تور کیش تیر ۱۴۰۲

4.3
از 3 رای
آگهی آویسا - جایگاه E - دسکتاپ
عنوان تور و هتل
تاریخ رفت و برگشت
ایرلاین و آژانس
قیمت و جزيیات
برای این شرایط موردی یافت نشد. می توانید با حذف فیلتر ها به نتایج بیشتری دست پیدا کنید.
مقصد
ماه سفر
همچنین میتوانید از سرویس زیر استفاده کنید.
با سفرساز لست سکند سفر دلخواهت رو تور کن!
اگر تور مدنظرت رو پیدا نکردی با استفاده از سرویس جدید لست سکند با اسم سفر ساز بهترین پیشنهاد قیمت رو برات پیدا می کنیم
ثبت درخواست
سفرساز

تور کیش تیر ۱۴۰۲ را در این صفحه به راحتی می‌توانید انتخاب کنید، چرا که همه تورهای موجود پیش رویتان است و به راحتی می‌توانید آن‌ها را با هم مقایسه کنید. این صفحه اصلا به همین منظور ایجاد شده که اگر در حال بررسی تورهای کیش تیر ۱۴۰۲ هستید، تصمیم‌گیری برایتان آسان‌تر شود. اما پیشننهاد می‌کنیم در ادامه، توضیحات این تورها را هم بخوانید.

تور کیش تیر ۱۴۰۲

تور کیش تیر شاید برای همه دلچسب نباشد ولی افرادی که عاشق آب بازی هستند و البته ترجیح می‌دهند سفرشان به کیش تا جای ممکن ارزان تمام شود، از تور کیش تیر ۱۴۰۲ استقبال می‌کنند.

تورهای کیش با تعداد روزهای متنوعی برگزار می‌شود که می‌توانید هر کدام را انتخاب کنید. معمولا تور کیش ۳ شب و ۴ روز در اوقات گرما، بیشتر طرفدار دارد چرا که اقامت طولانی مدت ممکن است اذیتتان کند. اما این نکته را هم در نظر بگیرید که همه فضاهای سرپوشیده در کیش به سیستم‌های خنک کننده مجهزند بنابراین اگر در فضای باز نباشید، گرما را احساس نمی‌کنید.

این نکته را هم فراموش نکنید که اگر تور مدنظرتان را در بین تورهای کیش تیرماه پیدا نمی‌کنید، می‌توانید از سرویس سفرساز لست‌سکند استفاده کنید تا ما توری که می‌خواهید را برایتان پیدا کنیم.

قیمت تور کیش تیر ۱۴۰۲

قیمت تور کیش تیر ۱۴۰۲ به نسبت ماه‌های قبل ارزان‌تر است، چرا که این ماه، طرفداران کمتری به نسبت هوای مطلوب ماه‌های خنک‌تر دارد. البته برای تعدادی از مسافران، این مسئله یک ویژگی مثبت برای تورهای کیش تیرماه است و منتظر می‌مانند تا ماه‌های گرم از راه برسند و قیمت تور کیش، ارزان شود.

در حال حاضر، قیمت تور کیش تیر ۱۴۰۲ برای ۳ شب اقامت در هتلی ۳ ستاره، از قیمت ۴،۱۰۰،۰۰۰ تومان شروع می‌شود.

آب و هوای کیش در تیر ۱۴۰۲

همان‌طور که انتظار دارید، دمای هوای کیش در تیرماه کاملا گرم است. آنچه در تیر ۱۴۰۲ پیشبینی شده این است که دمای هوا بین ۳۰ تا ۳۷ درجه متغیر است. بیشتر روزهای تیرماه آفتابی است اما دو سه روز ابری و نیمه ابری هم در پیش است. پیشنهاد می‌کنیم همراهتان حتما لباس‌های خنک باشد تا بتوانید به راحتی کنار دریا قدم بزنید.

مشاوره با لست‌سکند برای خرید تور کیش

اگر در خرید تور کیش نیاز به راهنمایی دارید، می‌توانید به صورت تلفنی با تیم مشاوران سفر لست‌سکند صحبت کنید و سوالاتتان را بپرسید. مشاوران سفر سعی می‌کنند شما را در خرید تور مناسب راهنمایی کنند.

تماس با مشاوران ۹۱۰۱۸۰۰۰-۰۲۱