‌ایم.

 • محدوده قیمتی غذاهای رستوران احسان: متوسط

ساعت کاری رستوران احسان

همه روزه از ساعت 12:00 تا 24:00

تلفن رستوران احسان

05138409777

صفحه اینستاگرام رستوران احسان

ehsanrestaurant@

سایت رستوران احسان

www.ehsan-restaurant.com

آدرس رستوران احسان

مشهد، احمدآباد، بلوار ملاصدرا، ملاصدرا 2، احمدآباد دهم

موقعیت دقیق رستوران احسان روی نقشه

منو رستوران احسان
برخی از غذاهای منوی رستوران احسان
رستوران احسان مشهد
نمونه‌ای از غذاهای رستوران احسان
رستوران احسان در مشهد
نمای داخلی از رستوران احسان، یکی از بهترین رستوران‌های مشهد

مجتمع گردشگری باباقدرت

اگر دوست دارید وعده غذایی‌تان را در مجموعه‌ای تاریخی نوش جان کنید، سری به مجتمع گردشگری باباقدرت بزنید. مجتمع گردشگری باباقدرت یکی دیگر از بهترین رستوران های مشهد است و از جاهای دیدنی مشهد هم به شمار می‌رود. قدمت این مجتمع به دوران قاجار برمی‌گردد و بیش از دو قرن است که از ساخت آن توسط استادکاران هنرمند و معماران ایرانی می‌گذرد. این اثر ارزشمند در سال ۱۳۸۰ توسط سازمان میراث فرهنگی به عنوان یکی از آثار ملی به ثبت رسید.

این مجتمع شامل رستوران سنتی، چایخانه و بازارچه‌ای سنتی می‌شود و چهار گواهینامه بین‌المللی از کشور انگلستان در زمینه خدمات توریسم و رستوران دارد. این رستوران شلوغ و شناخته شده، کیفیت غذایی مطلوبی دارد و بیشتر اهالی مشهد مهمان‌های خیلی عزیز و البته سخت‌پسندشان را به این رستوران دعوت می‌کنند.

 • محدوده قیمتی غذاهای رستوران بابا قدرت: گران

ساعت کاری رستوران بابا قدرت

ظهرها: 12:00 تا 16:00

شب‌ها: 19:30 تا 22:30

تلفن رستوران بابا قدرت

 051-۳۳۴۴۰۸۰۳

صفحه اینستاگرام رستوران بابا قدرت

babaghodrat_restaurant@

وب‌سایت رستوران بابا قدرت

www.babaghodrat.com

آدرس رستوران بابا قدرت

مشهد، بلوار امام رضا، بلوار صدر

 
موقعیت دقیق مجتمع بابا قدرت مشهد
منو رستوران باباقدرت
منوی رستوران باباقدرت
مجتمع گردشگری باباقدرت
برخی غذاهای رستوران باباقدرت؛ عکس از آرشیو لست سکند، م.خ
رستوران بابا قدرت مشهد
فضای بیرونی رستوران بابا قدرت؛ عکس از آرشیو لست سکند، محسن
رستوران بابا قدرت مشهد
فضای داخلی رستوران باباقدرت؛ عکس از آرشیو لست سکند، ثمین شهرستانی

رستوران رضایی

رستوران رضایی مشهد که در حال حاضر با توسعه شعبه‌هایش به نام گروه رستوران‌های رضایی درآمده، از بهترین رستوران های مشهد است. سال 1336 جرقه تأسیس این رستوران‌ها زده شد و اولین رستوران هم با نام یاس فعالیتش را شروع کرد. اما بعدها در سال 1357 بود که چلوکبابی رضایی در خیابان دریادل تأسیس شد و نام رضایی از آن زمان شکل تجاری به خود گرفت. شعبه دریادل، مستقل از شعبه‌های دیگر فعالیت می‌کند.

بعدتر با شهرتی که پیدا کرد، اولین شعبه‌اش در سال 1366 در خیابان آبکوه تأسیس شد و پس از آن شعبه کترینگ (مخصوص بیرون‌بر) در خیابان آزادی به نام «جوجیکو» و شعبه دیگر در خیابان آخوند خراسانی مشغول به فعالیت شدند. با رونق گرفتن این شعب، در سال 1388 رستوران رضایی در بابل هم شعبه‌ای افتتاح کرد و فعالیتش را حتی به خارج از مشهد هم توسعه داد. شعبه پنجم آن در سال 1393 در نزدیکی میدان جمهوری اسلامی (تلوزیون) تأسیس شد.

