فروش تورهای آنلاین الفبا - بنر ویژه
Close

تور گوا

4.7
از 3 رای
هتلی (نمایش جدید) پکیجی (نمایش قدیم)

گوا شهری بندری در قسمت جنوب غربی هندوستان است که با سواحلی رویایی و منحصر به فرد شناخته می شود و معمولا تورهای گوا با محوریت تفریح و بخصوص تفریحات آبی این سواحل برگزار می شود. این شهر نیز از دو بخش تشکیل شده است که شامل بندر گوا و شهر قدیمی گوا با فاصله حدودا40 کیلومتر نسبت به هم می شود. با توجه به اینکه پرتغالی ها چند صدسال بر این منطقه بندری حکومت می کرده اند و فرهنگ خاص آن ها بر منطقه تسلط پیدا کرده است، فرهنگ این بندر کوچک و کم جمعیت نیز نسبت به سایر مناطق هندوستان تفاوت محسوسی پیدا کرده است. تاریخ غنی منطقه گوا باعث شده است که این بندر مشهور هند علاوه بر جابه های طبیعی و بخصوص سواحل شناخته شده اش، جاذبه های تاریخی درخوری نیز داشته باشد و گردشگران بتوانند همزمان از هر دو گونه جاذبه بازدید کنند. از جمله جاهای دیدنی گوا می توان به؛ ساحل آگوندا، ساحل پالولم، ساحل کیولوسیم، آبشارهای Dudhsagar، شهر قدیم گوا، کلیسای بانوی ما و مراکز خریدی مثل کاکولو مال اشاره کرد.

سوالات متداول

برای سفر به گوا نیاز به تهیه ویزای هند دارید. برای تهیه ویزای الکترونیک هند نیاز به پاسپورت با حداقل 7 ماه اعتبار، مشخصات فردی، یک قطعه 5*5 یا 4*6 نیاز دارید.
گوا در فصل پاییز و زمستان به لحاظ آب و هوا مطبوع می‌شود. اغلب تورهای گوا برای این فصول برنامه‌ریزی می‌شوند.
گوا نام شهری بندری و ایالتی جنوب غربی هندوستان است.
برای انتخاب بهترین هتل در گوا بهتر است نظرات مسافران قبلی این کشور را مطالعه کنید. مسافران قبلی به هتل‌های گوا از نظر تمیزی اتاق‌ها، دسترسی هتل، کیفیت صبحانه و برخورد پرسنل امتیاز داده‌اند. لیست برترین هتل‌های گوا
به منظور برنامه‌ریزی سفرتان به گوا می‌توانید از تجربیات مسافران قبلی کمک بگیرید. مسافران مکان‌های دیدنی گوا را از نظر دسترسی، هزینه ورود، زمان بازدید و غیره بررسی و رتبه‌بندی کرده‌اند. لیست برترین جاذبه‌های گوا
پیشنهاد می‌شود برای سفر به هر مقصد خارجی، مقدار از بودجه سفر با به واحد پول رایج آن مقصد و بخش قابل توجهی را دلار یا یورو به همراه داشته باشید. واحد پول هند روپیه است.
بهتر است حداقل یک ماه قبل از سفر، تور گوا را خریداری کنید، اما برای خرید تور لحظه آخری گوا تا یک هفته قبل از تاریخ پرواز فرصت دارید.