تور کیش اردیبهشت ۱۴۰۲

4
از 6 رای
آگهی آریو پرواز - جایگاه E - دسکتاپ
عنوان تور و هتل
تاریخ رفت و برگشت
ایرلاین و آژانس
قیمت و جزيیات
برای این شرایط موردی یافت نشد. می توانید با حذف فیلتر ها به نتایج بیشتری دست پیدا کنید.
مقصد
ماه سفر
همچنین میتوانید از سرویس زیر استفاده کنید.
با سفرساز لست سکند سفر دلخواهت رو تور کن!
اگر تور مدنظرت رو پیدا نکردی با استفاده از سرویس جدید لست سکند با اسم سفر ساز بهترین پیشنهاد قیمت رو برات پیدا می کنیم
ثبت درخواست
سفرساز

تور کیش اردیبهشت ۱۴۰۲ برای افرادی که ترجیح می‌دهند در هوای مناسبی به کیش سفر کنند، بهترین انتخاب است. اگر شما هم تصمیم دارید با تور کیش اردیبهشت ۱۴۰۲ سفر کنید یا در حال تصمیم‌گیری هستید، این صفحه به شما کمک می‌کند تا هم تورها را با هم مقایسه کنید و هم با خواندن توضیحات بیشتر، بتوانید تور مناسبی پیدا کنید. پس، تا انتها همراه لست سکند باشید.

تور کیش اردیبهشت ۱۴۰۲

پکیج‌های تور کیش اردیبهشت ۱۴۰۲ به دلیل استقبال مسافران متنوع است. برای اینکه بتوانید از میان تورها، متناسب با اولویت‌هایتان، بهترین انتخاب را داشته باشید، در مرحله اول پیشنهاد می‌کنیم طبق معیارهایتان از فیلترهای موجود در صفحه استفاده کنید. اینکه مشخص کنید مثلا در چه درجه هتلی می‌خواهید اقامت داشته باشید، شما را از سردرگمی میان تورهای متعددی که در رده بودجه شما قرار نمی‌گیرد، نجات می‌دهد.

خدماتی که در تور کیش اردیبهشت ۱۴۰۲ ارائه می‌شود با توجه به پکیج‌های مختلف، ممکن است متفاوت شود که با کلیک روی هر کدام از تورها، می‌توانید در جریان جزئیات خدمات آن تور کیش اردیبهشت قرار بگیرید. البته این نکته را هم در نظر بگیرید که حداقل خدماتی که در تور کیش اردیبهشت ارائه می‌شود شامل بلیط رفت و برگشت، ترنسفر، اقامت هتل و بیمه مسافرتی است. اما بعضی آژانس‌ها علاوه بر این خدمات ممکن است موارد مثل تفریحات آبی کیش یا وعده‌های غذایی را به پکیجشان اضافه کنند.

قیمت تور کیش اردیبهشت ۱۴۰۲

قیمت تور کیش اردیبهشت ۱۴۰۲ را در این صفحه می‌توانید به‌روز و با جزئیات کامل ببینید. مهمترین عواملی که در گران یا ارزان شدن تور کیش اردیبهشت موثر است عبارتند از درجه هتل، خدمات تور، تاریخ سفر و تعداد روزهای اقامت.

در حال حاضر حداقل قیمت یک تور ارزان کیش ۳ شب و ۴ روز، با اقامت در هتل ۳ ستاره و پرواز ایرلاین ساها در ایام غیرتعطیل، چیزی حدود ۴ میلیون تومان است. بنابراین، تور کیش اردیبهشت ۱۴۰۲ را نمی‌توان در رده تورهای ارزان کیش گذاشت، چون این موقع از سال مسافران بسیاری تصمیم می‌گیرند به کیش سفر کنند.

آب و هوای کیش در اردیبهشت ۱۴۰۲

با توجه به موقعیت جغرافیایی کیش در جنوب ایران، فصل گرم جزیره از اواسط بهار شروع می‌شود. اگر به پیش‌بینی‌های هواشناسی نگاه کنید، دمای هوای کیش در اردیبهشت ۱۴۰۲، بین ۲۵ تا ۳۰ درجه است. با توجه به این هوا، می‌توانید تفریحات آبی هم در اردیبهشت کیش تجربه کنید. 

پیشبینی‌های هواشناسی به ما نشان می‌دهند که ابتدای اردیبهشت ۱۴۰۲ بعضی روزها هوا ابری و نیمه آفتابی است؛ اما هر چه به انتهای اردیبهشت نزدیک می‌شویم، هوا گرمتر و تعداد روزهای آفتابی بیشتر می‌شود.

خرید تور کیش اردیبهشت ۱۴۰۲

از نظر ما، بهترین تور کیش اردیبهشت توری است که سازگارترین تور با معیارهای شما باشد. برای اینکه بتوانید چنین توری را پیدا کنید، سعی کردیم نکات لازم را در این بخش ارائه کنیم؛ اما اگر هنوز به پاسخ نرسیده‌اید یا سوالاتی ذهنتان را درگیر کرده، پیشنهاد می‌کنیم با مشاوران سفر لست‌سکند تماس بگیرید و به صورت تلفنی برای انتخاب تور کیش از آن‌ها راهنمایی بگیرید.

تماس با تیم مشاوره سفر ۹۱۰۱۸۰۰۰ - ۰۲۱