با توجه به شعب متعدد رستوران رضایی، می‌توانید هر شعبه‌ای را که نزدیک محل اقامت و رفت‌وآمدتان هستند، بدون هیچ شکی انتخاب کنید و اگر قصد تهیه غذای بیرون‌بر داشتید، به شعبه خیابان آزادی مراجعه کنید. لازم به ذکر است که پرطرفدارترین غذاهای رستوران رضایی مشهد جوجیکو، کباب کوبیده و خورش قرمه‌سبزی است. البته به‌دلیل مشتریان فراوان این رستوران، اگر دیر مراجعه کنید، ممکن است غذاهای منو تمام شوند. در زیر، اطلاعات شعبه آبکوه را نوشته‌ایم که اولین شعبه رستوران رضایی بوده است. برای کسب اطلاعات جزئی‌تر به سایت رستوران مراجعه کنید که در ادامه مشخصات آن را آورده‌ایم.

 • محدوده قیمتی غذاهای رستوران رضایی: متوسط رو به بالا

ساعت کاری رستوران رضایی

همه روزه از ساعت 12:00 ظهر تا 24:00 شب

تلفن رستوران رضایی

۰۵۱-۳۸۴۴۲۰۰۰

صفحه اینستاگرام رستوران رضایی

rezaeefood@

سایت رستوران رضایی

www.rezaeefood.ir

آدرس رستوران رضایی

تقاطع کلاهدوز، خیابان آبکوه

موقعیت دقیق رستوران رضایی مشهد شعبه آبکوه

منو رستوران رضایی
بخشی از منوی رستوران رضایی
رستوران رضایی مشهد
غذاهای رستوران رضایی از رستوران های خوب مشهد
رستوران رضایی
بخشی از فضاهای درونی رستوران رضایی

رستوران معین درباری

رستوران معین درباری مشهد یکی دیگر از بهترین رستوران‌ های مشهد و همچنین قدیمی‌های این شهر است. سالن غذاخوری اینجا بر خلاف رستوران‌های شیک و مدرن امروزی، چند پله از سطح زمین پایین‌تر است و دیوارها و سقف آن، آیینه‌کاری شده و البته فضای داخلی این رستوران با گل‌های طبیعی و مصنوعی زیبا و آکواریوم طراحی شده است. انواع غذاهای ایرانی به همراه سالاد بار و میز اردور، در این رستوران سرو می‌شود ولی معروف‌ترین غذای اینجا شیشلیک است که پیشنهاد می‌کنیم حتما آن را امتحان کنید! رستوران معین درباری دو شعبه دارد که شعبه محبوب و مرکزی آن، شعبه میدان تلوزیون است.

 • محدوده قیمتی غذاهای رستوران معین درباری: متوسط رو به بالا

ساعت کاری رستوران معین درباری

همه‌روزه از ساعت 12:00 تا 24:00

تلفن رستوران معین درباری

05138549090 - 05138520009

صفحه اینستاگرام رستوران معین درباری

moeindarbari_mashhad@

سایت رستوران معین درباری

www.moeindarbari.org

آدرس رستوران معین درباری (شعبه مرکزی)

بین میدان تلویزیون و میدان پارک، حاشیه شهرک نوفل لوشاتو

 موقعیت دقیق رستوران معین درباری (شعبه مرکزی)

منو معین درباری مشهد
منوی رستوران معین درباری مشهد
رستوران معین درباری
غذای رستوران معین درباری؛ عکس از آرشیو لست سکند، فاطمه علوی
معین درباری مشهد
بخش‌هایی از فضای رستوران معین درباری مشهد

رستوران راستگو

رستوران راستگو یکی دیگر از بهترین رستوران های مشهد است که فضایی لوکس و مجلل دارد. این رستوران بیش از نیم قرن است که فعالیت می‌کند. شما امکان این را دارید علاوه بر اینکه از رستوران به‌صورت عمومی استفاده کنید، محافل دوستانه و کاری، جشن‌ها و مراسم خودتان را هم در آن برگزار کنید. برای این کار هم بهتر است چند روز قبل از مراسمی که در نظر دارید، با رستوران هماهنگی‌های لازم را انجام دهید.

