Close

تور نایروبی

0
از 0 رای
هتلی (نمایش جدید) پکیجی (نمایش قدیم)

سوالات متداول

"شهروندان ایرانی برای ورود به نایروبی نیازمند اخذ ویزای کنیا هستند و برای اخذ ویزا باید به دنبال ویزای الکترونیکی کنیا باشند. برای مدارک و شرایط ویزای کنیا به لینک زیر مراجعه کنید: : اطلاعات ویزا"">اطلاعات ویزا"
بهترین زمان سفر به نایروبی فصل زمستان است.
نایروبی، پایتخت کشور کنیا است، سفر به نایروبی یکی از مقصدهای محبوب بین شهروندان ایرانی است
برای انتخاب بهترین هتل در نایروبی بهتر است نظرات مسافران قبلی نایروبی را مطالعه کنید. مسافران قبلی به هتل‌های نایروبی از نظر تمیزی اتاق‌ها، دسترسی هتل، نایروبییت صبحانه و برخورد پرسنل امتیاز داده‌اند. لیست برترین هتل‌های نایروبی
برای برنامه‌ریزی سفرتان بهتر است از تجربه مسافران قبلی کمک بگیرید. مسافران قبلی نایروبی مکان‌های دیدنی این شهر را از نظر دسترسی، هزینه ورود، زمان بازدید و غیره بررسی و رتبه‌بندی کرده‌اند. "لیست برترین جاذبه‌های نایروبی
برای انتخاب بهترین رستوران در نایروبی پیشنهاد می‌شود از تجربیات دیگر مسافران نایروبی استفاده کنید. مسافران رستوران‌های نایروبی را براساس قیمت، امکانات رستوران، سبک آشپزی و وعده‌های غذایی بررسی کرده‌اند. لیست برترین رستوران‌های نایروبی
پیشنهاد می‌شود برای سفر به هر مقصد خارجی، مقدار از بودجه سفر با به واحد پول رایج آن مقصد و بخش قابل توجهی را دلار یا یورو به همراه داشته باشید. واحد پول کنیا شیلینگ است.
برای سفر به بین شهرهای کنیا می‌توانید از پروازهای داخلی ارزان‌قیمت، قطار و اتوبوس یا مینی‌بوس استفاده کنید.
"اپراتورهای Safaricom، Airtel و Telkom را می‌توانید از هر مغازه‌ی موبایل‌فروشی در نایروبی تهیه کنید. بهترین راه دسترسی به اینترنت خرید سیم‌کارت و استفاده از دیتا است. یک سیم‌کارت 100 شلینگ قیمت دارد و شما پوشش آنتن‌دهی خوبی در سراسر نایروبی خواهید داشت مگر این‌که در طبیعت یا پارک‌های ملی باشید.
برخی از تورها ممکن است پرواز یا هتل آن چارتری (غیر قابل کنسلی) باشد، قبل از خرید شرایط کنسلی تور را مطالعه یا از آژانس مربوطه سوال بفرمایید.
تورهای نایروبی با توجه به درخواست شما در هر تاریخی قابل اجراست.
هرجایی که سفر می‌کنید باید جوانب احتیاط را رعایت کنید اما این به آن معنا نیست که نایروبی شهر ناامنی است؛ پس با رعایت اصول اولیه سفر، سفری امن به نایروبی داشته باشید.