تور کیش فروردین ۱۴۰۳

4.7
از 6 رای
آگهی آویسا - جایگاه E - دسکتاپ
عنوان تور و هتل
تاریخ رفت و برگشت
ایرلاین و آژانس
قیمت و جزيیات
برای این شرایط موردی یافت نشد. می‌توانید با حذف فیلترها به نتایج بیشتری دست پیدا کنید.
مقصد
ماه سفر
همچنین میتوانید از سرویس زیر استفاده کنید.
با سفرساز لست‌سکند سفر دلخواهت رو تور کن!
اگر تور مدنظرت رو پیدا نکردی با استفاده از سرویس جدید لست‌سکند با اسم سفرساز بهترین پیشنهاد قیمت رو برات پیدا می‌کنیم
ثبت درخواست
سفرساز

تور کیش فروردین ۱۴۰۳ را بدون اغراق می‌توانیم زمان طلایی تورهای کیش بدانیم. از این جهت که در فروردین‌ماه، هم هوا مناسب است، هم چشم‌اندازها به زیباترین حالت خود می‌رسند و هم حال و هوای جزیره از سکوت و یکنواختی همیشگی درمی‌آید و شورو‌حال خاصی می‌گیرد.

در این صفحه تورهای کیش فروردین ۱۴۰۳ را می‌توانید ببینید و توضیحات این بخش را برای انتخاب تور بهتر، بخوانید. جدا کردن تورهای فروردین کیش، سبب می‌شود با تمرکز بیشتری تورها را با هم مقایسه کنید‌.

تور کیش فروردین ۱۴۰۳

تور کیش فروردین در این صفحه آنقدر متنوع است که برای انتخاب، پیشنهاد می‌کنیم حتما از فیلترها استفاده کنید تا زودتر به تور مدنظرتان برسید. اگر نمایش تورها را روی فیلتر هتلی بگذارید، می‌توانید تورتان را بر اساس هتل انتخاب کنید.

تور کیش فروردین شامل بلیط هواپیما رفت‌وبرگشت، ترنسفر فرودگاهی، اقامت در هتل و بیمه مسافرتی می‌شود‌. بعضی از تورها خدمات گردش در جزیره یا بعضی تفریحات را هم شامل می‌شوند‌، اما بدون شک هزینه‌هایتان را افزایش می‌دهد.

تور کیش فروردین ۱۴۰۳، معمولا بین ۳ تا ۷ شب برگزار می‌شود. از بین این تعداد روزهای اقامت، ما تور ارزان کیش ۳ شب و ۴ روز را برای فروردین پیشنهاد می‌کنیم، چون هم فرصت کافی برای گردش دارید و هم هزینه اقامتتان خیلی زیاد نمی‌شود‌. اما اگر بودجه کافی داشته باشید، می‌توانید تور کیش ۷ شب را انتخاب کنید و حسابی از تفریحات آبی کیش و مناظر زیبایش استفاده کنید.

قیمت تور کیش فروردین ۱۴۰۳

قیمت تور کیش فروردین ۱۴۰۳ را در این صفحه با جزییات می‌توانید ببینید و تورها را با هم مقایسه کنید. نکته ای که درباره قیمت تورهای کیش فروردین وجود دارد این است که از ابتدا تا انتهای فروردین، قیمت‌ها بسیار متفاوت می‌شود‌. ابتدای فروردین و همراه بودنش با تعطیلات عید، حجم مسافران بسیاری را به جزیره کیش می‌کشاند و سبب می‌شود قیمت تور کیش فروردین گران شود، اما به محض تمام شدن تعطیلات، قیمت‌ها کمی کاهش می‌یابند. بنابراین، اگر دوست دارید تور کیش فروردین را با قیمت مناسب‌تر تهیه کنید، پیشنهاد ما، سفر با تور کیش فروردین بعد از تعطیلات سال نو است.

به طور کلی قیمت تور کیش فروردین با ۳ شب اقامت در هتل ۳ ستاره، از قیمت ۸،۹۰۰،۰۰۰ تومان شروع می‌شود. این در حالی است که همین تور در اوقات دیگر سال ممکن است به نصف قیمتش هم برسد. گزینه خرید اقساطی را هم فراموش نکنید، می‌توانید تورهای اقساطی کیش را بخرید و بخشی از هزینه‌های سفر را پس از پایان سفر و در چند قسط، پرداخت کنید.

آب‌وهوای کیش در فروردین ۱۴۰۳

دمای هوای کیش در فروردین به ایده‌آل‌ترین حالت خود می‌رسد. اگر پیش‌بینی هوا را بررسی کنید، متوجه می‌شوید که طی فروردین هوای کیش بین ۲۰ تا ۲۵ درجه سانتی‌گراد است. از نظر بارش هم فقط ۱ روز بارندگی پیش‌بینی شده و روزهای دیگر هوا بیشتر ابری و نیمه ابری است و چند روزی هم هوا صاف و آفتابی می‌شود. بنابراین، هوای کیش در فروردین ۱۴۰۳ هم به شما فرصت فعالیت در فضای باز و نشستن کنار ساحل را می‌دهد و هم انجام تفریحات آبی در روزها.

راهنمای خرید تور کیش فروردین ۱۴۰۳

برای خرید تور کیش، لازم نیست نگران این باشید که کدام تور مناسب شماست. ما سعی کردیم با راه‌اندازی سرویس مشاوره سفر لست‌سکند این دغدغه شما را برطرف کنیم تا بتوانید با راهنمایی مشاوران سفر به صورت رایگان، بهترین تور را انتخاب کنید.

تماس با مشاوران لست‌سکند ۹۱۰۱۸۰۰۰-۰۲۱