رستوران راستگو سال 1346 توسط آقای رضا راستگو تأسیس شده و حالا بیش از 50 سال است فعالیت می‌کند و روزبه‌روز مشتریانش بیشتر می‌شود. با افزایش مشتریان، به‌مرور رستوران راستگو دکوراسیونش را به شیوه مدرن و VIP طراحی کرد. این رستوران فقط یک شعبه در مشهد دارد و محبوب‌ترین غذاهایش چلوبرگ و شیشلیک هستند.

 • محدوده قیمتی غذاهای رستوران راستگو: متوسط رو به بالا

ساعت کاری رستوران راستگو

ظهرها: 12:00 الی 16:00

شب‌ها: 20:00 الی 24:00

تلفن رستوران راستگو

05136016696 - 09158900041

صفحه اینستاگرام رستوران راستگو

viprastgoo@

سایت رستوران راستگو

www.viprastgoo.com

آدرس رستوران راستگو

مشهد، بلوار وکیل آباد، بین وکیل آباد 23 و 25

موقعیت دقیق رستوران راستگو

منو رستوران راستگو
بخشی از منوی رستوران راستگو
کباب رستوران راستگو
نمونه‌ای از غذاهای رستوران راستگو
رستوران راستگو مشهد
نمای داخلی از رستوران راستگو؛ یکی از رستوران های معروف مشهد
رستوران راستگو
نمای خارجی از رستوران راستگو؛ یکی از بهترین رستوران های مشهد

رستوران مهستان شاندیز

رستوران مهستان شاندیز، انواع غذاهای ایرانی را با کیفیتی مطلوب ارائه می‌دهد. این رستوران با محیط جذابی که دارد، فضای بسیار خوبی را برای صرف یک وعده غذایی به‌یادماندنی برای مخاطبانش ایجاد کرده است. در رستوران مهستان هم فضای باز وجود دارد و هم فضای سرپوشیده هست. موقعیت قرارگیری مهستان شاندیز در نزدیکی یکی از بهترین مراکز خرید مشهد، یعنی برج آرمیتاژ است. همین مورد، به‌تنهایی از برتری‌های مهستان برشمرده می‌شود.

 • محدوده قیمتی غذاهای رستوران مهستان شاندیز: گران

ساعت کاری مهستان شاندیز

ظهرها: 12:30 تا 17:00

شب‌ها: 19:30 تا 24:00

تلفن رستوران مهستان شاندیز

051-38696666

صفحه اینستاگرام رستوران مهستان شاندیز

mahestan_shandiz@

آدرس رستوران شاندیز

هفت تیر 8، ابتدای گلشن

موقعیت دقیق رستوران مهستان شاندیز روی نقشه

منو مهستان شاندیز
بخشی از منوی رستوران مهستان شاندیز
رستوران شاندیز مهستان
نمونه‌ای از غذاهای رستوران مهستان شاندیز
مهستان شاندیز مشهد
نمای بیرونی رستوران مهستان شاندیز

رستوران ایتالیایی لیو

به‌دنبال غذای ایتالیایی در مشهد می‌گردید؟ حتماً پیشنهاد می‌کنیم که سری به مجموعه رستوران‌های لیو بزنید. لیو از رستوران های معروف مشهد است که تخصصش در ارائه غذاهای ایتالیایی است. پس اگر غذاهای ایتالیایی دوست دارید، یا ذائقه‌ای نزدیک به آن‌ها دارید، حتماً غذاهای این رستوران را امتحان کنید.

تنوع پیتزاهایی که در رستوران لیو مشهد هست، دنیایی از طعم‌ها را پیش روی شما می‌گذارد که شاید انتخاب کردن را کمی برایتان سخت کند. غیر از پیتزا، انواع پاستا و غذاهای دیگری مانند لازانیا هم در این رستوران سرو می‌شوند که بسته به سلیقه‌تان می‌توانید آن‌ها را سفارش دهید.

