Close

تور مکزیکو سیتی

0
از 0 رای

سوالات متداول

"برای سفر به مکزیکو سیتی نیاز به ویزا دارید. شرایط و مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزای کشورهای مختلف در لینک زیر موجود است: اطلاعات ویزا"">اطلاعات ویزا"
بهترین فصل سفر به مکزیکو سیتی زمستان و بهار است.
برای انتخاب بهترین هتل در مکزیکو سیتی بهتر است نظرات مسافران قبلی این کشور را مطالعه کنید. مسافران قبلی به هتل‌های مکزیکو سیتی از نظر تمیزی اتاق‌ها، دسترسی هتل، کیفیت صبحانه و برخورد پرسنل امتیاز داده‌اند. لیست برترین هتل‌های مکزیکو سیتی
مسافران مکان‌های دیدنی مکزیکو سیتی را از نظر دسترسی، هزینه ورود، زمان بازدید و غیره بررسی و رتبه‌بندی کرده‌اند. لیست برترین جاذبه‌های مکزیکو سیتی
در مکزیکو سیتی رستوران‌های بیشماری وجود دارد که برای انتخاب بهترین رستوران می‌توانید از تجربیات مسافران قبلی استفاده کنید. مسافران رستوران‌های مکزیکو سیتی را براساس قیمت، امکانات رستوران، سبک آشپزی و وعده‌های غذایی بررسی کرده‌اند. لیست برترین رستوران‌های مکزیکو سیتی
پیشنهاد می‌شود برای سفر به هر مقصد خارجی، مقدار از بودجه سفر با به واحد پول رایج آن مقصد و بخش قابل توجهی را دلار یا یورو به همراه داشته باشید. واحد پول مکزیک پزو است.
برخی از تورها ممکن است پرواز یا هتل آن چارتری (غیر قابل کنسلی) باشد، قبل از خرید شرایط کنسلی تور را مطالعه یا از آژانس مربوطه سوال بفرمایید.
تورهای مکزیکو سیتی با توجه به درخواست شما در هر تاریخی قابل اجراست.
هرجایی که سفر می‌کنید باید جوانب احتیاط را رعایت کنید اما این به آن معنا نیست که مکزیکو سیتی شهر ناامنی است؛ پس با رعایت اصول اولیه سفر، سفری امن به مکزیکو سیتی داشته باشید.
در هتل‌های مکزیکو سیتی اغلب دسترسی به وایفای وجود دارد اما اگر علاوه بر محل اقامت در مکان‌های دیگر به سیمکارت نیاز دارید پیشنهاد می‌کنیم سیمکارت‌ تهیه کنید.
"مکزیک 3 اپراتور تلفن همراه دارد Telcel، Movistar و AT&T mexico-city. تِلسِل بیشترین پوشش آنتن‌دهی را دارد و از طرفی AT&T mexico-city برای تماس‌های خارجی به کانادا و آمریکا هزینه‌ی اضافی را لحاظ نمی‌کند. "
فیلتر کنید