Close

تور کنکون

0
از 0 رای
هتلی (نمایش جدید) پکیجی (نمایش قدیم)

سوالات متداول

"برای سفر به کنکون نیاز به ویزا دارید. شرایط و مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزای کشورهای مختلف در لینک زیر موجود است: اطلاعات ویزا"">اطلاعات ویزا"
بهترین فصل سفر به کنکون زمستان و بهار است.
برای انتخاب بهترین هتل در کنکون بهتر است نظرات مسافران قبلی این کشور را مطالعه کنید. مسافران قبلی به هتل‌های کنکون از نظر تمیزی اتاق‌ها، دسترسی هتل، کیفیت صبحانه و برخورد پرسنل امتیاز داده‌اند. لیست برترین هتل‌های کنکون
مسافران مکان‌های دیدنی کنکون را از نظر دسترسی، هزینه ورود، زمان بازدید و غیره بررسی و رتبه‌بندی کرده‌اند. لیست برترین جاذبه‌های کنکون
در کنکون رستوران‌های بیشماری وجود دارد که برای انتخاب بهترین رستوران می‌توانید از تجربیات مسافران قبلی استفاده کنید. مسافران رستوران‌های کنکون را براساس قیمت، امکانات رستوران، سبک آشپزی و وعده‌های غذایی بررسی کرده‌اند. لیست برترین رستوران‌های کنکون
کنکون یکی از شهر های توریستی مکزیک است که در نزدیکی مناطق کارائیب واقع گردیده است.
پیشنهاد می‌شود برای سفر به هر مقصد خارجی، مقدار از بودجه سفر با به واحد پول رایج آن مقصد و بخش قابل توجهی را دلار یا یورو به همراه داشته باشید. واحد پول مکزیک پزو است.
برخی از تورها ممکن است پرواز یا هتل آن چارتری (غیر قابل کنسلی) باشد، قبل از خرید شرایط کنسلی تور را مطالعه یا از آژانس مربوطه سوال بفرمایید.
تورهای کنکون با توجه به درخواست شما در هر تاریخی قابل اجراست.
هرجایی که سفر می‌کنید باید جوانب احتیاط را رعایت کنید اما این به آن معنا نیست که کنکون شهر ناامنی است؛ پس با رعایت اصول اولیه سفر، سفری امن به کنکون داشته باشید.
در هتل‌های کنکون اغلب دسترسی به وایفای وجود دارد اما اگر علاوه بر محل اقامت در مکان‌های دیگر به سیمکارت نیاز دارید پیشنهاد می‌کنیم سیمکارت‌ تهیه کنید.
"مکزیک 3 اپراتور تلفن همراه دارد Telcel، Movistar و AT&T cancun. تِلسِل بیشترین پوشش آنتن‌دهی را دارد و از طرفی AT&T cancun برای تماس‌های خارجی به کانادا و آمریکا هزینه‌ی اضافی را لحاظ نمی‌کند. "