 • محدوده قیمتی غذاهای رستوران لیو: متوسط رو به بالا

ساعت کاری رستوران لیو

ظهرها: 12:30 تا 15:30

شب‌ها: 19:00 تا 24:00

تلفن رستوران لیو

051-36021427

صفحه اینستاگرام رستوران لیو

lio_restaurant@

آدرس رستوران لیو

میدان پارک، نبش آزادی 1

موقعیت دقیق رستوران لیو روی نقشه

منو رستوران لیو
منوی روستوران ایتالیایی لیو
رستوران لیو مشهد
نمونه‌ای از پیتزاهای رستوران لیو در مشهد
رستوران لیو در مشهد
بخشی از فضای داخلی رستوران‌های لیو

رستوران سدروس

رستوران سدروس مشهد هم جزو لیست بهترین رستوران های مشهد قرار می‌گیرند. این رستوران هم مانند سایر رستوران های معروف مشهد، غذاهای سنتی مثل چلوکباب و شیشلیک را دارد؛ اما برخی از غذاها و خوراکی‌هایی که در منوی آن مشاهده می‌کنید، یکی از وجوه تمایز رستوران سدروس محسوب می‌شود. دمنوش، بستنی و سینی سوخاری در کنار غذاهای سنتی این رستوران، دست شما را برای انتخاب بسیار بازمی‌گذارند. با توجه به این منو، تقریباً هر کس با هر سلیقه‌ای که دارد، می‌تواند در این رستوران تجربه‌ای به‌یاد ماندنی از ضیافت طعم‌ها را برای خود ترتیب دهد.

رستوران سدروس مشهد در رده رستوران‌های متوسط رو به گران مشهد قرار می‌گیرد و افزون بر غذاهای متنوع و با کیفیت، فضای دل‌نشین و زیبایی هم در دو شعبه آن طراحی شده است. علاوه بر رستوران، سدروس به تالار پذیرایی هم مجهز است که از آن برای مراسم و مهمانی‌ها می‌توانید استفاده کنید.

این رستوران در سال 1397 عنوان برند برتر رستوران محبوب را دریافت کرده است. در حال حاضر، این رستوران دو شعبه مختلف دارد که با توجه به امتیاز بیشتر شعبه رضاشهر، در ادامه اطلاعات این شعبه را در لست سکند می‌خوانید.

 • محدوده قیمتی غذاهای رستوران سدروس: متوسط رو به بالا

ساعت کاری رستوران سدروس

ظهرها: 12:00 تا 16:00

شب‌ها: 19:00 تا 23:00

تلفن رستوران سدروس

051-38762020

صفحه اینستاگرام رستوران سدروس

cedrus_group@

سایت رستوران سدروس

www.cedrus-group.ir

آدرس رستوران سدروس

مشهد، رضاشهر، پیروزی 5، نبش دعبل خزائی 12

موقعیت دقیق رستوران سدروس (شعبه رضاشهر)

منو سدروس مشهد
منوی رستوران سدروس مشهد
غذای سدروس مشهد
نمایی از برخی غذاهای رستوران سدروس، از رستوران های خوب مشهد
رستوران سدروس مشهد
نمای داخلی رستوران سدروس
رستوران سدروس
نمای خارجی رستوران سدروس

رستوران امید

در کنار رستوران‌ های مجلل و متنوع مشهد، رستوران امید هم می‌تواند در لیست بهترین رستوران های مشهد قرار بگیرد که کیفیت خوبی در طبخ انواع کباب دارد. قیمت‌های رستوران امید مقرون‌به‌صرفه و مناسبند و غیر از کیفیت، از این نظر هم رستوران حائز اهمیت است. کسانی که طرفدار کبابی امید هستند معمولاً کوبیده آن را پیشنهاد می‌کنند. این چلوکبابی در حال حاضر شعبه دیگری ندارد. توجه کنید که در مشهد، چند رستوران با همین نام وجود دارند، بنابراین پیش از رفتن به رستوران، از اطلاعاتش مطلع شوید و سپس اقدام به تهیه و صرف غذا کنید.

 • محدوده قیمتی غذاهای رستوران امید: اقتصادی

ساعت کاری رستوران امید

همه روزه از 11:00 الی 00:30 بامداد

تلفن رستوران امید

05133411111

صفحه اینستاگرام رستوران امید

kababomid@

سایت رستوران امید

www.kababomid.com

آدرس رستوران امید

مشهد، فداییان اسلام، فداییان اسلام 21، نبش عرفانی 3 (رام)

موقعیت دقیق رستوران امید مشهد

منو رستوران امید
بخشی از منوی رستوران کباب امید
کبابی امید
نمونه‌ای از غذاهای ستوران امید
کبابی امید مشهد
نمای داخلی رستوران کباب امید
رستوران امید مشهد
نمای خارجی رستوران امید از رستوران های معروف مشهد

رستوران پدیده شاندیز

 رستوران پدیده شاندیز مشهد، هم فضای باز و هم محیط‌ بسته دارد. اینکه کدام را انتخای کنید، کاملاً بستگی به سلیقه شما دارد. کیفیت غذای رستوران شاندیز، به‌قدری است که آن را در بین بهترین رستوران های مشهد قرار می‌دهد. بعضی‌ها مشتری پروپاقرص شیشلیک‌های این رستوران هستند و معتقدند در کنار فضای زیبای رستوران، لذت خوردن شیشلیک دو چندان می‌شود. پدیده شاندیز با توسعه کارش بعد از مشهد در تهران و کیش هم شعبه‌هایی را تأسیس کرد. شاندیز از تفریحات مشهد هم محسوب می‌شود.

