تور کیش مرداد ۱۴۰۲

5
از 2 رای
آگهی رهگذران اوج آرام - جایگاه E - دسکتاپ
عنوان تور و هتل
تاریخ رفت و برگشت
ایرلاین و آژانس
قیمت و جزيیات
برای این شرایط موردی یافت نشد. می‌توانید با حذف فیلترها به نتایج بیشتری دست پیدا کنید.
مقصد
ماه سفر
همچنین میتوانید از سرویس زیر استفاده کنید.
با سفرساز لست‌سکند سفر دلخواهت رو تور کن!
اگر تور مدنظرت رو پیدا نکردی با استفاده از سرویس جدید لست‌سکند با اسم سفرساز بهترین پیشنهاد قیمت رو برات پیدا می‌کنیم
ثبت درخواست
سفرساز

تور کیش مرداد ۱۴۰۲

این صفحه مخصوص تور کیش مرداد ۱۴۰۲ است تا اگر قصد سفر به کیش در مردادماه را دارید، به راحتی و با چند کلیک بتوانید بهترین تور کیش مرداد را انتخاب کنید. در ادامه توضیحاتی برای راهنمایی بیشتر شما داده‌ایم.

قیمت تور کیش مرداد ۱۴۰۲

به‌روزترین قیمت تور کیش مرداد را در این صفحه می‌توانید ببینید. اگر برایتان سوال است که قیمت تورهای کیش مرداد در چه سطحی قرار می‌گیرند، باید بگوییم که در این موقع از سال به دلیل گرمای کیش، قیمت تور کیش ارزان می‌شود. پس کسانی که قصد سفری ارزان به کیش را دارند، معمولا در این موقع از سال، تصمیم به سفر می‌گیرند. تورهای کیش ۳ شب و ۴ روز، تقریبا ارزانترین تور کیش در مردادماه هستند. 

در حال حاضر، قیمت تور کیش مرداد ۱۴۰۲، با ۳ شب اقامت در هتل ۳ ستاره و پرواز ایرانی، از قیمت ۳،۸۰۰،۰۰۰ تومان شروع می‌شود.

آب و هوای کیش در تورهای مرداد ماه

آب و هوای مرداد کیش، معمولا گرم است و مرداد، گرمترین ماه جزیره است. علاوه بر گرمای هوا، رطوبت هم در کیش زیاد است و هوای گرم و مرطوب، مرداد را برای بسیاری غیر قابل تحمل می‌کند.

امّا از آن طرف، هم فضاهای بسته مجهز به سیستم‌های خنک کننده هستند و هم تفریحات آبی و دریا، شما را از گرمای کیش نجات می‌دهند.

ویژگی‌های تور کیش مرداد ۱۴۰۲

تور کیش مرداد برای آنهایی که دنبال ارزانترین تور کیش هستند، مناسب است. کافی است نگاهی به قیمت تورهای کیش در مرداد ۱۴۰۲ بیندازید تا متوجه این کاهش قیمت شوید. ضمن اینکه تعطیلات مرداد ماه، باعث می‌شود فرصت خوبی برای سفر با تور کیش مرداد ۱۴۰۲ فراهم شود.

شاید در ابتدا سفر به کیش در مرداد که گرمترین فصل کیش است، غیرقابل تصور باشد امّا به این مسئله هم توجه کنید که فضاهای سرپوشیده کیش تماما کولر و سیستم‌های خنک کننده قوی دارند و اگر قصد گردش در فضاهای سرپوشیده مثل پاساژها را دارید، اصلا متوجه گرمای هوا نمی‌شوید. از طرفی می‌توانید روی تفریحات آبی نیز حساب ویژه‌ای باز کنید.

قیمت تفریحات آبی کیش

مشاوره خرید تور کیش مرداد ۱۴۰۲

اگر تصمیم داشتید یک پکیج تور کیش مرداد، انتخاب و خرید کنید، میتوانید از همین صفحه، لیست قیمت‌ها و پیشنهادات را مشاهده و بررسی کنید. در هر مرحله از خرید تور کیش که نیاز به مشاوره و پشتیبانی داشتید، میتوانید با تیم مشاوره سفر لست سکند در تماس باشید.

تماس با تیم مشاوره سفر 91018000-021