Close

تور کنیا

5
از 1 رای

سوالات متداول

"شهروندان ایرانی برای ورود به کنیا نیازمند اخذ ویزای کنیا هستند و برای اخذ ویزا باید به دنبال ویزای الکترونیکی کنیا باشند. برای مدارک و شرایط ویزای کنیا به لینک زیر مراجعه کنید: : اطلاعات ویزا"">اطلاعات ویزا"
بهترین زمان سفر به کنیا فصل زمستان است.
کنیا قدرتمندترین کشور شرق آفریقا از لحاظ اقتصادی است و همچنین کشوری با درآمد متوسط است که به سرعت در حال پیشرفت می‌باشد.
برای انتخاب بهترین هتل در کنیا بهتر است نظرات مسافران قبلی کنیا را مطالعه کنید. مسافران قبلی به هتل‌های کنیا از نظر تمیزی اتاق‌ها، دسترسی هتل، کنیایت صبحانه و برخورد پرسنل امتیاز داده‌اند. لیست برترین هتل‌های کنیا
برای برنامه‌ریزی سفرتان بهتر است از تجربه مسافران قبلی کمک بگیرید. مسافران قبلی کنیا مکان‌های دیدنی این شهر را از نظر دسترسی، هزینه ورود، زمان بازدید و غیره بررسی و رتبه‌بندی کرده‌اند. "لیست برترین جاذبه‌های کنیا
برای انتخاب بهترین رستوران در کنیا پیشنهاد می‌شود از تجربیات دیگر مسافران کنیا استفاده کنید. مسافران رستوران‌های کنیا را براساس قیمت، امکانات رستوران، سبک آشپزی و وعده‌های غذایی بررسی کرده‌اند. لیست برترین رستوران‌های کنیا
پیشنهاد می‌شود برای سفر به هر مقصد خارجی، مقدار از بودجه سفر با به واحد پول رایج آن مقصد و بخش قابل توجهی را دلار یا یورو به همراه داشته باشید. واحد پول کنیا شیلینگ است.
برای سفر به بین شهرهای کنیا می‌توانید از پروازهای داخلی ارزان‌قیمت، قطار و اتوبوس یا مینی‌بوس استفاده کنید.
"اپراتورهای Safaricom، Airtel و Telkom را می‌توانید از هر مغازه‌ی موبایل‌فروشی در کنیا تهیه کنید. بهترین راه دسترسی به اینترنت خرید سیم‌کارت و استفاده از دیتا است. یک سیم‌کارت 100 شلینگ قیمت دارد و شما پوشش آنتن‌دهی خوبی در سراسر کنیا خواهید داشت مگر این‌که در طبیعت یا پارک‌های ملی باشید.
برخی از تورها ممکن است پرواز یا هتل آن چارتری (غیر قابل کنسلی) باشد، قبل از خرید شرایط کنسلی تور را مطالعه یا از آژانس مربوطه سوال بفرمایید.
تورهای کنیا با توجه به درخواست شما در هر تاریخی قابل اجراست.
هرجایی که سفر می‌کنید باید جوانب احتیاط را رعایت کنید اما این به آن معنا نیست که کنیا کشور ناامنی است؛ پس با رعایت اصول اولیه سفر، سفری امن به کنیا داشته باشید.