 • محدوده قیمتی غذاهای رستوران پدیده شاندیز: متوسط رو به بالا

ساعت کاری رستوران پدیده شاندیز

همه روزه 12:00 ظهر تا 24:00

تلفن رستوران پدیده شاندیز

1464

صفحه اینستاگرام رستوران پدیده شاندیز

restaurant.padideh.shandiz@

آدرس رستوران پدیده شاندیز

شاندیز، نبش ولیعصر 11

موقعیت دقیق رستوران پدیده شاندیز مشهد (شعبه مرکزی)

منو پدیده شاندیز مشهد
منو رستوران پدیده شاندیز
منو پدیده شاندیز در مشهد
منو رستوران پدیده شاندیز
رستوران پدیده شاندیز
نمایی از رستوران پدیده شاندیز مشهد
پدیده شاندیز مشهد
سالادبار رستوران پدیده شاندیز مشهد
شاندیز مشهد
فضای بیرونی رستوران پدیده شاندیز شعبه شاندیز
 
  

کافه رستوران تراس

یکی دیگر از بهترین و البته جذاب‌ترین رستوران‌های مشهد، کافه و رستوران تراس است. این رستوران که قدمت چندانی ندارد، در زمانی کوتاه، میان اهالی این شهر و همچنین گردشگران شهرت خوبی پیدا کرده است. در این رستوران که فضای بسیار زیبایی هم دارد می‌توانید انواع غذاهای ایرانی و فرنگی را امتحان کنید. غذاهای ایتالیایی و ترکی مانند پیده و لاهمجون در منوی این رستوران بسیار محبوب هستند. علاوه بر این، منوی کافه با انواع نوشیدنی‌ها و دسرها، به جذابیت کافه رستوران تراس افزوده و مشتریانش را افزایش داده است. صبحانه بوفه این رستوران، یکی از بهترین و متنوع‌ترین صبحانه‌های شهر مشهد است. فضای لوکس و شیک، منوی جداگانه ناهار و شام و تنوع و حجم زیاد غذاها، رستوران تراس را در لیست بهترین رستوران های مشهد قرار می‌دهد.

ساعت کاری کافه رستوران تراس

۸:۳۰ صبح الی ۲۴:۰۰ شب.

تلفن کافه رستوران تراس

26387 054

صفحه اینستاگرام کافه رستوران تراس

terrace.food.complex@

آدرس کافه رستوران تراس

مشهد، بلوار وکیل آباد، بلوار امامت، بین امامت ۶ و ۸

موقعیت کافه رستوران تراس

lastsecond.ir- best restaurant in mashhad 2.jpg
منو کافه رستوران تراس
lastsecond.ir- best restaurant in mashhad 3.jpg
کافه رستوران تراس مشهد
lastsecond.ir- best restaurant in mashhad 78.jpg
فضای کافه رستوران تراس

سخن آخر

در این مقاله از لست سکند، تعدادی از بهترین رستوران های معروف مشهد را با هم بررسی کردیم. این رتبه‌بندی بر اساس نظر و امتیاز کاربران و کسانی است که تجربه چشیدن طعم غذا در این رستوران‌ها را داشته‌اند. لازم به ذکر است که معمولاً کیفیت غذای شعب مختلف رستوران‌ها از یک استاندارد پیروی می‌کند، اما گاهی یک شعبه محبوبیت بیشتری پیدا می‌کند.

بدون شک، رستوران های محبوب مشهد به همین مواردی که آن‌ها را نام بردیم محدود نمی‌شوند و همچنان می‌توان بر تعداد آن‌ها افزود. اگر فکر می‌کنید از میان بهترین رستوران های مشهد، موردی از قلم افتاده برایمان بنویسید.

 

 تألیف: تیم نویسندگان لست سکند